Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

selen guvenc
Kasım 30, 2022
  • 504

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında başlattığımız dev webinar serimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugüne kadar toplamda 4 webinar gerçekleştirdik. Gerçekleşen webinarlar, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Webinarlarımıza, Teknosa, MediaMarkt ve Decathlon gibi Türkiye’nin lider firmalarında bulunan ve her biri alanında uzman isimlerden; Duygu Özkan, Mehmet içmen ve Egemen Onan konuk olarak katıldı. Murat Erdör moderatörlüğündeki webinarlarda konuklarımız, katılımcılarla çok değerli bilgiler paylaştılar. 

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

24 oturum ve 48 saatten oluşan, 40’ tan fazla konuk ve 80’den fazla konunun bulunduğu, 12 ay boyunca devam edeceğimiz dev webinar serimiz Aralık ayında da, birbirinden değerli konuklar ve konularla sizlerle olacak.

2 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “E-Ticarette İzinli Pazarlama” konulu webinarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, 16 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri” konulu webinarımıza; Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

Webinarlarımızla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri" konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 27

Godfather Banking Truva Atı Meşru Google Play Uygulaması Gibi Görünüyor

Araştırmacılar, Ekim ayı itibarıyla 215 uluslararası banka, 94 kripto para cüzdanı ve 110 kripto borsasının Godfather'ın kurbanı olduğunu söylüyor.

selen guvenc Ocak 18

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 9

Kıdemli Java Yazılım Mühendisi Arıyoruz

Büyüyen organizasyonumuz için Kıdemli Java Yazılım Mühendisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere, dinamik ve proaktif takım arkadaşları arıyoruz.

selen guvenc Ocak 3

Kara Bulutlar Ortaya Çıkıyor Olabilir!

Buluttaki siber saldırılar genellikle göz ardı edilirken, giderek daha önemli hale geldi.

selen guvenc Aralık 30

2022' nin En Büyük Veri İhlalleri

Veri ihlalleri artık neredeyse her gün yaşanıyor ve 2022'de birçok büyük Veri İhlalleri oldu. Bunlardan bazılarını sizler için özetledik.

selen guvenc Aralık 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.