PersonaClick Entegrasyonu ile Ret Bildirimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Aralık 30, 2022
  • 212

Dijital dönüşümün çokça hissedildiği bu dönemde, çok kanallı pazarlama platform sağlayıcıları ile oluşturduğumuz iş ortaklığı ile müşterilerin pazarlama ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlıyoruz. Bu alanda çalıştığımız değerli iş ortaklarımızdan biri olan PersonaClick, 2018 ‘den bu yana kendi sistemi içinde geliştirdiği teknolojisiyle, markalar ile marka müşterileri arasında güçlü bir ilişki kurarak, doğru mesajın, doğru senaryoyla, doğru zamanda, doğru yerde, doğru iletişim kanalı ile müşterilere iletilmesini sağlamaktadır. Kişiselleştirilmiş modülleri ve çok kanallı pazarlama sisteminin yanı sıra, Mobildev SMS entegrasyonu ile düzenlenen toplu mesaj servisleri de vermektedir. 

Ret Bildirimi Entegrasyonu

Mobildev ve PersonaClick arasında yapılan entegrasyonlar sayesinde PersonaClick kullanıcıları, toplu SMS gönderimlerinde Mobildev’ in Ret Bildirimi servisini kullanarak, mesaj almak istemeyen kişilerin kolayca izinlerini iptal etmesine izin vermekte ve istenmeyen iletişimi keserek müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Ret bildirimi hizmeti sayesinde; PersonaClick ile çalışan markalar, iletişim kurduğu kişilerin, ücretsiz ve kolay bir şekilde yasal çıkış haklarını kullanmasını sağlamakta ve olası cezalardan korunmaktadır.

Toplu SMS Entegrasyonu 

Mobildev ve PersonaClick arasında yapılan entegrasyonlar sayesinde PersonaClick kullanıcıları, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip toplu SMS servisi ile diledikleri operatörden, saniyeler içerisinde SMS gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile pazarlama deneyimlerini zenginleştirerek geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen PersonaClick müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek oldukça artırmaktadır.

Mobildev ve PersonaClick iş birliği, yaklaşık 15 markaya ortak hizmet vermektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyonlar sayesinde 2020 yılından beri müşteriler, kusursuzca izin yönetimi ve SMS gönderimi yapabilmektedir.

İş ortağı olarak Mobildev’ i tercih ettiği için PersonaClick’ e teşekkür ederiz.


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri" konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 27

Godfather Banking Truva Atı Meşru Google Play Uygulaması Gibi Görünüyor

Araştırmacılar, Ekim ayı itibarıyla 215 uluslararası banka, 94 kripto para cüzdanı ve 110 kripto borsasının Godfather'ın kurbanı olduğunu söylüyor.

selen guvenc Ocak 18

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 9

Kıdemli Java Yazılım Mühendisi Arıyoruz

Büyüyen organizasyonumuz için Kıdemli Java Yazılım Mühendisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere, dinamik ve proaktif takım arkadaşları arıyoruz.

selen guvenc Ocak 3

Kara Bulutlar Ortaya Çıkıyor Olabilir!

Buluttaki siber saldırılar genellikle göz ardı edilirken, giderek daha önemli hale geldi.

selen guvenc Aralık 30

2022' nin En Büyük Veri İhlalleri

Veri ihlalleri artık neredeyse her gün yaşanıyor ve 2022'de birçok büyük Veri İhlalleri oldu. Bunlardan bazılarını sizler için özetledik.

selen guvenc Aralık 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.