SML ile Kısa Linkler Gönderin ve SMS Maliyetini Düşürün

Erkan Aytac
Mart 29, 2022
 • 1580

Mobildev SML (Short Message Link), içeriklerinizi SMS mesajı içerisinde, güvenli ve kişiselleştirilmiş linkler ile paylaşmanızı sağlar.

Mobildev SML servisini kullanarak, içeriklerinizin URL adreslerini kısaltabilir, kişiye özel olarak yeniden üretebilirsiniz. Böylece SMS'in 160 karakter ile sınırlı alanında, mesajlarınız için daha fazla yer ayırabilirsiniz. SML, kişiye özel bilgiler içeren mesajları kolayca dağıtabilmeniz için geliştirilmiş; güvenli, iletim oranı yüksek ve raporlanabilir güçlü bir araçtır. Mobildev SML servisini kullanarak, SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanabilirsiniz.

E-Fatura

Kişiye özel kampanya ve bildirim gibi içeriklerin yanında, e-fatura gibi dijital dokümanları da SML ile dağıtabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize ait e-faturaları e-posta ile dağıtmak yerine; %100 inbox garantisi, hızlı ve güvenli iletim ve geniş raporlama seçeneklerini kullanarak SMS olarak dağıtabilirsiniz.

Teknik özellikler;
 • Gönderim zamanlamasını ileri tarihli olarak kurabilirsiniz.
 • Gönderilecek içerikler için son iletim zamanı ve linkler için son kullanım tarihi ekleyebilirsiniz.
 • Gönderilen linkler için kişiye özel şifreleme yapabilirsiniz.
 • Linklerinizi ister Mobildev’ in sunmuş olduğu alan adı, isterseniz de firmanıza özel kiralamış olduğunuz alan adı üzerinden paylaşabilirsiniz.
 • Apı servisini entegre ederek ürünün yeteneklerini kullanarak farklı yazılımlar üzerinden içerik gönderebilir, raporlama yapabilirsiniz.
  • Gönderim raporlaması,
  • İçeriklerinize tıklama, yeniden tıklama raporlaması,
  • İçeriğin okunma zamanı ve okunduğu konum raporlaması,
  • İçeriğin okunduğu tarayıcı ve/veya cihaz bilgisi gibi raporlamaları kişi bazlı olarak alabilirsiniz.

Çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Detaylı Bilgi Al

İlgili İçerik
Duyurular

Hiper Segmentasyon: Pazarlama Stratejilerinde Yeni Bir Boyut

Günümüzde, pazarlama dünyası giderek daha karmaşık hale gelmekte ve tüketicilerin beklentileri sürekli olarak evrim geçirmektedir.

selen guvenc Aralık 7

KVK Kurulu'ndan Mağazalarda SMS ile Doğrulama Kodu Gönderilmesi Hakkında Hatırlatma

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, mağazalarda alışveriş sırasında ilgili kişilere SMS ile doğrulama kodu gönderilmesi suretiyle kişisel verilerin işlenmesine ilişkin iki kez kamuoyu duyurusu yayımlamıştı.

selen guvenc Aralık 7

Yeni Yılda Başarıya Ulaşın: Etkinliği Kanıtlanmış Pazarlama ve Satış Stratejileri

Yılın sona erdiği bu günlerde, şirketler yeni bir yıla adım atmanın heyecanını yaşarken, pazarlama ve satış stratejilerini gözden geçirerek başarılı bir yıl geçirmenin planlarını yapıyor.

selen guvenc Aralık 7

Siber Saldırıları Durdurmak İçin Farkındalığın Kurumsallaştırılması

Büyük ve orta ölçekli kuruluşlar her zaman siber saldırıları durduracak bir 'sihirli değnek' teknolojisi veya aracı umuyorlar, ancak siber güvenlik sektöründe öyle bir şey yok.

selen guvenc Aralık 7

Typoquatting: Yazım Hatasıyla Sahtekarlık

Typoquatting, kullanıcıların yapabileceği yaygın yazım hatalarını hedef alarak sahte web siteleri oluşturarak kişisel bilgileri çalmayı veya zararlı yazılımları yaymayı amaçlar.

selen guvenc Aralık 7

Her Yönü ile BEC

E-posta yoluyla yapılan saldırılar, siber suçluların kuruluş verilerini ele geçirmeye yönelik en sevilen yöntemlerinden biridir. Yalnızca 2022 yılında Ticari E-posta Güvenliği (BEC) saldırılarının sayısı iki katına çıktı.

selen guvenc Aralık 7

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.