SML ile Kısa Linkler Gönderin ve SMS Maliyetini Düşürün

Erkan Aytac
Mart 29, 2022
 • 793

Mobildev SML (Short Message Link), içeriklerinizi SMS mesajı içerisinde, güvenli ve kişiselleştirilmiş linkler ile paylaşmanızı sağlar.

Mobildev SML servisini kullanarak, içeriklerinizin URL adreslerini kısaltabilir, kişiye özel olarak yeniden üretebilirsiniz. Böylece SMS'in 160 karakter ile sınırlı alanında, mesajlarınız için daha fazla yer ayırabilirsiniz. SML, kişiye özel bilgiler içeren mesajları kolayca dağıtabilmeniz için geliştirilmiş; güvenli, iletim oranı yüksek ve raporlanabilir güçlü bir araçtır. Mobildev SML servisini kullanarak, SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanabilirsiniz.

E-Fatura

Kişiye özel kampanya ve bildirim gibi içeriklerin yanında, e-fatura gibi dijital dokümanları da SML ile dağıtabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize ait e-faturaları e-posta ile dağıtmak yerine; %100 inbox garantisi, hızlı ve güvenli iletim ve geniş raporlama seçeneklerini kullanarak SMS olarak dağıtabilirsiniz.

Teknik özellikler;
 • Gönderim zamanlamasını ileri tarihli olarak kurabilirsiniz.
 • Gönderilecek içerikler için son iletim zamanı ve linkler için son kullanım tarihi ekleyebilirsiniz.
 • Gönderilen linkler için kişiye özel şifreleme yapabilirsiniz.
 • Linklerinizi ister Mobildev’ in sunmuş olduğu alan adı, isterseniz de firmanıza özel kiralamış olduğunuz alan adı üzerinden paylaşabilirsiniz.
 • Apı servisini entegre ederek ürünün yeteneklerini kullanarak farklı yazılımlar üzerinden içerik gönderebilir, raporlama yapabilirsiniz.
  • Gönderim raporlaması,
  • İçeriklerinize tıklama, yeniden tıklama raporlaması,
  • İçeriğin okunma zamanı ve okunduğu konum raporlaması,
  • İçeriğin okunduğu tarayıcı ve/veya cihaz bilgisi gibi raporlamaları kişi bazlı olarak alabilirsiniz.

Çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Detaylı Bilgi Al

İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri" konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Aralık 2

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

selen guvenc Kasım 30

Siber Güvenlikte Uyumluluğun Rolü

Siber güvenlik, karmaşık ama temel bir sistemdir; açıkça tanımlanmış kurallara, sınırlara, düzenlemelere ve yönergelere ihtiyaç duyar.

selen guvenc Kasım 30

Futbol Kulüpleri Siber Savunmalarını Neden Artırmalı?

Genel olarak spora ve özellikle Avrupa futboluna olan hayranlığımız -ve birçokları için saplantımız- en üst düzey sporcuların oyunlarına kattığı ilham verici beceri, fiziksel güç, takım çalışması ve hızdan besleniyor.

selen guvenc Kasım 30

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

selen guvenc Kasım 30

Pazarlamada Veri Analitiği Neden Önemli?

Pazarlama, tüm işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle sorunsuz ve gereksinimleri karşılayabilen bir pazarlama stratejisine sahip olmak çok önemlidir.

selen guvenc Kasım 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.