SML ile Kısa Linkler Gönderin ve SMS Maliyetini Düşürün

Erkan Aytac
Mart 29, 2022
 • 1808

Mobildev SML (Short Message Link), içeriklerinizi SMS mesajı içerisinde, güvenli ve kişiselleştirilmiş linkler ile paylaşmanızı sağlar.

Mobildev SML servisini kullanarak, içeriklerinizin URL adreslerini kısaltabilir, kişiye özel olarak yeniden üretebilirsiniz. Böylece SMS'in 160 karakter ile sınırlı alanında, mesajlarınız için daha fazla yer ayırabilirsiniz. SML, kişiye özel bilgiler içeren mesajları kolayca dağıtabilmeniz için geliştirilmiş; güvenli, iletim oranı yüksek ve raporlanabilir güçlü bir araçtır. Mobildev SML servisini kullanarak, SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanabilirsiniz.

E-Fatura

Kişiye özel kampanya ve bildirim gibi içeriklerin yanında, e-fatura gibi dijital dokümanları da SML ile dağıtabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize ait e-faturaları e-posta ile dağıtmak yerine; %100 inbox garantisi, hızlı ve güvenli iletim ve geniş raporlama seçeneklerini kullanarak SMS olarak dağıtabilirsiniz.

Teknik özellikler;
 • Gönderim zamanlamasını ileri tarihli olarak kurabilirsiniz.
 • Gönderilecek içerikler için son iletim zamanı ve linkler için son kullanım tarihi ekleyebilirsiniz.
 • Gönderilen linkler için kişiye özel şifreleme yapabilirsiniz.
 • Linklerinizi ister Mobildev’ in sunmuş olduğu alan adı, isterseniz de firmanıza özel kiralamış olduğunuz alan adı üzerinden paylaşabilirsiniz.
 • Apı servisini entegre ederek ürünün yeteneklerini kullanarak farklı yazılımlar üzerinden içerik gönderebilir, raporlama yapabilirsiniz.
  • Gönderim raporlaması,
  • İçeriklerinize tıklama, yeniden tıklama raporlaması,
  • İçeriğin okunma zamanı ve okunduğu konum raporlaması,
  • İçeriğin okunduğu tarayıcı ve/veya cihaz bilgisi gibi raporlamaları kişi bazlı olarak alabilirsiniz.

Çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Detaylı Bilgi Al

İlgili İçerik
Duyurular

2024'te Dijital Reklamcılıkta Yeni Yönelimler: Programatik Reklamın Geleceği

Dijital reklamcılık, sürekli olarak evrilen ve değişen bir alan. Teknolojideki hızlı ilerlemeler ve tüketici davranışlarındaki değişimler, pazarlamacıları sürekli olarak yeni yöntemler aramaya yönlendiriyor. Bu yönelimlerden biri de programatik reklam.

selen guvenc Nisan 4

Acil Durumlarda Hızla Koordine Olun!

Doğal afetler, yangınlar, sağlık krizleri, toplumsal olaylar gibi beklenmedik durumlar, ani müdahale ve koordinasyon gerektirir. Bu noktada, hızlı ve etkili bir iletişim ve yönetim sistemi, yaşanan krizlerin etkilerini en aza indirmekte hayati önem taşır.

selen guvenc Nisan 4

Google İzin Modu V2: Barış Gürbüzler'den Tavsiyeler

Barış Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin nasıl çalıştığını, işletmelerin bu modu nasıl kullanabileceğini ve bu kullanımın pazarlama stratejilerine nasıl etki edebileceğini detaylı bir şekilde anlattı.

selen guvenc Nisan 4

QR Kodlu Kimlik Avı Saldırıları: Tehdit Aktörleri Artık Sizden Online Alışveriş Yapıyor

Son yıllarda QR kodları eskisinden daha verimli ve kullanışlı bir şekilde yeniden ortaya çıkan birçok teknolojiden biri oldu.

selen guvenc Nisan 4

İşletmeler 2024'te Riskleri Nasıl Azaltabilir ve Uyumluluğu Nasıl Koruyabilir?

Hassas içerik iletişimlerinin gizliliğini ve uyumluluğunu yönetmenin zor olmasının bir nedeni de, pek çok ortak aracın silolarda bulunması ve farklı bir çağda geliştirilmiş olmasıdır. Peki 2024'te dikkat edilmesi gereken diğer önemli konular nelerdir?

selen guvenc Nisan 4

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 19 Nisan Cuma günü gerçekleşecek olan "Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!" konulu on dördüncü webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Nisan 4

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.