İzinli Veritabanı nasıl büyütülür?

Uygun kanalları kullanın;

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kişilerden ticari iletiler üzerinden izin alınmasını yasaklamıştır. Bu sebeple aşağıdaki kanalları kullanarak kişilerinizden veri işleme ve ticari iletişim izni alabilirsiniz.

  • Mağaza, satış ofisi gibi kişilerle yüz yüze geldiğiniz kanallar
  • Web siteniz üzerinden 
  • Sosyal medya sayfalarınız üzerinden 
  • Bilbord, gazete,dergi ilanları ve P.O.P malzemeleri ve bunun gibi offline alanlar
  • İnternet reklamları
Motive edin;

Her ne şekilde olursa olsun kişilerinizin iletişim izni vermek için motivasyona ihtiyacı olacaktır. Reklama maruz kalmaya istemek ve bunun için bir form doldurmak, iletişim adresini doğrulamak ve tüm bunlara zaman harcamak gerçekten motivasyon ister. Bu sebeple izinli veri tabanınızı büyütebilmek için kişilerinize teklifler sunmalısınız.

Doğru aracı kullanın;

Kanunlara uyumlu olarak doğru müşteri deneyimi sunmak ve gerektiğinde izinlerin ispat edilmesini sağlamak için güçlü bir araça ihtiyacınız olacaktır. Bu araç tüm kanallardan izin toplamanızı sağlayacak ve en iyi izin sürecini oluşturabilmeniz için size raporlar sunabilen teknolojik alt yapıyı sağlamalıdır.

İzinli Veri Tabanı araçları hakkında satis@mobildev.com e-posta adresi ya da 444 0 554 telefon numarası üzerinden Mobildev müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.Bu makale size yardımcı oldu mu?