GENEL BAKIŞ
Uzman Hesap Yönetimi

Mobildev'in profesyonel destek ekibinden hesap yönetim hizmeti alarak, operasyon yükünüzü azaltır, Mobildev ürün ve servislerinden en üst düzeyde verim alır ve destek ekibimizin tecrübe ve bilgisi sayesinde yüksek güvenlikle ve profesyonelce yönetilen hesaplarınızdan elde ettiğiniz geliri artırabilirsiniz. Hesap Yönetimi Hizmetleri fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Zahmetsiz
Veri Tabanı Yönetimi

Ekibimiz, izinli veri tabanınızı kanunlara uygun olarak yönetebilmenize destek olur. Sizin için izin formlarınızı, paylaşım kanallarınızı yönetebilir. Düzenli veri tabanı raporları oluşturur. Veri aktarımı akışını sürekli olarak kontrol eder. 3. taraf firmalar için yapılacak entegrasyon süreçlerinize destek olarak operasyon yükünüzü hafifletir.

Form Yönetimi

KVKK ve ETK kapsamında kişilerle paylaşacağınız izin formlarını hukuki süreçlerinize uygun olarak hazırlayabiliriz.

Paylaşım Kanalı Yönetimi

Kişilerle temas ettiğiniz noktaları (mağazalar, e-ticaret, servis nok.) tanımlar ve zaman içerisinde yaşanan değişiklere uygun olarak güncel tutarız.

İzleme

Veri tabanınızın gelişimini sürekli izleyerek, az gelişim gösteren (mağaza, kullanıcı vb.) noktaları belirler ve hataları erkenden tespit ederiz.

Raporlama

Belirlediğiniz periyotlarda ve belirlediğiniz formatlarda özel raporlar hazırlayarak en iyi analizleri yapmanıza destek oluruz.

İspat ve Savunma

Olası şikayetlerde, dijital ispat niteliğindeki verileri toplayarak oluşturduğumuz resmi evrak ile savunmanıza destek oluruz

Entegrasyon Yönetimi

İzinli veri tabanınıza erişmesini istediğiniz diğer firmalar ile yapılacak API entegrasyonlarda baştan sona destek oluruz.

Geri Dönüşü Yüksek
Kampanyalar

Mobildev Destek ekibimiz firmanızın hedefleri doğrultusunda; hesaplarınızın raporlarını detaylı inceleyerek, kişilerinizin portföyünü etkin şekilde yönetir, stratejiler belirleyerek kampanya planlamalarınızı yapar ve mesaj gönderimlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirerek karınızı artırır.

Kampanya Yönetimi
 • Strateji Oluşturma

  Mobil pazarlama araçlarını birlikte ve doğru şekilde kullanarak kişilerin kararlarını etkileyerek onları harekete geçirecek stratejiler oluşturmanıza yardımcı oluruz.

 • Uygulama

  Stratejinize uygun olarak Mobildev Mobil Pazarlama araçlarını etkin bir şekilde sizin adınıza yönetebiliriz.

 • Analiz

  Stratejinizi ve taktiklerinizi gözden geçirmeniz, iyileştirmeniz için Mobildev Mobil Pazarlama ürünlerinde oluşan raporlarınızı analiz ederiz.

Hesabınızı Uzmanlarımız Yönetsin

Mobildev'in profesyonel destek ekibinden hesap yönetim hizmeti alarak, operasyon yükünüzü azaltır, Mobildev ürün ve servislerinden en üst düzeyde verim alır ve destek ekibimizin tecrübe ve bilgisi sayesinde yüksek güvenlikle ve profesyonelce yönetilen hesaplarınızdan elde ettiğiniz geliri artırabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Kullanıcı Yönetimi

Mobildev destek ekibi, kullandığınız tüm Mobildev ürün ve servisleri için kullanıcı yönetimini adınıza yapabilir. Kullanıcı hesapları açabilir, yetkilendirme şablonları oluşturabilir, sınırlandırmalar ve bildirimleri yöneterek kullanıcı yönetimini kusursuz yapmanızı sağlar.

Kullanıcı Yönetimi
 • Mobildev ürünlerini kullanmasını istediğiniz yeni kişiler için kullanıcı davetiyeleri oluşturarak, paylaşabiliriz.

 • Sistem yöneticinizin belirlediği yetki şablonlarını, Mobildev ürünleri içerisinde uygulayarak kullanıcı yönetimine destek olabiliriz.

 • Firmanızdan ayrılan, geçici süreliğine erişimi kısıtlanan ya da yeniden yetkilendirilmesi gereken kullanıcılar için işlemleri gerçekleştiririz.

 • Yaptıkları işlem göre kullanıcılara yapılması gereken bildirimler için, içerik, bildirim kanalı ve gerçekleşen işlemlerden oluşan şablonlar hazırlarız.

Mesajlaşma Hizmetleri

Mobildev Destek ekibimiz firmanızın hedefleri doğrultusunda; hesaplarınızın raporlamalarını detaylı inceleyerek, kişilerinizin portföyünü etkin şekilde yönetir, stratejiler belirleyerek kampanya planlamalarınızı yapar ve mesaj gönderimlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirerek karınızı artırır.

İçerik Oluşturma

Gönderilecek mesajın içeriğini deneyimli ekibimiz Mobildev ürünleri içerisinde oluşturulurken; pazarlama, teknik olarak gönderim kanalına uygunluğu ve Elektronik Ticaret Kanunu açısından değerlendirerek size geri bildirim sunar.

Test ve Onay

Deneyimli ekibimiz, gönderim listenizi kusursuz şekilde yöneterek, listenize veri ekleme, çıkarma işlemleri yapabilir. Aynı zamanda içeriği test edip onaylamanız için sizlere ön gönderim yapar. 

Gönderim

Mesajınızın doğru kişilere başarı ile gönderilmesi için gerekli olan gönderim zamanı, gönderim şekli, gönderici başlıklarının belirlenmesi, ret bildirimi yapan kişilerin kontrolü gibi işlemleri gerçekleştirir ve sizi gönderim sürecindeki operasyon yükünden kurtarır.

Raporlama

Hesap Yönetim Hizmeti kapsamında uzman destek ekibimiz, ürünlerimizin raporlama özelliklerini etkin şekilde kullanarak, doğru stratejiler belirlemeniz ve pazarlama kanallarınızı doğru şekilde yönetebilmeniz için her zaman güncel raporlarla sizi besler. 

Etkileşimi Yüksek
Tasarımlar

Ekibimiz sizin adınıza, kampanya hedeflerinize uygun olarak, analizler ve raporlar doğrultusunda ilerleyerek mükemmel görünen ve kişilerinizi harekete geçiren e-posta, Landing Page ve MMS gönderimleriniz için etkileşimi yüksek tasarımlar hazırlar.

 • Konsept
  Konsept

  Pazarlama hedeflerinize ve kurum kimliğinize uygun konseptler oluşturabiliriz

 • Tasarım
  Tasarım

  Mesajınızı doğru şekilde aktaran, harekete geçiren tasarımlar yapabiliriz.

 • <p>Düzenleme</p>

  Düzenleme

  Tasarımlarınızı düzenlemeler ve eklemeler ile yeniden oluşturabiliriz.

 • Uygulama
  Uygulama

  Tasarımları, HTML, 3gp gibi iletişim kanalınıza uygun formatlara dönüştürebiliriz.