Genel Bakış
Zengin İçeriklere Sahip,
Kişiselleştirilmiş Açılış Sayfaları

Dinamik Landing Page, markanızın sesleneceği kişilere ileteceğiniz tanıtım, bilgilendirme, duyuru, davet mesajlarını zenginleştirmek istediğinizde, güçlü tasarım araçları ile vermek istediğiniz mesajı metnin sınırlarından çıkarıp, iletilerinize video, ses, görüntü, yol tarifi, etkinliği takvime ekle gibi özellikler ekleyebilme olanağı tanır. Gönderdiğiniz mesajların içeriğinin değişmesi gerektiğinde yeniden mesaj gönderme zahmetine girmeden sunucularınıza entegre edilen alt yapısı sayesinde, güncellemeleri alır ve mesajınızı otomatik olarak günceller.

Mesajınız Her Zaman Güncel

DLP ile bir şablon hazırlayarak, şablonla veri tabanınız arasında entegrasyon sağlayıp, sürekli güncel kalan bir mesaj deneyimi sunabilirsiniz. DLP, otomatik veri alabilen yapısı ile, parametrelere bağlı olarak bilgileri anlık olarak veri tabanınızdan sorgular ve mesaj içeriğini kişi mesajınızı görüntülediği anda güncelleyerek ekrana yansıtır.

Mesajınız Her Zaman Güncel
İçeriklerinizi Güvenle Paylaşın
İçeriklerinizi Güvenle Paylaşın

DLP, tasarladığınız açılış sayfanız ile veri tabanınız arasında güvenli bir bağlantı sağlar. Kişilerinizle paylaştığınız ve gizliliği önem taşıyan mesajlarınız, DLP’nin bu eşsiz alt yapısı sayesinde ilgili kişi ile sizin aranızda kalır. Başka hiçbir şekilde görüntülenmez ya da DLP sunucları dahil başka hiç bir sunucuda saklanmaz. 

Özgün Tasarımlar Oluşturun

İnternet hızının her geçen gün artması; içeriklerin resim, ses, video ile zenginleşmesini sağladı. DLP’nin kolay tasarım yapabileceğiniz arayüzü ile, açılış sayfalarınıza renkli alanlar, logo, video ve resimler ekleyebilir, sosyal medya ikonları, konum bilgisi, etkinlik tarihini takvime ekleme, paylaşım butonu gibi zengin özellikler ile metinden çok daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. DLP’nin bu özellikleri sayesinde markanın hedef kitle üzerindeki görsel algısını, istenilen standartlarda oluşturabilirsiniz.

 • Kurumsal Görünün

  Marka logosu ve kurumsal renkler ekleyerek mesajlarınızın kurumsal görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • Daha Fazla Kişiye Ulaşın

  Paylaşım butonları sayesinde kişilerinizin mesajınızı başka kişilerle paylaşarak yaymasını sağlarken sosyal medya ikonları da ekleyerek takibi arttırabilirsiniz.

 • Takvime Ekleme ile Hatırlatın

  Kampanyanızın, etkinliğinizin, randevunuzun tarih bilgisini, kişilerinizin takvimine eklemesine izin verebilir ve hatırlatma uyarıları yapabilirsiniz.

GÖNDERİM
 • İçeriğinizi Zenginleştirin

  Görüntü, fotoğraf ,resim, video ekleyerek tanıtacağınız veya duyuracağınız bilgiyi daha iyi anlatabilirsiniz.

 • Erişilebilir Olun

  Sayfanıza mesajınızın içeriğine uygun konum bilgisi ekleyerek ve eklenen konuma adres tarifi vererek (Google Maps) kolay ulaşılabilir hale gelebilirsiniz.

 • Güçlü Tasarım Araçları

  Güçlü tasarım araçları ile, uzman olmaya gerek kalmadan hızlıca, sürükle bırak kolaylığında dönüşümlerinizi artıracak yaratıcılıkta açılış sayfaları tasarlayabilirsiniz.

Etkileşime Yönlendiren Açılış Sayfaları Oluşturun!

Multimedya desteği, özel etkileşim butonları ile zengin içeriklere sahip açılış sayfalarını oluşturabilir ve kişileri hedeflediğiniz etkileşime yönlendirebilirisiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Teknik
Özellikler

Responsive Ara Yüz

Mobildev DLP, tüm ekranlara uyumlu yapısı ile bulunduğunuz her yerde eşsiz açılış sayfaları tasarlamanızı ve gönderim yapmanızı sağlar.

Alan Adı Barındırma

Açılış sayfanıza özel kiraladığınız alan adlarını DLP sunucularında barındırarak, iletişim amacınıza uygun bir süreç tasarlayabilirsiniz.

SSL Bağlantı

DLP, SSL bağlantıyı destekler ve içeriklerinizin güvenli bir şekilde alıcı tarafından görüntülenmesini sağlar.

API Servisleri

DLP API’leri ile, dinamik alan bulunduran şablonlarınızı api üzerinden yönetebilirsiniz.

SSS

Mobildev Landing Page ürünümüz hakkında, kullananlar tarafından sıkça sorulan sorularımızdan ve cevaplarından yararlanarak, daha hızlı ve kolay ilerleyebilirsiniz.

Duyurular
Tümü
Inbound

Yaz Sezonunda Satışlarınızı Artıracak Pazarlama İpuçları!

Sıcaklıkların her geçen gün artmasıyla birlikte yaz mevsimi artık kendini göstermeye başlıyor. Birçok işletme için yaz ortasından sonuna kadar olan dönem; genellikle yılın en yavaş zamanı olarak değerlendiriliyor.

 Mayıs 31, 2022
Inbound

NPS Anketlerini Hazırlayın!

NPS Anketlerini Hazırlayın! Önümüzdeki 90 günde 9 önemli gün var. Bu önemli günlere özel hazırladığınız kampanyaların müşterilerinizin markanıza bakışını nasıl etkilediğini NPS anketlerle ile ölçün.

 Nisan 22, 2022
Inbound

Mesaj İçeriklerinizi Özgür Bırakın!

Metniniz 160 karakterin sınırlı alanına hapsolmasın. Bir kısa link ile içerikleri özgür bırakılmış uzun hikâyeler anlatın.

 Ocak 17, 2017
Inbound

Hızlı Doğrulama, Güçlü Doğrulama

Kişilerden ETK kapsamında iletişim ve KVKK kapsamında veri işleme izni alırken açık rıza almanız gerekir. IVT Servisi ile açık rızayı, dijital olarak farklı seçeneklerle doğrulayarak alabilirsiniz.

 Ocak 31, 2019
Inbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Inbound

Sevgililer Gününde Pazarlama Kanallarınızı Çalıştırın

Erişiminizi genişletmek ve Sevgililer Günü pazarlama kampanyalarınızın dönüşümünü artırmak için bu pazarlama kanallarını en efektif şekilde kullanmanın bazı yollarını inceleyeceğiz.

 Şubat 10, 2021