GENEL BAKIŞ

Etkileşime Teşvik Eden,
Güvenli Kısa Linkler

Link ile paylaşımların arttığı bu dönemde; kullanıcı deneyimini ön planda tutan, kolay anlaşılabilir ve güvenilir linkler paylaşan firmalar, tıklama oranlarını artırıyor. Mobildev Kısa URL ile, kullanacağınız tüm linkleri kullanıcı deneyimini destekleyen, yüksek güvenlikli, markanızla ve arama motorları ile uyumlu şekilde kısaltabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden yöneterek kişiye özel hale getirebilir, tıklanma oranlarını karşılaştırabilir ve pazarlama kanallarınızı optimize ederek yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.

Demografik Bilgilere Göre Yönlendirme

Mobildev Kısa URL servisi ile linklerinizi, ülkelere, dillere, cihaz ve ziyaretçi kategorilerine göre yönlendirerek doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

Demografik Bilgilere Göre Yönlendirme
Etkileşime Göre Yönlendirme

Etkileşime Göre Yönlendirme

İçeriklerinizin hangisinin daha çok etkileşim alacağını Mobildev Kısa URL ile test edebilirsiniz. Mobildev Kısa URL servisi, oluşturduğunuz iki içeriğin etkileşim değerlerini belirlediğiniz tıklanma sayısına göre ölçerek, sonrasında yönlendirmelerini otomatik olarak sadece yüksek etkileşimli içeriğe doğru yapar.

Kısa URL

Link ile paylaşımların arttığı bu dönemde kullanıcı deneyimini ön planda tutan, kolay anlaşılabilir ve güvenilir linkler paylaşan firmalar tıklama oranlarını artırır. Mobildev Kısa URL ile, kullanacağınız tüm linkleri  kullanıcı deneyimini destekleyen, yüksek güvenlikli, markanızla ve arama motorları ile uyumlu şekilde kısaltabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden yöneterek kişiye özel hale getirebilir, tıklanma oranlarını karşılaştırabilir ve pazarlama kanallarınıza optimize ederek yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.

Paylaşım Güvenliği

Mobildev Kısa URL servisinin gelişmiş güvenlik önlemleri ile, oluşturduğunuz linkleri koruyarak manüpilasyona uğramasına engel olabilirsiniz.

GÜVENLİK
  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linkleri, parola ile koruma altına alarak bilgi vereceğiniz sayfaya parola olmadan erişimi engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linklere zaman sınırı koyarak, belirlediğiniz zaman bittiğinde erişimi engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linklere IP sınırlandırması koyarak belirlediğiniz IP’ler dışında erişime engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linki istediğiniz zaman pasif hale getirerek durdurabilir, istediğiniz zaman yeniden aktif edebilirsiniz.

Özellikler

Özel Alan Adı

Firmanız ya da markanızın adını çağrıştıran özel alan adlarını Kısa URL servisine yönlendirerek; kişilerinizin güvenle tıklamasını sağlayacak linkler oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Link

Paylaşım listenizdeki her bir kişi için, farklı URL adresleri oluşturarak; linke tıklayan kişilerin kim olduğunu raporlayabilir ve stratejilerinizi bu sonuçlara göre iyileştirebilirsiniz.

İzleme

Kısa URL ile oluşturduğunuz linki IP adresi, ülke, bölge, dil, tarayıcı tipi, platform tipi, mobil / masaüstü, ziyaretçi tipi, tekil kullanıcı raporu, kaynak analizi, http / https raporu, A/B testi gibi birden fazla kriter ile izleyebilirsiniz. 

Analiz

Haritada ziyaret gösterimi, karşılaştırmalı, zamana bağlı, en çok ziyaret eden şehirler/ ülkeler/ servis sağlayıcılar/ tarayıcılar /IP'ler/ anahtar kelimeler, tekil ziyaretçi, etiket gibi raporlarla linklerinizi analiz edebilirsiniz.

Duyurular

Tümü
Kurumsal Servisler

Mesaj İçeriklerinizi Özgür Bırakın!

Metniniz 160 karakterin sınırlı alanına hapsolmasın. Bir kısa link ile içerikleri özgür bırakılmış uzun hikâyeler anlatın.

 Ocak 17, 2017
Kurumsal Servisler

160 Karaktere Sığdırmaya Çalışmayın!

Mesajınızı Zim.li gönderirseniz, 160 karakterin dar alanına sıkışmak zorunda kalmazsınız, aksine sınırsız metin gönderimi yapabilirsiniz.

 Ocak 23, 2018
Kurumsal Servisler

Etkileşime Giden En Kısa Yol : Kısa URL

Mobildev Kısa URL Servisi uzun URL'leri (yüz karakterden uzun olabilir) neredeyse hiçbir zaman 20 karakteri aşmayan yönetilebilir bağlantılara dönüştürülmesine yardımcı olur.

 Ağustos 8, 2017
Kurumsal Servisler

Mobil Video Hakkında İpuçları

Mobil Video hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler! Mobil Video nasıl hazırlanır? Videonuzu en iyi şekilde hazırlamak istiyorsanız yazımızda bulunan ipuçları size yol gösterecektir. İşte, Mobil Video Reklamı hazırlamanın ipuçları

 Ocak 23, 2014