GENEL BAKIŞ
Etkileşime Teşvik Eden,
Güvenli Kısa Linkler

Link ile paylaşımların arttığı bu dönemde; kullanıcı deneyimini ön planda tutan, kolay anlaşılabilir ve güvenilir linkler paylaşan firmalar, tıklama oranlarını artırıyor. Mobildev Kısa URL ile, kullanacağınız tüm linkleri kullanıcı deneyimini destekleyen, yüksek güvenlikli, markanızla ve arama motorları ile uyumlu şekilde kısaltabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden yöneterek kişiye özel hale getirebilir, tıklanma oranlarını karşılaştırabilir ve pazarlama kanallarınızı optimize ederek yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.

Demografik Bilgilere Göre Yönlendirme

Mobildev Kısa URL servisi ile linklerinizi, ülkelere, dillere, cihaz ve ziyaretçi kategorilerine göre yönlendirerek doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

Demografik Bilgilere Göre Yönlendirme
Etkileşime Göre Yönlendirme
Etkileşime Göre Yönlendirme

İçeriklerinizin hangisinin daha çok etkileşim alacağını Mobildev Kısa URL ile test edebilirsiniz. Mobildev Kısa URL servisi, oluşturduğunuz iki içeriğin etkileşim değerlerini belirlediğiniz tıklanma sayısına göre ölçerek, sonrasında yönlendirmelerini otomatik olarak sadece yüksek etkileşimli içeriğe doğru yapar.

Kısa URL

Link ile paylaşımların arttığı bu dönemde kullanıcı deneyimini ön planda tutan, kolay anlaşılabilir ve güvenilir linkler paylaşan firmalar tıklama oranlarını artırır. Mobildev Kısa URL ile, kullanacağınız tüm linkleri  kullanıcı deneyimini destekleyen, yüksek güvenlikli, markanızla ve arama motorları ile uyumlu şekilde kısaltabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden yöneterek kişiye özel hale getirebilir, tıklanma oranlarını karşılaştırabilir ve pazarlama kanallarınıza optimize ederek yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.

Hemen Başvur
Hemen Başvur
Paylaşım Güvenliği

Mobildev Kısa URL servisinin gelişmiş güvenlik önlemleri ile, oluşturduğunuz linkleri koruyarak manüpilasyona uğramasına engel olabilirsiniz.

GÜVENLİK
  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linkleri, parola ile koruma altına alarak bilgi vereceğiniz sayfaya parola olmadan erişimi engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linklere zaman sınırı koyarak, belirlediğiniz zaman bittiğinde erişimi engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linklere IP sınırlandırması koyarak belirlediğiniz IP’ler dışında erişime engelleyebilirsiniz.

  • Kısa URL ile oluşturduğunuz linki istediğiniz zaman pasif hale getirerek durdurabilir, istediğiniz zaman yeniden aktif edebilirsiniz.

Özellikler

Özel Alan Adı

Firmanız ya da markanızın adını çağrıştıran özel alan adlarını Kısa URL servisine yönlendirerek; kişilerinizin güvenle tıklamasını sağlayacak linkler oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Link

Paylaşım listenizdeki her bir kişi için, farklı URL adresleri oluşturarak; linke tıklayan kişilerin kim olduğunu raporlayabilir ve stratejilerinizi bu sonuçlara göre iyileştirebilirsiniz.

İzleme

Kısa URL ile oluşturduğunuz linki IP adresi, ülke, bölge, dil, tarayıcı tipi, platform tipi, mobil / masaüstü, ziyaretçi tipi, tekil kullanıcı raporu, kaynak analizi, http / https raporu, A/B testi gibi birden fazla kriter ile izleyebilirsiniz. 

Analiz

Haritada ziyaret gösterimi, karşılaştırmalı, zamana bağlı, en çok ziyaret eden şehirler/ ülkeler/ servis sağlayıcılar/ tarayıcılar /IP'ler/ anahtar kelimeler, tekil ziyaretçi, etiket gibi raporlarla linklerinizi analiz edebilirsiniz.

Duyurular
Tümü
Kurumsal Servisler

Olası Afet Durumlarına Karşı Hazırlıklı Mıyız?

23 yıl önce gerçekleşen Düzce depreminin yıldönümünde, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak “Çök-Kapan-Tutun" tatbikatı yapılacak.

 Kasım 12, 2022
Kurumsal Servisler

Kısa URL Oluşturma ve Yönetme İşlemleri İçin Mobildev

SMS pazarlaması, günümüzde işletmelerin müşterileriyle doğrudan iletişim kurabilmesi için en etkili yöntemlerden biridir.

 Mayıs 8, 2023
Kurumsal Servisler

JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir.

 Ekim 5, 2022
Kurumsal Servisler

KVKK Uyum Sürecinde; Jurcom ve Mobildev İş Birliği

Mobildev & JURCOM iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde olan 10’ dan fazla firmaya hizmet verilmektedir.

 Ekim 5, 2022
Kurumsal Servisler

Hem Yurt İçinde Hem Yurt Dışında Acil Durum Bildirimi

“Acil•Care”nin kullanımıyla, gerek çalışanlar, gerekse de çalışan yakınları için bireysel veya kitlesel risk içeren olaylarda aksiyon süresi dikkate değer ölçüde kısaltılabilir.

 Mart 11, 2022
Kurumsal Servisler

Toplu SMS’de Yıllar Sonra Bir İlk!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK), Mobil Şebekeler İçin Yurtiçi SMS Çağrı Sonlandırma Ücretlerinde 1 Nisan 2022 tarihi ile düzenlemeye gitti.

 Mart 29, 2022