GENEL BAKIŞ

Hedefli Reklam ile
Potansiyel Müşterilerinizi Bulun!

Yapılan araştırma sonuçlarına göre kullanıcıların %68’i hedefli ve ilgili alanlarına uygun olarak karşılarına çıkan reklamların satın alma kararlarını olumlu etkilediğini söylüyorlar. Fakat bunu yaparken reklamlarını doğru ve ilgili kişilere göstermek için detaylı ve profesyonel düzeyde bir hedefleme gerekir. Mobildev’in Hedefli Reklam Servisi ile, Sosyal medya mecralarının sunmadığı gelişmiş hedefleme kriterlerinden yararlanarak yapacağınız doğru hedefleme ile reklam bütçenizi boşa harcamayarak etkin şekilde yönetip en iyi verimi sağlayabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

İletişim İznine Gerek Yok!

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile, detaylı hedeflemeler yaparak, ticari iletişim izni almanıza gerek olmadan reklamlarınızı doğrudan potansiyel müşterilerinize gösterebilirsiniz.

İletişim İznine Gerek Yok!
En Karlı Müşterilerinizi Bulun!

En Karlı Müşterilerinizi Bulun!

Mobildev Hedefli Reklam Servisinin "aynalama" özelliği sayesinde, en çok gelir yaratan müşteri listenizi GSM operatörüne ileterek, belirlediğiniz kriterlere uyan ve operatörün izinli veri tabanındaki tüm kişilere reklam gösterimi yaparak en karlı müşteriler listenizi genişletebilirsiniz.

Facebook

Facebook’ta ister web ister mobilde uygulama üzerinde, herkesin görebileceği ana sayfa akışında, göze ilk çarpan sağ sütun üzerinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Facebook üzerinde web sitesine yönlendirme (web click), form doldurma (lead generation), sayfa beğenme (page like), gönderiyi öne çıkartma (post engagement), adres yönlendirme (store locator) ve canvas reklam modelleri ile yayın yapabilirsiniz.

Facebook
Instagram

Instagram

En çok yükselişe geçen sosyal medya sitesi olan instagram mobil uygulamasını kullanan kişileri hedefleyerek reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Instagram Reklam Modelleri Instagram üzerinden reklamlarınızı görsel, video içerik, birden fazla görsel (carousel), uygulamanızı indirtmeye yönlendirme, form doldurma (lead generation), hikaye reklamları (stories ads) şekillerinde gösterebilirsiniz.

Hedef Kitle Seçimi

Hedef Kitle Seçimi
 • Custom Audience

  Kişilerinize ait e-posta adresi ve GSM numaralarını kullanarak, kişilerinize Facebook ve Instagram üzerinde reklam gösterimi yapabilirsiniz. Ticari elektronik ileti gönderme izniniz yoksa mesajlarınızı bu yolla kişilerinize iletebilir hem de size izin vermelerini isteyebilirsiniz.

 • Operatör/Facebook Custom Audience (TFCA)

  İzin vermiş operatör abonelerini hedefleyerek, Facebook ve Instagram'da reklam gösterimi yapabilirsiniz

 • Look Alike

  Operatör aboneleri üzerinde hedeflediğiniz kitleyi analiz edip, benzerlerini bu kez Facebook kullanıcıları üzerinde hedefleyerek ulaştığınız kişi sayısını artırabilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile 800’den fazla hedefleme seçeneği arasından, lokasyon, cinsiyet, yaş gibi sizi kolayca potansiyel müşterilerinize ulaştıracak kategori seçenekleri ile, ilgili kişilerinize ulaşarak reklamlarınızdan alacağınız dönüşümleri ve satış oranlarını artırabilirsiniz.

 • Lokasyon

  Kişilerinizin en çok bulundukları il, ilçe ve mahalleri, seyahat ettikleri ülkeleri hedefleyebilirsiniz.

 • Cihaz

  Kişilerinizden akıllı telefon kullananları ya da kullandıkları cihazların marka ve modelini hedefleyebilirsiniz.

 • Demografik

  Demografik bilgiler, ilgi alanları, mesleki durum, aylık/yıllık gelir seçenekleri, konum ve yaş gibi detaylar üzerinden bu hedeflemeleri yapabilirsiniz.

KRİTERLEME
 • Davranış

  Kişilerinizin kullandıkları sosyal medya siteleri, en çok ziyaret ettikleri siteler, yükledikleri mobil uygulamaları hedefleyebilirsiniz.

 • Özel Kitleler

  Kişilerinizi ilgi alanlarına göre (Alışveriş severler, finansçılar, araç sahipleri vb.) birçok özel kriter üzerinden hedefleyebilirsiniz.

 • Abonelik

  Operatörlerin kulüplerine üye olan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. (Akıllı Kadınlar, Çiftçiler vb.)

Potansiyel Müşterilerinizi Bulun!

Mobildev’in Hedefli Reklam Servisi ile, Sosyal medya mecralarının sunmadığı gelişmiş hedefleme kriterlerinden yararlanarak reklam bütçenizi boşa harcamadan gelirinizi artırabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Duyurular

Tümü
Inbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Inbound

Hızlı Doğrulama, Güçlü Doğrulama

Kişilerden ETK kapsamında iletişim ve KVKK kapsamında veri işleme izni alırken açık rıza almanız gerekir. IVT Servisi ile açık rızayı, dijital olarak farklı seçeneklerle doğrulayarak alabilirsiniz.

 Ocak 31, 2019
Inbound

Mesaj İçeriklerinizi Özgür Bırakın!

Metniniz 160 karakterin sınırlı alanına hapsolmasın. Bir kısa link ile içerikleri özgür bırakılmış uzun hikâyeler anlatın.

 Ocak 17, 2017
Inbound

A/X Testi İle Karar Vermek Artık Çok Kolay!

İletişim hedeflerine uygun içerikler oluşturun; daha fazla ürün satın, daha kısa sürede işlem yaptırın, dönüşümlerinizi artırın ve kişileri sitenizde daha fazla tutun.

 Temmuz 21, 2017
Inbound

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan 9, 2014
Inbound

Mobil Anketi Deneyin

Müşterilerinizden etkili ve hızlı bir şekilde geri bildirim alabileceğiniz Mobil Anket ürünümüz kullanıma açıldı.

 Ağustos 15, 2016