GENEL BAKIŞ
SML ile Güvenli ve Kişiye Özel Linkler

Mobildev SML (Short Message Link), içeriklerinizi SMS mesajı içerisinden güvenli ve kişiselleştirilmiş linkler ile paylaşmanızı sağlar. Kişiye özel kampanya ve bildirim içeriklerinin yanında e-fatura gibi dijital dokümanları da SML ile dağıtabilirsiniz. SML, kişiye özel bilgiler içeren bilgileri kolayca dağıtabilmeniz için geliştirilmiş; güvenli, iletim oranı yüksek ve raporlanabilir güçlü bir araçtır.

Özelleştirin

Mobildev SML servisi, içeriklerinizin URL adreslerini kısaltarak, kişiye özel olarak yeniden üretebilirsiniz.  Böylece SMS'in 160 karakter ile sınırlı alanında mesajlarınız için daha fazla yer ayırabilir hem de içeriklerinize verilen tıklama, yeniden tıklama gibi raporları kişi bazlı alabilirsiniz.  

Özelleştirin
E-Faturalarınızı Dağıtın
E-Faturalarınızı Dağıtın

Mobildev SML servisi ile, ürün ve hizmetlerinize ait e-faturaları e-posta ile dağıtmak yerine; %100 inbox garantisi, hızlı ve güvenli iletim ve geniş raporlama seçeneklerini kullanarak SMS olarak dağıtabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Gönderim Planlama

Gönderimlerinizi siz uygun olduğunuzda planlayarak, gönderim zamanından önce ileri tarihli kurabilirsiniz. 

Son iletim Zamanı

İçeriklerinize son iletim zamanı ekleyerek, yoğunluk sebebiyle geciken mesajlarınızın istenmeyen zamanlarda iletilmesini engelleyebilirsiniz.

Kapsama Alanı

SML Servisinin tüm GSM operatörlerine entegre alt yapısı ile hesabınız hangi operatöre olursa olsun SML ile gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Özel Alan Adı

Linklerinizi isterseniz Mobildev’in size sunduğu alan adı üzerinde, isterseniz de firmanıza özel kiraladığınız alan adı üzerinde oluşturabilirsiniz.

Blacklist

SML, Mobildev izin yönetimi ürünleri ile entegre çalışır. Gönderim öncesi ret bildirimi yapan GSM numaraları kontrol edilerek, gönderim engellenir.

API

SML API servislerini entegre ettiğiniz yazılımlar üzerinden, SML ürünün yeteneklerini kullanarak içeriklerinizi gönderebilir ve rapor oluşturabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri

GÜVENLİK
 • SSL Bağlantı

  SSL bağlantıyı desteği ile içeriklerinizin güvenli bir şekilde alıcı tarafından görüntülenmesini sağlanır

 • Şifreleme

  Şifre ekleme özelliği ile kişilerden, linke tıkladığında içeriğe ulaşmadan önce belirlediğiniz özel şifreyi girmeleri talep edebilir.

 • Zaman Kısıtı

  SML ile linklerinizi oluştururken linklerinize son kullanım tarihi ekleyerek, içeriklerinize belirlediğiniz tarihten sonra erişilmesini engelleyebilirsiniz.

Raporlama

Mobildev SML ile gönderdiğiniz içerikler için SMS ve web tabanlı raporlar üretebilir ve analizleriniz sonrasında gönderimlerinizi daha başarılı sonuçlar için optimize edebilirsiniz.

 • Gönderim Raporu

  Mobildev SML ile, gönderdiğiniz mesajların, iletilip iletilmediğini; zaman, gönderim adı, GSM numarası bazında raporlayabilirsiniz.

 • Cihaz Bilgisi Raporu

  Mobildev SML ile mesaj gönderdiğiniz kişilerin hangi tip, marka ve model cihaz ile içeriklerinize eriştiğini raporlayabilirsiniz.

 • Tarayıcı Raporu

  SML ile kişilerinizin içeriklerinize hangi internet tarayıcı ile ulaştığını raporlayabilirsiniz.

RAPORLAMA
 • Okuma Raporları

  İçeriklerinizin, kişileriniz tarafından hangi zamanlarda ve kaç kez okunduğunu detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

 • Konum Raporu

  SML ile içeriklerinizin okunduğu konumlara, eğer kişiler izin verdilerse ulaşabilir ve harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

 • Dil Seçimi Raporu

  Kişilerin internet tarayıcılarını kullanırken tercih ettikleri dilleri tespit ederek, içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm Yetenekleri Bir Yerde Toplayın!

SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanın.

Hemen Başvur
Hemen Başvur
Duyurular
Tümü
Outbound

Yılın Son Çeyreği İçin Pazarlama İpuçları

Yılın son çeyreği olan dönem, karı artırmak ve yılı herhangi bir yıldan daha yüksek bir notla bitirmek için kritik bir zamandır. Bu aynı zamanda birçok tüketicinin daha fazla alışveriş yaptığı dönemdir.

 Eylül 7, 2022
Outbound

Black Friday’ de Satışlarınızı Artıracak Pazarlama İpuçları

Black Friday, tüketicilerin en sevdikleri ürünleri daha düşük fiyatlarla bulmaya çalışacakları yılın en büyük satış olaylarından biridir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterilere tanıtmak için mükemmel bir zamandır.

 Kasım 2, 2022
Outbound

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Bayramda Hazırlıklı Olun: Önceden Planlayarak SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

Bayram yaklaşıyor ve firmalar müşterilerine bayramda iletecekleri kurumsal tebrik mesajlarını şimdiden planlıyorlar.

 Nisan 14, 2023
Outbound

Anneler Günü İçin Hazır Olun!

İstatistiklere göre Anneler Günü'nde sadece 2022'de 31,7 milyar dolar harcama yapıldı. 2023’ te bu rakamın 35 milyar doların üzerinde olacağı düşünülüyor.

 Mayıs 8, 2023