Tüm Yetenekleri Bir Yerde Toplayın!

SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanın.

Product Mockup
SML ile Güvenli ve Kişiye Özel Linkler Gönderin

Mobildev SML (Short Message Link), içeriklerinizi SMS mesajı içerisinden güvenli ve kişiselleştirilmiş linkler ile paylaşmanızı sağlar. Kişiye özel kampanya ve bildirim içeriklerinin yanında e-fatura gibi dijital dokümanları da SML ile dağıtabilirsiniz. SML, kişiye özel bilgiler içeren bilgileri kolayca dağıtabilmeniz için geliştirilmiş; güvenli, iletim oranı yüksek ve raporlanabilir güçlü bir araçtır.

İçeriklerinizi Özelleştirin

Mobildev SML servisi, içeriklerinizin URL adreslerini kısaltarak, kişiye özel olarak yeniden üretebilirsiniz.  Böylece SMS'in 160 karakter ile sınırlı alanında mesajlarınız için daha fazla yer ayırabilir hem de içeriklerinize verilen tıklama, yeniden tıklama gibi raporları kişi bazlı alabilirsiniz.  

E-Faturalarınızı Dağıtın

Mobildev SML servisi ile, ürün ve hizmetlerinize ait e-faturaları e-posta ile dağıtmak yerine; %100 inbox garantisi, hızlı ve güvenli iletim ve geniş raporlama seçeneklerini kullanarak SMS olarak dağıtabilirsiniz.


Güvenlik Özellikleri

Mobildev SML'in güvenlik özelliklerini kullanarak içeriklerinizi manipülasyona uğramaktan koruyabilirsiniz.

Raporlama

Mobildev SML ile gönderdiğiniz içerikler için SMS ve web tabanlı raporlar üretebilir ve analizleriniz sonrasında gönderimlerinizi daha başarılı sonuçlar için optimize edebilirsiniz.