Genel Bakış
E-mail Marketing Suite İle
E-Posta Pazarlamanın Ötesine Geçin!

E-mail ile pazarlama reklam yatırımlarının geri dönüşümü açısından hala en değerli mecralardan biridir. Üstelik, e-mail ile pazarlama yüksek bir erişime sahiptir. Mobildev E-Mail Marketing Suite, sahip olduğu yenilikçi ve güçlü araçlar sayesinde, e-mail kampanyalarını daha iyi yönetmenizi ve müşteri deneyiminizi iyileştirerek kampanya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Harekete Geçir ve Derinleş

E-mail Marketing Suite ile kişilerinilerinize kişiselleştirilmiş ve kaliteli içerikler sunabilir, web sitesi trafiğinizi artırabilir, lead toplayabilir ve satışları hareketlendirebilirsiniz. Mobildev E-mail Marketing Suite’in firmanızın büyümesine katkı sağlayacak araçları ile, gönderdiğiniz her e-mail de kişilerinizle bağlantıda olduğunuzu hissettirerek, markanızla ilişkilerini derinleştirebilirsiniz.

Harekete Geçir ve Derinleş
İVT ve İYS Entegre Yapısı ile Kanunlarla Uyumlu Olun
İVT ve İYS Entegre Yapısı ile Kanunlarla Uyumlu Olun

Mobildev E-Mail Marketing Suite İVT servisi ile uyumu sayesinde, kişilerle temas ettiğiniz tüm noktalardan topladıgınız veri işleme ve ticari iletişim izinlerini porföyüne otomatik olarak aktarır. Ayrıca İYS ile uyumu sayesinde İYS platformundan gelen izinli kayıtları ve ret bildirimlerini toplarken, İYS platformuna da diğer kanallardan topladığı izinleri ve ret bildirimlerini kaydeder. Bu sayede her zaman İYS platformuyla senkronize çalışarak sadece izinli kayıtlar ile e-mail kampanyalarınızı yürütmenizi sağlar ve size olası cezalardan korur.

Güçlü E-mail Gönderim Araçları

Mobildev E-mail Marketing Suite’in akıllı kampanyalar geliştirebileceğiniz, kapsamlı ve modern araçları ile, hedef kitlenize özel e-mail şablonları oluşturabilir, kurumsal renklerinizle özelleştirebilir, görseller ekleyerek zenginleştirebilirsiniz. Bu sayede kolayca her ekrana uyumlu tasarımlar yapabilir, trendleri yakalayabilir, hedef kitlenizi harekete geçirerek geri dönüşümü yüksek e-mail kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Kolayca Uzman Seviyesinde Tasarımlar Yapın

Mobildev E-mail Marketing Suite’in akıllı tasarım araçları ile, uzman olmaya gerek kalmadan hızlıca, sürükle bırak kolaylığında dönüşümlerinizi artıracak yaratıcılıkta tasarımlar yapabilirsiniz.

AX Testleri ile Tasarımlarınızın Farklı Sürümlerini Karşılaştırın

AX testi ile, farklı içeriklerikleri karşılaştırarak, hangisinin daha etkili olup olmadığını ölçebilirsiniz. Kişilerinizin verdiği tepkilere göre doğru içeriğe karar vererek, e-mail kampanyanızın dönüşümünü artırabilirsiniz.

Başarılı Şablonlar ile Kampanyanızı Hızlandırın

Mobildev E-mail Marketing Suite’in başarısı kanıtlanmış tasarım şablonları yaratıcılığınızı tetikleyerek özgün tasarımlar oluşturmanızı sağlayabilir ve kampanya hazırlık sürecinizi hızlandırır.

Web Formları ile Bilgi Toplayın

Mobildev E-mail Marketing Suite ile, web formları oluşturarak, hedef kitlenizden bilgi toplamanız gerektiğinde göndereceğiniz e-mail mesajlarınızın içine web formları entegre ederek kolayca toplayabilirsiniz.

Etiket Ekleyerek Otomatik Gruplayın

Gönderdiğiniz e-mail mesajlarının içine eklediğiniz linklere etiketleme yaparak, linkleri gruplayabilir ve bu gruplara göre müşterilerinizin ilgi alanlarını analiz ederek göndereceğiniz diğer e-mail kampanyalarınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.

Zamanlama Araçları ile Siz Uygun Olduğunuzda Gönderin

Mobildev E-mail Marketing Suite’in zamanlama araçları ile, göndereceğiniz e-mailleri önceden oluşturarak ileri tarihli otomatik e-mail gönderimleri kurabilir veya parçalara bölerek gönderim yapabilirsiniz.

Raporları Kullanarak;
Stratejinizi Geliştirin

Ayrıntılı raporlama araçları ile kampanyanızın etkileşimini detaylı olarak ölçebilir, kampanyanızın dönüşümünü en üst düzeye nasıl çıkaracağınız konusunda stratejilerinizi iyileştirerek geliştirebilirsiniz

Raporlar
 • Etkileşim Raporları

  Gönderdiğiniz e-maillerin, içindeki linke tıklama, maili açma, okuma gibi etkileşim sağlayan davranışlarını detaylı öğrenip stratejik çalışmalarınıza yön vererek bütçenizi verimli kullanıp karlılığınızı artırabilirsiniz.

 • İletim Raporları

  Gönderdiğiniz e-maillerin iletilip iletilmediğini, iletilmediyse iletimin neden gerçekleşmediğini detaylı öğrenerek portföyünüzde buna göre düzenlemeler yapabilirsiniz.

 • Etiket ve Skor Raporları

  Maillere eklediğiniz linklere puanlama yaparak önem sırası belirleyebilir ve gönderim listenizdeki hangi kişilerin daha önemli tıklamalar yaptığını ya da istediğiniz sonuca tıklayan müşterilerinizin hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

E-Posta Pazarlama Araçları ile İşinizi Büyütün!

E-posta iletişim kanalı üzerinden yaptığınız kampanyalarınız için Mobildev ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarını sağlar ve geri dönüşümlerinizi artırmanıza yardımcı olur.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Portföy Yönetimi

Portföy
 • Portföyünüze kişi ekleyip çıkarabilir, kişilerinizi ayrı ayrı gruplayabilir, kişilerinize özel alanlar (müşteri ID, plaka no) ekleyebilirsiniz. Portföyünüzü departman ve kullanıcı bazlı erişime açabilirsiniz.

 • Excel ve CSV dosyalarından portföyünüze kişi aktarabilirken aynı zamanda İYS ve İVT’ye entegre alt yapısı sayesinde, izinli kişilerinizi otomatik olarak eşitleyebilirsiniz.

 • Kişilerinizi, seçerek ya da kişilerin özelliklerine göre dinamik gruplayabilirken; verdikleri tepkilere göre otomatik etiketleyebilirsiniz. "ve/veya" koşulları ile sorgulayarak da detaylı profilleme yapabilirsiniz.

 • İYS ve İVT platformlarından, farklı kanallardan veya gönderilen e-posta mesajı içerisinden ret bildirimi yapan kişileri toplayarak; ticari e-mail gönderimini engeller ve cezalardan korunabilirsiniz.

Teknik
Özellikler

SPAM/SKOR Ölçümü

E-mail Marketing Suite, iletinizi göndermeden önce içeriğinizin SPAM riskini ölçerek size öneriler sunar. Böylece önerilere göre içeriğinizi yeniden düzenleyebilir ve  SPAM riskini azaltarak, iletilerinizin kişilerin doğrudan gelen kutusuna düşmesini sağlayabilirsiniz.

Kimlik Doğrulaması

Mobildev, DKIM, Sender ID ve SPF kimlik doğrulamalarını her bir e-postaya otomatik olarak ekler. ISS’lerin ve e-mail sunucularının SPAM filtreleri ile uyumludur. Mesajlarınızın güvenilir görünmesini sağlayarak filtrelere takılmadan iletilerinizin gelen kutusuna ulaşmasını destekler.

Sürekli İzleme

Hesabınızı, gönderimlerinizi, iletim detaylarını ve portföyünüzde yer alan e-posta adreslerinin geçerliliğini sürekli izleyerek, mesajlarınızın iletilmesine engel olacak olası sorunlar için çözümler sunarız.

Responsive Ara Yüz

Mobildev E-mail Marketing Suite, tüm ekranlara uyumlu yapısı (bilgisayar, tablet, telefon) ile bulunduğunuz her yerde  mesajlarınızı tasarlamanızı ve gönderim yapmanızı sağlar.

SSS

Mobildev Email Marketing Suite ürünümüz hakkında, kullananlar tarafından sıkça sorulan sorularımızdan ve cevaplarından yararlanarak, daha hızlı ve kolay ilerleyebilirsiniz.

Duyurular
Tümü
Outbound

Yılın Son Çeyreği İçin Pazarlama İpuçları

Yılın son çeyreği olan dönem, karı artırmak ve yılı herhangi bir yıldan daha yüksek bir notla bitirmek için kritik bir zamandır. Bu aynı zamanda birçok tüketicinin daha fazla alışveriş yaptığı dönemdir.

 Eylül 7, 2022
Outbound

Black Friday’ de Satışlarınızı Artıracak Pazarlama İpuçları

Black Friday, tüketicilerin en sevdikleri ürünleri daha düşük fiyatlarla bulmaya çalışacakları yılın en büyük satış olaylarından biridir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterilere tanıtmak için mükemmel bir zamandır.

 Kasım 2, 2022
Outbound

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Bayramda Hazırlıklı Olun: Önceden Planlayarak SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

Bayram yaklaşıyor ve firmalar müşterilerine bayramda iletecekleri kurumsal tebrik mesajlarını şimdiden planlıyorlar.

 Nisan 14, 2023
Outbound

Anneler Günü İçin Hazır Olun!

İstatistiklere göre Anneler Günü'nde sadece 2022'de 31,7 milyar dolar harcama yapıldı. 2023’ te bu rakamın 35 milyar doların üzerinde olacağı düşünülüyor.

 Mayıs 8, 2023