Genel Bakış

E-mail Marketing Suite İle
E-Posta Pazarlamanın Ötesine Geçin!

E-mail ile pazarlama reklam yatırımlarının geri dönüşümü açısından hala en değerli mecralardan biridir. Üstelik, e-mail ile pazarlama yüksek bir erişime sahiptir. Mobildev E-Mail Marketing Suite, sahip olduğu yenilikçi ve güçlü araçlar sayesinde, e-mail kampanyalarını daha iyi yönetmenizi ve müşteri deneyiminizi iyileştirerek kampanya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Harekete Geçir ve Derinleş

E-mail Marketing Suite ile kişilerinilerinize kişiselleştirilmiş ve kaliteli içerikler sunabilir, web sitesi trafiğinizi artırabilir, lead toplayabilir ve satışları hareketlendirebilirsiniz. Mobildev E-mail Marketing Suite’in firmanızın büyümesine katkı sağlayacak araçları ile, gönderdiğiniz her e-mail de kişilerinizle bağlantıda olduğunuzu hissettirerek, markanızla ilişkilerini derinleştirebilirsiniz.

Harekete Geçir ve Derinleş
İVT ve İYS Entegre Yapısı ile Kanunlarla Uyumlu Olun

İVT ve İYS Entegre Yapısı ile Kanunlarla Uyumlu Olun

Mobildev E-Mail Marketing Suite İVT servisi ile uyumu sayesinde, kişilerle temas ettiğiniz tüm noktalardan topladıgınız veri işleme ve ticari iletişim izinlerini porföyüne otomatik olarak aktarır. Ayrıca İYS ile uyumu sayesinde İYS platformundan gelen izinli kayıtları ve ret bildirimlerini toplarken, İYS platformuna da diğer kanallardan topladığı izinleri ve ret bildirimlerini kaydeder. Bu sayede her zaman İYS platformuyla senkronize çalışarak sadece izinli kayıtlar ile e-mail kampanyalarınızı yürütmenizi sağlar ve size olası cezalardan korur.

Güçlü E-mail Gönderim Araçları

Mobildev E-mail Marketing Suite’in akıllı kampanyalar geliştirebileceğiniz, kapsamlı ve modern araçları ile, hedef kitlenize özel e-mail şablonları oluşturabilir, kurumsal renklerinizle özelleştirebilir, görseller ekleyerek zenginleştirebilirsiniz. Bu sayede kolayca her ekrana uyumlu tasarımlar yapabilir, trendleri yakalayabilir, hedef kitlenizi harekete geçirerek geri dönüşümü yüksek e-mail kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Kolayca Uzman Seviyesinde Tasarımlar Yapın

Mobildev E-mail Marketing Suite’in akıllı tasarım araçları ile, uzman olmaya gerek kalmadan hızlıca, sürükle bırak kolaylığında dönüşümlerinizi artıracak yaratıcılıkta tasarımlar yapabilirsiniz.

AX Testleri ile Tasarımlarınızın Farklı Sürümlerini Karşılaştırın

AX testi ile, farklı içeriklerikleri karşılaştırarak, hangisinin daha etkili olup olmadığını ölçebilirsiniz. Kişilerinizin verdiği tepkilere göre doğru içeriğe karar vererek, e-mail kampanyanızın dönüşümünü artırabilirsiniz.

Başarılı Şablonlar ile Kampanyanızı Hızlandırın

Mobildev E-mail Marketing Suite’in başarısı kanıtlanmış tasarım şablonları yaratıcılığınızı tetikleyerek özgün tasarımlar oluşturmanızı sağlayabilir ve kampanya hazırlık sürecinizi hızlandırır.

Web Formları ile Bilgi Toplayın

Mobildev E-mail Marketing Suite ile, web formları oluşturarak, hedef kitlenizden bilgi toplamanız gerektiğinde göndereceğiniz e-mail mesajlarınızın içine web formları entegre ederek kolayca toplayabilirsiniz.

Etiket Ekleyerek Otomatik Gruplayın

Gönderdiğiniz e-mail mesajlarının içine eklediğiniz linklere etiketleme yaparak, linkleri gruplayabilir ve bu gruplara göre müşterilerinizin ilgi alanlarını analiz ederek göndereceğiniz diğer e-mail kampanyalarınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.

Zamanlama Araçları ile Siz Uygun Olduğunuzda Gönderin

Mobildev E-mail Marketing Suite’in zamanlama araçları ile, göndereceğiniz e-mailleri önceden oluşturarak ileri tarihli otomatik e-mail gönderimleri kurabilir veya parçalara bölerek gönderim yapabilirsiniz.

Raporları Kullanarak;
Stratejinizi Geliştirin

Ayrıntılı raporlama araçları ile kampanyanızın etkileşimini detaylı olarak ölçebilir, kampanyanızın dönüşümünü en üst düzeye nasıl çıkaracağınız konusunda stratejilerinizi iyileştirerek geliştirebilirsiniz

Raporlar
 • Etkileşim Raporları

  Gönderdiğiniz e-maillerin, içindeki linke tıklama, maili açma, okuma gibi etkileşim sağlayan davranışlarını detaylı öğrenip stratejik çalışmalarınıza yön vererek bütçenizi verimli kullanıp karlılığınızı artırabilirsiniz.

 • İletim Raporları

  Gönderdiğiniz e-maillerin iletilip iletilmediğini, iletilmediyse iletimin neden gerçekleşmediğini detaylı öğrenerek portföyünüzde buna göre düzenlemeler yapabilirsiniz.

 • Etiket ve Skor Raporları

  Maillere eklediğiniz linklere puanlama yaparak önem sırası belirleyebilir ve gönderim listenizdeki hangi kişilerin daha önemli tıklamalar yaptığını ya da istediğiniz sonuca tıklayan müşterilerinizin hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

E-Posta Pazarlama Araçları ile İşinizi Büyütün!

E-posta iletişim kanalı üzerinden yaptığınız kampanyalarınız için Mobildev ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarını sağlar ve geri dönüşümlerinizi artırmanıza yardımcı olur.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Portföy Yönetimi

Portföy
 • Portföyünüze kişi ekleyip çıkarabilir, kişilerinizi ayrı ayrı gruplayabilir, kişilerinize özel alanlar (müşteri ID, plaka no) ekleyebilirsiniz. Portföyünüzü departman ve kullanıcı bazlı erişime açabilirsiniz.

 • Excel ve CSV dosyalarından portföyünüze kişi aktarabilirken aynı zamanda İYS ve İVT’ye entegre alt yapısı sayesinde, izinli kişilerinizi otomatik olarak eşitleyebilirsiniz.

 • Kişilerinizi, seçerek ya da kişilerin özelliklerine göre dinamik gruplayabilirken; verdikleri tepkilere göre otomatik etiketleyebilirsiniz. "ve/veya" koşulları ile sorgulayarak da detaylı profilleme yapabilirsiniz.

 • İYS ve İVT platformlarından, farklı kanallardan veya gönderilen e-posta mesajı içerisinden ret bildirimi yapan kişileri toplayarak; ticari e-mail gönderimini engeller ve cezalardan korunabilirsiniz.

Teknik
Özellikler

SPAM/SKOR Ölçümü

E-mail Marketing Suite, iletinizi göndermeden önce içeriğinizin SPAM riskini ölçerek size öneriler sunar. Böylece önerilere göre içeriğinizi yeniden düzenleyebilir ve  SPAM riskini azaltarak, iletilerinizin kişilerin doğrudan gelen kutusuna düşmesini sağlayabilirsiniz.

Kimlik Doğrulaması

Mobildev, DKIM, Sender ID ve SPF kimlik doğrulamalarını her bir e-postaya otomatik olarak ekler. ISS’lerin ve e-mail sunucularının SPAM filtreleri ile uyumludur. Mesajlarınızın güvenilir görünmesini sağlayarak filtrelere takılmadan iletilerinizin gelen kutusuna ulaşmasını destekler.

Sürekli İzleme

Hesabınızı, gönderimlerinizi, iletim detaylarını ve portföyünüzde yer alan e-posta adreslerinin geçerliliğini sürekli izleyerek, mesajlarınızın iletilmesine engel olacak olası sorunlar için çözümler sunarız.

Responsive Ara Yüz

Mobildev E-mail Marketing Suite, tüm ekranlara uyumlu yapısı (bilgisayar, tablet, telefon) ile bulunduğunuz her yerde  mesajlarınızı tasarlamanızı ve gönderim yapmanızı sağlar.

SSS

Mobildev Email Marketing Suite ürünümüz hakkında, kullananlar tarafından sıkça sorulan sorularımızdan ve cevaplarından yararlanarak, daha hızlı ve kolay ilerleyebilirsiniz.

Duyurular

Tümü
Outbound

İYS’ye Kolayca İzinli Verilerinizi Aktarın

Ticari iletişime devam edebilmek için 31 Mayıs’a kadar İYS (İleti Yönetim Sistemi) platformuna tüm ticari ileti izinlerinizi aktarmanız gerekiyor.

 Eylül 3, 2020
Outbound

Ticari İleti Şikayet Süreçlerinizde Mobildev Yanınızda

Elektronik ticari İletiler, iletişime geçilecek kişilere ancak önceden izinleri alınmak şartıyla gönderilebilir.

 Eylül 18, 2020
Outbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Outbound

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) geçiş ile birlikte SMS/OTP servislerinde zorunlu değişikliğe gidilmiştir. Tarafınızca yapılması gerekenler önemli konular bulunmaktadır.

 Ocak 22, 2021
Outbound

İYS Uyum Sürecinde API Entegrasyonunda Yapılması Gereken Zorunlu Değişiklikler!

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) geçiş ile birlikte SMS/OTP servislerinde daha önce duyurusunu paylaşmış olduğumuz şekilde zorunlu bir değişikliğe gidilmiştir.

 Şubat 1, 2021
Outbound

Sevgililer Günü Kampanyalarınızın Dönüşümünü Artırmak için Pazarlama Kanallarınızı Etkin Şekilde Yönetin

Erişiminizi genişletmek ve Sevgililer Günü pazarlama kampanyalarınızın dönüşümünü artırmak için bu pazarlama kanallarını en efektif şekilde kullanmanın bazı yollarını inceleyeceğiz.

 Şubat 10, 2021