GENEL BAKIŞ
İnteraktif SMS ile Kampanyalarınıza Katılımı Kolaylaştırın!

SMS kanalını aktif kullanan hedef kitlenizin % 29'u mesajlara yanıt veriyor ve yanıt verenlerin % 47'si satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Kişiler kendilerine mobil cihazlardan SMS yoluyla ulaşan markalarla, anahtar kelimeler aracılığıyla etkileşime geçmeyi  katılımı kolay, hızlı, güvenilir ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun buluyorlar. Mobil pazarlama, firmalarını büyütürken, kişilerin kolayca kampanyalarına dahil olmasını isteyen, güvenilir ve hızlı interaktif bir deneyim yaşatmak isteyenler için, katılımı en kolay kurgulara sahip ve en hızlı yanıtlar alabileceğiniz, kişilerinizle doğrudan iletişim kurabileceğiniz pazarlama kanalıdır.  Mobildev ile interaktif SMS üzerinden gerçekleştireceğiniz, mobil tanımlı kuponlar, çekiliş, yarışma, mobil oylama, mobil anket gibi çeşitli mobil pazarlama kampanyaları düzenleyerek firmanızı büyütebilirsiniz.

Mobil Çekiliş

Mobil Pazarlama ile, mobil çekiliş kampanyaları oluşturabilir, kişilerinizin ilgili parametreler doğrultusunda veya katılım kodunu SMS ile göndererek kampanyanıza katılmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Çekiliş
Mobil Oylama
Mobil Oylama

Mobil oylama ile, farklı kanallardan başlattığınız kampanyalar için, kişilerinizden SMS yoluyla ilgili parametreler doğrultusunda destekledikleri taraf ve kişiler için oy toplayabilirsiniz. Aynı zamanda katılımcıların gönderdiği SMS' lerin ücretleri üzerinden operatörlerle gelir paylaşımı yapabilirsiniz.

Mobil Anket

Mobil anket ile, hızlı, basit ve etkili bir şekilde kişileriniz sorduğunuz sorulara interaktif SMS üzerinden katılarak, öğrenmek istediğiniz sorulara cevaplar verebilir ve bu sayede geri bildirimler toplayarak stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Mobil Anket
Mobil Yarışma
Mobil Yarışma

Mobil pazarlama ile, doğru cevabı verenlere dijital promosyonlar veya farklı hediye seçenekleri sunabilirsiniz. SMS gönderme kolaylığında, kişileriniz oluşturduğunuz kampanyalara hızlıca katılabilir. Aynı zamanda kişiler GSM numaraları ile kampanyanıza katılacakları için ayrıca iletişim bilgisi almanıza gerek kalmaz.

Öne Çıkan Özellikler

Mobil Pazarlamanın kolaylaştırıcı özellikleri ile, kampanyalarınızı kişilerinizin katılımını daha hızlı, kullanımı kolay ve erişimi geniş olarak kurgulayabilirsiniz.

Entegre Kanal

Mobil Pazarlama ile hazırladığınız kampanyalarınızı sosyal medya, internet siteleriniz ve e-posta adresleri ile entegre çalıştırarak, kişilerinizi tetikleyebilir, kampanyalarınızın dönüşümlerini artırabilirsiniz.

Yüksek Dönüşüm Oranı

Mobil pazarlama kampanyalarının dönüşüm oranları diğer popüler kanallara göre daha yüksektir.

Kullanımı Kolay

Mobil Pazarlamanın kolaylaştırıcı özellikleri ile, kampanyalarınızı kişilerinizin katılımını daha hızlı, kullanımı kolay ve erişimi geniş olarak kurgulayabilirsiniz.

Geniş Erişim

SMS servisleri tüm cihazlara uyumlu olduğu için internet veya ilave yazılım gerektirmez. Bu sayede katılımcılarınız cihaz farketmeksizin kampanyanıza katılabilirler.

Hızlı

İnteraktif SMS ile kampanya katılımlarını diğer kanallara göre daha hızlı toplayabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Raporlama

Mobil pazarlama'nın interaktif SMS alt yapısı sayesinde kampanyanıza katılan kişileri ve diğer detayları anlık olarak raporlayabilirsiniz.

Dijital Promosyon

Dijital Promosyon ile kişilerinize belirlediğiniz dijital ödüller hediye edebilirsiniz.

DİJİTAL PROMOSYON
 • Hediye İnternet

  Dijital promosyon hediyenizi internet olarak belirleyip, çeşitli boyutlarda GB/MB, kullanımını günlük, haftalık, aylık gibi sınırlamalar koyarak hediye edebilirsiniz.

 • Hediye Konuşma

  Dijital promosyon hediyenizi konuşma/dakika olarak belirleyip, tüm operatör yönlerine veya tek bir operatör yönüne olacak şekilde konuşma süreleri hediye edebilirsiniz.

 • Hediye SMS

  Dijital promosyon hediyenizi SMS olarak belirleyip, kişilerinize tüm operatör yönlerine veya tek bir operatör yönüne olacak şekilde ve kullanımını sınırlandırabileceğiniz SMS paketleri hediye edebilirsiniz

Mobil Pazarlama ile Dönüşümü Artırın!

Kişilerin kolayca kampanyalarınıza dahil olmasını, güvenilir ve hızlı interaktif bir deneyim yaşatmak istiyorsanız; Mobil pazarlama ile katılımı kolay, kişilerinizle doğrudan iletişim kurabileceğiniz kampanyalar düzenleyin.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Yanıtlama Seçenekleri

Yanıtlama seçenekleri ile otomatik cevaplar düzenleyebilir, hediye kuponlar dağıtabilir, kişilerinize interaktif bir deneyim yaşatabilir ve detaylı raporlara ulaşarak firmanızı ileri taşıyabilirsiniz.

YANITLAMA SEÇENEKLERİ
 • Kupon DağıtımıYanıt verildikten sonra, vericeğiniz hediyeleri, katılım kodlarını, kupon dağıtım servisi ile oluşturarak dağıtabilir ve doğrulayabilirsiniz.

 • Otomatik CevaplarMobil Pazarlama ile, kampanya kurgunuza uygun olarak belirleyeceğiniz metinleri, kişilerinizin katılımı sonrasında SMS ile otomatik cevap olarak gönderebilirsiniz.


 • YönlendirmeSMS ile kampanyaya katılanların bilgilerini, belirlediğiniz zaman aralığında, belirlediğiniz e-posta adreslerine SMS ile gönderabilirsiniz..

 • RaporlamaKimlerin katıldığını, zaman, saat ve tarih aralıklarını, cihaz bilgisi, IP adresi, coğrafi adresleri gibi bilgileri kullanarak farklı yanıtlama seçenekleri düzenleyebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Mobil pazarlamanın teknik özellikleri ile, kişilerinize interaktif SMS ile eşsiz bir kampanya deneyimi yaşabilirsiniz.

Tüm Operatörle Entegre

Mobildev’in 3 operatör ile SMS ve interaktif sms entegrasayonu sayesinde tüm operatör aboneleri kampanyanıza katılabilir.

API Servisleri

Mobildev Mobil Pazarlama API’lerini kullanmakta olduğunuz farklı yazılımlara entegre edilebilir ve gönderim, raporlama, portföy yönetimi gibi bir çok özelliği çalıştırabilirsiniz.

Parametreler

Mobil pazarlamanıza uygun olan parametre kelimeler belirleyerek, kişilerinizin bu parametreyi ekleyerek SMS yoluysa size dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Kısa Numara

Mobildev’in sahip olduğu, tüm operatörlerle çalışan, 6270 mobil pazarlama kısa numarası ile kampanyalarınızı kurgulayabilirsiniz.

Duyurular
Tümü
Inbound

NPS Anketlerini Hazırlayın!

NPS Anketlerini Hazırlayın! Önümüzdeki 90 günde 9 önemli gün var. Bu önemli günlere özel hazırladığınız kampanyaların müşterilerinizin markanıza bakışını nasıl etkilediğini NPS anketlerle ile ölçün.

 Nisan 22, 2022
Inbound

Mesaj İçeriklerinizi Özgür Bırakın!

Metniniz 160 karakterin sınırlı alanına hapsolmasın. Bir kısa link ile içerikleri özgür bırakılmış uzun hikâyeler anlatın.

 Ocak 17, 2017
Inbound

Hızlı Doğrulama, Güçlü Doğrulama

Kişilerden ETK kapsamında iletişim ve KVKK kapsamında veri işleme izni alırken açık rıza almanız gerekir. IVT Servisi ile açık rızayı, dijital olarak farklı seçeneklerle doğrulayarak alabilirsiniz.

 Ocak 31, 2019
Inbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Inbound

Sevgililer Gününde Pazarlama Kanallarınızı Çalıştırın

Erişiminizi genişletmek ve Sevgililer Günü pazarlama kampanyalarınızın dönüşümünü artırmak için bu pazarlama kanallarını en efektif şekilde kullanmanın bazı yollarını inceleyeceğiz.

 Şubat 10, 2021
Inbound

8 Mart'ta Satışlarınızı Artırmak için İpuçları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Satışlarınızı Artırmak ve Doğru Kişileri Hedeflemek için İpuçları

 Mart 4, 2021