GENEL BAKIŞ
MDQ Nedir?

Mobildev Data Quality, bir veri yönetim çözümüdür. Bu çözüm, kullanıcıların GSM numarası ve E-posta adresi doğrulama servisleri ile iletişim adreslerini doğrulayarak veri tabanlarını temizlemelerine ve güncel tutmalarına olanak tanır. Ayrıca, TCKN - MSISDN eşleştirme özelliği ile kişilerin güncel GSM numaralarını öğrenme imkanı sunarak iletişimi kesintisiz ve etkili bir şekilde sürdürmelerini sağlar. MDQ, kolay kullanım, maliyet optimizasyonu ve gerçek zamanlı iç görüler ile doğru raporlar sunarak, işletmelere verimli ve güvenilir bir veri yönetim çözümü sunar.

TCKN-MSISDN Sorgulama Servisi ile İletişimi Kesintisiz Sürdürün

Kişilerin GSM numaralarına sahip değilseniz ya da kayıtlı olan GSM numaraları iptal edilmiş ise ilgili kişilerle iletişim kuramazsınız. Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tekliflerinizi ya da bilgilendirmelerinizi onlara iletemezsiniz. Eğer TCK numarasına sahipseniz, Mobildev TCKN-MSISDN sorgulama servisleri ile kolay ve ekonomik olarak ilgili kişilere ait güncel GSM numaralarını öğrenebilirsiniz. Böylece kişilerle iletişiminize kesintisiz devam edersiniz.

TCKN-MSISDN Sorgulama Servisi ile İletişimi Kesintisiz Sürdürün
TCKN-MSISDN Doğrulama Servisi ile Güncel ve Doğru Bilgilere Ulaşın
TCKN-MSISDN Doğrulama Servisi ile Güncel ve Doğru Bilgilere Ulaşın

Veri tabanınızda yer alan bilgiler zamanla güncelliğini yitirerek kullanılmaz hale gelir. GSM hatları kişiler tarafından zaman içerisinde kapatılabilir ve GSM numarası başka bir kişiye devredebilir. Böyle bir durumda kişilere ait TC kimlik numaralarına ve GSM numaralarına sahipseniz; GSM numarasının hala o kişiye air olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

MDQ Servisleri ile İletişim Stratejinizi Güçlendirin

MDQ'nun GSM ve E-Posta Numarası Onaylama Servisleri, kullanıcı dostu arayüzleri ve çeşitli doğrulama yöntemleri ile iletişim bilgilerini hızlı ve güvenli bir şekilde doğrulamanızı sağlar. Bu servisler, gelişmiş analiz ve raporlama özellikleri ile doğrulama süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. GSM No Geçerlilik Sorgulama Servisi ile veri tabanınızdaki GSM numaralarının geçerliliğini ve operatör bilgilerini kontrol edebilirsiniz. E-Posta Adresi Geçerlilik Sorgulama Servisi, e-posta adreslerinin doğruluğunu ve sunucu erişilebilirliğini kontrol ederek güvenilir bir iletişim altyapısı oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, Web Compliance özelliği ile web sitenizin dijital uyumluluğunu artırabilirsiniz

 • GSM Numarası Onaylama

  MDQ'nun GSM Numarası Onaylama Servisi ile hızlı ve güvenli doğrulama yaparak, süreçlerinizi etkili şekilde yönetebilirsiniz.

 • E-Posta Adresi Onaylama

  MDQ'nun E-Posta Adresi Onaylama Servisi ile güvenli ve özelleştirilebilir doğrulama yaparak müşteri etkileşimini ve iletişim stratejilerini geliştirin.

 • Web Compliance

  MDQ'nun Web Compliance özelliği ile web sitenizin SEO, çerez yönetimi ve teknolojilerini detaylıca kontrol ederek dijital uyumluluğunuzu artırın.

ÖZELLİKLER
 • GSM Numarası Geçerlilik Sorgulama

  MDQ'nun E-Posta Adresi Onaylama Servisi, güvenli ve özelleştirilebilir doğrulama ile müşteri etkileşimini ve iletişim stratejilerinizi iyileştirir.

 • E-Posta Adresi Geçerlilik Sorgulama

  MDQ'nun E-Posta Geçerlilik Sorgulama Servisi ile e-posta doğruluğunu kontrol edip, iletişimi optimize ederek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

 • API Servisleri ile Entegrasyon

  MDQ'nun API servisleri, CRM ve pazarlama otomasyonu ile entegre olarak doğrulama işlemlerini kolaylaştırır ve iş verimliliğini artırır.