Inbound Pazarlama

Mobildev’in size zenginlikler sunan Inbound pazarlama ürün ve servisleri ile, firmanızı cezbedici hale getirecek, kişilerin sizi tercih etmesini ve sizinle etkileşime geçmesini sağlayacak çarpıcı karşılama sayfaları hazırlayabilirsiniz. Kişilerinizi etkileyecek içerikler oluşturabilir, geri bildirimler toplayarak kişilerinizi iyi analiz edip tanıyabilir, potansiyel müşteriler yakalayabilir ve kişilerinizin deneyimleyebileceği kişiye özel kampanyalarla müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

Product Mockup

Anket

Mobildev Anket ile, markanızın etkileşimde olduğu kişilerden ürün ve hizmetleriniz hakkında, etkili ve hızlı geri bildirim alabilir ya da yeni araştırmalar için bilgi toplayabilirsiniz

Landing Page

Multimedya desteği, özel etkileşim butonları ile zengin içeriklere sahip açılış sayfalarını oluşturabilir ve kişileri hedeflediğiniz etkileşime yönlendirebilirisiniz.

Hedefli Reklam

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile, en çok kullanılan iki sosyal medya sitesi üzerinden reklam gösterimi yaparak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

SMS Inbox

Kişilerinizden bilgi toplamanız, onlarla bilgi paylaşmanız ya da onları kapmanyanlarınıza dahil etmeniz gerektiğinde bunu SMS'in hızı ve gönderim kolaylığı ile yapabilirsiniz.