Genel Bakış

Mobildev Anket ile
Pazarlama Faaliyetlerinizi Destekleyin!

Verdiğiniz hizmetlerin müşterilerinizde oluşturduğu deneyimi ve bıraktığı izlenimi biliyor musunuz? Şirketlerini başarılı olarak tanımlayan işletme sahiplerinin %83’ü düzenli olarak geri bildirim topluyor.
Mobildev Anket, kişilerin, ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştırarak markanızın bıraktığı izi ve sunduğu deneyimi ölçmenizi bu sayede markanızın değerini artırmanızı sağlar.

Esnek Tasarım Araçları

Mobildev Anket’in, markanız ile uyumlu kolay doldurulabilen formlar yaratmanızı sağlayacak; kapsamlı tasarımlar yapabileceğiniz arayüzünün sunduğu örnek anketler, yaratıcı şablon koleksiyonları ile uzman olmaya gerek kalmadan, birkaç dakika içinde mükemmel bir anket tasarlayabilirsiniz. Anketinizi dikkat çekici görsellerle destekleyebilir, renklendirebilir, markanızın kurumsal kimliğini bütünleştirecek karşılama ve bitiş(hoşgeldiniz,teşekkürler) sayfaları ekleyebilir, bu sayede çok kısa sürede farklı anket tasarımları oluşturabilirsiniz.

Esnek Tasarım Araçları
Kolay Doldurulan,<br>Eğlenceli Formlar

Kolay Doldurulan,
Eğlenceli Formlar

Kişilerinizin soru içeriğine göre işaretleyeceği cevapları, hissi temsil eden kalpler, memnuniyeti temsil eden yüzler, beğeni durumunu gösteren beğeni işaretleri ve farklı ikonik seçeneklerle özelleştirerek, anketinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mobildev Anket’in eğlenceli özellikleri, algıyı yönlendirerek etkileşime geçme isteği uyandırıp ankete katılmak için ikna etmenize yardımcı olur ve bu sayede dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Düşük Maliyet

Mobildev Anket ile süreçlerinizi dijitalleştirerek, baskı, dağıtım, sayısallaştırma, ve saha maliyetini düşürüp, operasyon yükünüzü azaltıp zamandan ve bütçenizden tasarruf ederek, geleneksel anket düzenleme yöntemlerine oranla çok daha ekonomik, daha hızlı ve daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Düşük Maliyet
Kişiselleştirmiş Linkler

Kişiselleştirmiş Linkler

Katılımcıları tanıyabilmek için, kişilerden ad soyadı, GSM numarası, gibi bazı kişisel bilgiler istemek hem kişilerin ankete katılımını zorlaştırır hem de yarattığı vakit kaybından dolayı hemen çıkma oranını arttırır. Mobildev Anket her bir kişiye ait eşsiz değer (GSM numarası, e-posta adresi) ile oluşturduğunuz anketi otomatik olarak eşleştirerek, anketi kimin doldurduğunu kolayca raporlar.

Yanıtlama Seçenekleri

Skor Hesaplama

Her yanıt aynı değerde değildir, doğru analiz yapabilmek için iyi bir skorlama aracına ihtiyacınız olacaktır. Mobildev Anket’in skorlama aracı ile, cevaba ve ihtiyaca göre puan belirleyip, anket sonuçlarına göre skorlandırma yapabilirsiniz.

Mantıkla İşleyen Sorular

Firmaların her zaman katılımcıların verdikleri yanıtlara göre, daha detaylı soru sorma ihtiyacı vardır. Bu durumlarda Mobildev Anket ile, sonraki soruları katılımcının verdiği belirli bir cevaba göre sorulacak soruları yönetebilirsiniz.

Katılımcı Sınırı

Anketinize, IP numarası kısıtlaması, geçerlilik süresi, toplam katılım sayısı sınırı koyabilir ve böylece sadece istediğiniz adette ve süre içerisinde katılımcı kabul edebilirsiniz.

Güvenlik

Mobildev Anket ile, oluşturduğunuz ankete, şifre tanımlayabilir, kişilerin anketi yeniden düzenlemesini engelleyebilir, anketinizi manipülasyona uğramaktan koruyabilirsiniz.

Geri Sayım Sayacı

Yanıtları belli bir zaman içinde almanız gerektiği durumlarda anketinize, doldurulma süresi tanımlayabilir ve bu süreyi geri sayım sayacı ile katılımcıya göstererek onu yönlendirebilirsiniz.

Soru Seçenekleri

Eğer yanıtlama seçenekleriniz sınırlı olursa kişiler doğru bilgiyi aktarmakta zorlanabilir. Mobildev Anket’in, açık uçlu, çoktan seçmeli, matris, derecelendirme gibi bir çok yanıt seçeneğini kullanabilirsiniz.

Paylaşım Kanalları

Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu hedef kitlenize uygun farklı kanallardan (cep telefonuna SMS ile link gönderim, weblink ile gönderim, QR kod) yayabilirsiniz. Mobildev Anket’i kullanarak hedef kitlenizden doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabilirsiniz.

 • Web Link

  Mobildev Anket üzerinden tasarlanan her bir forma özel kısa URL oluşturarak, bu URL’leri Linkedin hesabınız, e-posta hesabınız, web siteniz gibi farklı kanallardan dağıtabilirsiniz.

 • Webscript

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, bir widget olarak web sayfasının içerisinde açabilirsiniz.

 • Yüz Yüze

  Müşterilerinizle yüz yüze temas edilen noktalarda bu iletişim yöntemini kullanabilirsiniz.

Dağıtım
 • QR Kod

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, platformun içerisinden oluşturabileceğiniz QR kod ile basılı mecralarda dağıtabilirsiniz.

 • API

  Mobildev Anket’in, var olan sunucularınıza entegre edebileceğiniz apileri ile anketi farklı platformlar üzerinden dağıtabilirsiniz.

 • SMS

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, SMS aracılığı ile dağıtabilirsiniz.

Mobildev Anket ile Katılımcı Sayınızı Artırın!

Modern arayüzü, farklı ve eğlenceli yanıtlama seçenekleri ile anketi kolay doldurma deneyimi yaşatarak, ankete katılmayı hatırlatma ve anketi farklı iletişim kanallarından dağıtma özellikleri ile anketinizin doldurulma oranını artırabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Teknik Özellikler

Mobildev Anket’in, eşsiz teknik özellikleri ile bilgi toplama sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
 • SMS Gönderim Alt Yapısı;
  Mobildev'de tanımlı bir SMS hesabınız varsa anketinizi kolayca tek ekran üzerinden SMS ile kişiselleştirilmiş olarak dağıtabilirsiniz.

 • IVT ile Uyum;
  Mobildev IVT ile birlikte önce kişilerin veri işleme ve iletişim izinlerini kanunlara uygun olarak alıp sonra ankete katılımlarını sağlayabilirsiniz.

 • API Servisler;
  Anketlerin cevaplarını toplayabilir, dinamik alan bulunduran şablonlarınızı yönetebilir, anketinizi katılımcılara SMS ile iletebilirsiniz.

 • Excel'e Aktarım;
  Kişilerin verdiği cevapları, oluşturulmuş kişisel linkleri, portföyünüzü, yetkilendirdiğiniz kullanıcılar kolayca Excel'e aktarabilir.

Raporlama

Kişiler markanıza sadık mı? Hedef pazarınızı yeterince tanıyor musunuz? Mobildev Anket’in çeşitli raporlama özellikleri ile tüm sonuçları inceleyip çözüm geliştirebilirsiniz.

Cihaz Raporları

Anketinize katılan kişilerin cihaz çeşitlerine göre karşılaştırmalı raporlar alabilirsiniz.

Skorlama

Cevap seçeneklerine göre belirlediğiniz puanları hesaplayarak, anketi ya da katılımcıyı skorlayabilirsiniz.

Zaman Raporları

Anketinize hangi zaman aralığında kaç kişinin katıldığı raporunu alabilirsiniz.

Karşılaştırma

Katılımcıların vermiş oldukları bir yanıta göre, diğer yanıtlarının oranlanarak raporlanmasını sağlar. Örn: Kahve içenlerin %70’i (20-55 yaş aralığındadır.)

Duyurular

Tümü
Inbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Inbound

Sevgililer Günü Kampanyalarınızın Dönüşümünü Artırmak için Pazarlama Kanallarınızı Etkin Şekilde Yönetin

Erişiminizi genişletmek ve Sevgililer Günü pazarlama kampanyalarınızın dönüşümünü artırmak için bu pazarlama kanallarını en efektif şekilde kullanmanın bazı yollarını inceleyeceğiz.

 Şubat 10, 2021
Inbound

Anket Servislerinde İYS Sebepli Değişiklik

SMS servislerini kullanan Mobildev ürünlerinden biri olan Mobildev Anket ürünü de bu değişiklikten etkilendi.

 Mart 2, 2021
Inbound

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Satışlarınızı Artırmak ve Doğru Kişileri Hedeflemek için İpuçları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Satışlarınızı Artırmak ve Doğru Kişileri Hedeflemek için İpuçları

 Mart 4, 2021
Inbound

Hızlı Doğrulama, Güçlü Doğrulama

Kişilerden ETK kapsamında iletişim ve KVKK kapsamında veri işleme izni alırken açık rıza almanız gerekir. IVT Servisi ile açık rızayı, dijital olarak farklı seçeneklerle doğrulayarak alabilirsiniz.

 Ocak 31, 2019
Inbound

Mesaj İçeriklerinizi Özgür Bırakın!

Metniniz 160 karakterin sınırlı alanına hapsolmasın. Bir kısa link ile içerikleri özgür bırakılmış uzun hikâyeler anlatın.

 Ocak 17, 2017