Genel Bakış
Mobildev Anket İle Geri Bildirim Toplayarak Müşteri Deneyimini Ölçün!

Verdiğiniz hizmetlerin müşterilerinizde oluşturduğu deneyimi ve bıraktığı izlenimi biliyor musunuz? Başarılı şirketlerin %83’ü düzenli olarak geri bildirim topladıklarını söylüyor. Mobildev Anket ile oluşturacağınız performans değerlendirme formları; kişilerin ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştırarak, markanızın bıraktığı izi ve sunduğu deneyimi ölçmenize yardımcı olur. Bu sayede markanıza değer katabilir, satışlarınızı hızla artırabilirsiniz.

Anketimizi Deneyimleyin

Geniş Anket Oluşturma Seçenekleri 

Mobildev’in anket tasarım araçları, markanız ile uyumlu kolay doldurulabilen formlar yaratmanızı sağlarken; müşteri deneyimine uygun arayüzünün sunmuş olduğu anket ve anket türleri ile uzman olmaya gerek kalmadan, birkaç dakika içinde mükemmel bir anket tasarlayabilirsiniz. Anketinizi dikkat çekici görsellerle destekleyebilir, renklendirebilir, markanızın kurumsal kimliği ile bütünleşen karşılama ve bitiş (hoş geldiniz, teşekkürler) sayfaları ekleyebilir, müşterilerinizin kısa sürede geri bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz.

Geniş Anket Oluşturma Seçenekleri 
Kolay Doldurulan, <br>Eğlenceli Anket Çeşitleri 
Kolay Doldurulan,
Eğlenceli Anket Çeşitleri 

Mobildev Anket ile anketinizi oluştururken; memnuniyeti temsil eden yüzler, beğeni durumunu gösteren beğeni işaretleri, hissi temsil eden kalpler gibi birbirinden farklı ikonik seçeneklerle anketinizi özelleştirebilir ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mobildev Anket ile yapacağınız eğlenceli anketler, kişilerinizde etkileşime geçme isteğini uyandırıp ankete katılmaları için ikna etmenize yardımcı olur. Bu sayede dönüşüm oranlarınızı hızla yükseltebilirsiniz.

Düşük Maliyet İle Anket Hazırlama

Hazırlayacağınız online anketler ile süreçlerinizi dijitalleştirerek; baskı, dağıtım, sayısallaştırma ve saha maliyetini düşürebilir, operasyon yükünüzü azaltarak zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Günümüzde online anket yöntemi ile toplanan geri bildirimler, geleneksel geri bildirim toplama yöntemlerine oranla çok daha hızlı, ekonomik ve etkilidir. Müşteri deneyimini ölçmek için web sitenize anket formları yerleştirebilirsiniz.

Düşük Maliyet İle Anket Hazırlama
Kişiselleştirmiş Anket Linkleri
Kişiselleştirmiş Anket Linkleri

Katılımcıları tanıyabilmek için yapacağınız anket çalışmasında kişilerden ad-soyad, GSM numarası gibi bazı kişisel bilgiler istemek, hem kişilerin ankete katılımını zorlaştırır hem de yarattığı vakit kaybından dolayı hemen çıkma oranını artırır. Mobildev Anket’in geri bildirim türleri, her bir kişiye ait eşsiz değer (GSM numarası-
e-posta adresi) ile oluşturacağınız formları otomatik olarak eşleştirerek, anketi kimin doldurduğunu kolay ve hızlı şekilde raporlar. Bu sayede müşterilerinizi tanıyabilir, kolayca geri bildirim toplayabilirsiniz.

Esnek Yanıtlama Seçenekleri

Skor Hesaplama

Her yanıt aynı değerde değildir, doğru analiz yapabilmek için iyi bir skorlama aracına ihtiyacınız olacaktır. Mobildev Anket’in skorlama aracı ile, cevaba ve ihtiyaca göre puan belirleyip, anket sonuçlarına göre skorlama yapabilirsiniz.

Mantıkla İşleyen Sorular

Firmaların oluşturdukları anketlerde, katılımcılarının verdikleri yanıtlara göre her zaman daha detaylı soru sorma ihtiyacı vardır. Mobildev Anket’in anket soru türleri sayesinde, katılımcıların verdiği belirli bir cevaba göre sorulacak opsiyonel sorular oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Katılımcı Sınırı

Anketinize IP numarası kısıtlaması, geçerlilik süresi ve toplam katılım sayısı sınırı koyabilir böylece sadece istediğiniz adette ve süre içerisinde katılımcı kabul edebilirsiniz.

Güvenlik

Mobildev Anket ile oluşturduğunuz ankete şifre tanımlayabilir, kişilerin anketi yeniden düzenlemesini engelleyebilirsiniz. Aldığınız bu güvenlik önlemi sayesinde anketinizi manipülasyona uğramaktan koruyabilirsiniz.

Geri Sayım Sayacı

Yanıtları belirli bir süre içerisinde almanız gereken durumlarda anketinize, doldurma süresi tanımlayabilir ve bu süreyi geri sayım sayacı ile katılımcıya gösterebilirsiniz.

Soru Seçenekleri

Eğer yanıtlama seçenekleriniz sınırlı olursa kişiler doğru bilgiyi aktarmakta zorlanabilir. Mobildev Anket’in, açık uçlu, çoktan seçmeli, matris, derecelendirme gibi bir çok yanıt seçeneğini kullanabilirsiniz.

Paylaşım Kanalları

Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu hedef kitlenize uygun farklı kanallardan (cep telefonuna SMS ile link gönderim, weblink ile gönderim, QR kod) yayabilirsiniz. Anket gönderim yazılımı olan Mobildev Anket'i kullanarak hedef kitlenizden doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabilirsiniz.

 • Web Link

  Mobildev Anket üzerinden tasarlanan her bir forma özel kısa URL oluşturarak, bu URL’leri Linkedin hesabınız, e-posta hesabınız, web siteniz gibi farklı kanallardan dağıtabilirsiniz.

 • Webscript

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, bir widget olarak web sayfasının içerisinde açabilirsiniz.

 • Yüz Yüze

  Müşterilerinizle yüz yüze temas edilen noktalarda bu iletişim yöntemini kullanabilirsiniz.

Dağıtım
 • QR Kod

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, platformun içerisinden oluşturabileceğiniz QR kod ile basılı mecralarda dağıtabilirsiniz.

 • API

  Mobildev Anket’in, var olan sunucularınıza entegre edebileceğiniz apileri ile anketi farklı platformlar üzerinden dağıtabilirsiniz.

 • SMS

  Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu, SMS aracılığı ile dağıtabilirsiniz.

Mobildev Anket ile Katılımcı Sayınızı Artırın!

Modern arayüzü, anket çeşitleri, anket soru türleri ve eğlenceli yanıtlama seçenekleri ile kolay doldurma deneyimi yaşatabilir, ankete katılımı hatırlatma ve farklı iletişim kanallarından dağıtabilme özellikleri ile anket katılımını ve doldurulma oranını artırabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Teknik Özellikler

Mobildev Anket’in, eşsiz teknik özellikleri ile bilgi toplama sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
 • SMS Gönderim Alt Yapısı;
  Mobildev'de tanımlı bir SMS hesabınız varsa anketinizi kolayca tek ekran üzerinden SMS ile kişiselleştirilmiş olarak dağıtabilirsiniz.

 • IVT ile Uyum;
  Mobildev IVT ile birlikte önce kişilerin veri işleme ve iletişim izinlerini kanunlara uygun olarak alıp sonra ankete katılımlarını sağlayabilirsiniz.

 • API Servisler;
  Anketlerin cevaplarını toplayabilir, dinamik alan bulunduran şablonlarınızı yönetebilir, anketinizi katılımcılara SMS ile iletebilirsiniz.

 • Excel'e Aktarım;
  Kişilerin verdiği cevapları, oluşturulmuş kişisel linkleri, portföyünüzü, yetkilendirdiğiniz kullanıcılar kolayca Excel'e aktarabilir.

Raporlama

Kişiler markanıza sadık mı? Hedef pazarınızı yeterince tanıyor musunuz? Mobildev Anket’in çeşitli raporlama özellikleri ile tüm sonuçları inceleyip çözüm geliştirebilirsiniz.

Cihaz Raporları

Anketinize katılan kişilerin cihaz çeşitlerine göre karşılaştırmalı raporlar alabilirsiniz.

Skorlama

Cevap seçeneklerine göre belirlediğiniz puanları hesaplayarak, anketi ya da katılımcıyı skorlayabilirsiniz.

Zaman Raporları

Anketinize hangi zaman aralığında kaç kişinin katıldığı raporunu alabilirsiniz.

Karşılaştırma

Katılımcıların vermiş oldukları bir yanıta göre, diğer yanıtlarının oranlanarak raporlanmasını sağlar. Örn: Kahve içenlerin %70’i (20-55 yaş aralığındadır.)

Duyurular
Tümü
Inbound

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım 30, 2022
Inbound

Yılın Son Çeyreği İçin Pazarlama İpuçları

Yılın son çeyreği olan dönem, karı artırmak ve yılı herhangi bir yıldan daha yüksek bir notla bitirmek için kritik bir zamandır. Bu aynı zamanda birçok tüketicinin daha fazla alışveriş yaptığı dönemdir.

 Eylül 7, 2022
Inbound

“Mobildev Pazarlama Sohbetleri” Dev Webinar Serisi Başlıyor!

Webinarlarımıza ilginin yoğun olması sebebiyle bir ilki gerçekleştiriyor, 24 oturumdan oluşan, 80’ den fazla konu ve 40’tan fazla konuğun katılacağı dev bir webinar serisi başlatıyoruz.

 Ekim 5, 2022
Inbound

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılında Müşteri Deneyimi Yolculuğu Tasarlamak"

24 oturumdan oluşan, 80’ den fazla konu ve 40’tan fazla konuğun katılacağı dev webinar serimiz hız kesmeden devam ediyor. Dev serimizin üçüncüsü "2023 Yılında Müşteri Deneyimi Yolculuğu Tasarlamak" konulu webinarımız, 04 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ekim 27, 2022
Inbound

Mobildev Pazarlama Sohbetleri Youtube, Spotify ve SoundCloud' da

Tamamlanan tüm webinarlar; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

 Aralık 30, 2022
Inbound

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak 9, 2023