Mobildev Anket ile Katılımcı Sayınızı Artırın!

Modern arayüzü, farklı ve eğlenceli yanıtlama seçenekleri ile anketi kolay doldurma deneyimi yaşatarak, ankete katılmayı hatırlatma ve anketi farklı iletişim kanallarından dağıtma özellikleri ile anketinizin doldurulma oranını artırabilirsiniz.

Product Mockup
Pazarlama Faaliyetlerinizi Destekleyin!

Verdiğiniz hizmetlerin müşterilerinizde oluşturduğu deneyimi ve bıraktığı izlenimi biliyor musunuz? Şirketlerini başarılı olarak tanımlayan işletme sahiplerinin %83’ü düzenli olarak geri bildirim topluyor.
Mobildev Anket, kişilerin, ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştırarak markanızın bıraktığı izi ve sunduğu deneyimi ölçmenizi bu sayede markanızın değerini artırmanızı sağlar.

Esnek Araçları ile Mükemmler Anketler Tasarlayın!

Mobildev Anket’in, markanız ile uyumlu kolay doldurulabilen formlar yaratmanızı sağlayacak; kapsamlı tasarımlar yapabileceğiniz arayüzünün sunduğu örnek anketler, yaratıcı şablon koleksiyonları ile uzman olmaya gerek kalmadan, birkaç dakika içinde mükemmel bir anket tasarlayabilirsiniz. Anketinizi dikkat çekici görsellerle destekleyebilir, renklendirebilir, markanızın kurumsal kimliğini bütünleştirecek karşılama ve bitiş(hoşgeldiniz,teşekkürler) sayfaları ekleyebilir, bu sayede çok kısa sürede farklı anket tasarımları oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli Deneyimler Oluşturun

Kişilerinizin soru içeriğine göre işaretleyeceği cevapları, hissi temsil eden kalpler, memnuniyeti temsil eden yüzler, beğeni durumunu gösteren beğeni işaretleri ve farklı ikonik seçeneklerle özelleştirerek, anketinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mobildev Anket’in eğlenceli özellikleri, algıyı yönlendirerek etkileşime geçme isteği uyandırıp ankete katılmak için ikna etmenize yardımcı olur ve bu sayede dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Çeşitli Paylaşım Kanallarından Anketinizi Dağıtın

Mobildev Anket ile süreçlerinizi dijitalleştirerek, baskı, dağıtım, sayısallaştırma, ve saha maliyetini düşürüp, operasyon yükünüzü azaltıp zamandan ve bütçenizden tasarruf ederek, geleneksel anket düzenleme yöntemlerine oranla çok daha ekonomik, daha hızlı ve daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dağıtım Kanalları

Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu hedef kitlenize uygun farklı kanallardan (cep telefonuna SMS ile link gönderim, weblink ile gönderim, QR kod) yayabilirsiniz. Mobildev Anket’i kullanarak hedef kitlenizden doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabilirsiniz.