Mobildev Anket ile Katılımcı Sayınızı Artırın!

Modern arayüzü, anket çeşitleri, anket soru türleri ve eğlenceli yanıtlama seçenekleri ile kolay doldurma deneyimi yaşatabilir, ankete katılımı hatırlatma ve farklı iletişim kanallarından dağıtabilme özellikleri ile anket katılımını ve doldurulma oranını artırabilirsiniz.

Product Mockup
Pazarlama Faaliyetlerini Anket Çalışması İle Destekleyin!

Verdiğiniz hizmetlerin müşterilerinizde oluşturduğu deneyimi ve bıraktığı izlenimi biliyor musunuz? Başarılı şirketlerin %83’ü düzenli olarak geri bildirim topladıklarını söylüyor. Mobildev Anket kişilerin ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştırarak, markanızın bıraktığı izi ve sunduğu deneyimi ölçmenize yardımcı olur. Bu sayede markanıza değer katabilir, satışlarınızı hızla artırabilirsiniz.

Esnek Araçlar ile Mükemmel Anketler Tasarlayın!

Mobildev’in anket tasarım araçları, markanız ile uyumlu kolay doldurulabilen formlar yaratmanızı sağlarken; müşteri deneyimine uygun arayüzünün sunmuş olduğu anket çeşitleri ile uzman olmaya gerek kalmadan, birkaç dakika içinde mükemmel bir anket tasarlayabilirsiniz. Anketinizi dikkat çekici görsellerle destekleyebilir, renklendirebilir, markanızın kurumsal kimliği ile bütünleşen karşılama ve bitiş (hoş geldiniz, teşekkürler) sayfaları ekleyebilir, müşterilerinizin kısa sürede geri bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz.

Eğlenceli Deneyimler Oluşturun!

Mobildev Anket ile anketinizi oluştururken; memnuniyeti temsil eden yüzler, beğeni durumunu gösteren beğeni işaretleri, hissi temsil eden kalpler gibi birbirinden farklı ikonik seçeneklerle anketinizi özelleştirebilir ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mobildev Anket ile yapacağınız eğlenceli anketler, kişilerinizde etkileşime geçme isteğini uyandırıp ankete katılmaları için ikna etmenize yardımcı olur. Bu sayede dönüşüm oranlarınızı hızla yükseltebilirsiniz.

Düşük Maliyetli Yüksek Performanslı Anketler Hazırlayın!

Hazırlayacağınız online anketler ile süreçlerinizi dijitalleştirerek; baskı, dağıtım, sayısallaştırma ve saha maliyetini düşürebilir, operasyon yükünüzü azaltarak zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Günümüzde online olarak toplanan geri bildirim türleri, geleneksel geri bildirim toplama yöntemlerine oranla çok daha hızlı, ekonomik ve etkilidir.

Çeşitli Paylaşım Kanallarından Anketinizi Dağıtın!

Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu hedef kitlenize uygun olarak belirlediğiniz kanallardan (cep telefonuna SMS ile link gönderimi, weblink gönderimi, QR kod) dağıtabilirsiniz. Mobildev Anket’i kullanarak hedef kitlenizden doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabilirsiniz.