Mobildev Anket ile Katılımcı Sayınızı Artırın!

Modern arayüzü, anket çeşitleri, anket soru türleri ve eğlenceli yanıtlama seçenekleri ile kolay doldurma deneyimi yaşatabilir, ankete katılımı hatırlatma ve farklı iletişim kanallarından dağıtabilme özellikleri ile anket katılımını ve doldurulma oranını artırabilirsiniz.

Product Mockup
Online Anket Nedir?

Online anket, internet üzerinden bir soru setiyle belirli bir konuda görüşlerinizi, düşüncelerinizi veya tercihlerinizi toplamak için kullanılan bir araçtır. Online anketler, çevrimiçi platformlar aracılığıyla yapılabilmekte ve internet kullanıcılarına açık ya da belirli bir kitleye özel olarak gönderilebilmektedir. Anketler genellikle çoktan seçmeli veya açık uçlu sorular içermektedir ve katılımcıların yanıtları sonuçların analiz edilmesi ve çıkarımların yapılması için kullanılmaktadır. Online anketler; pazar araştırmaları, müşteri geri bildirimleri, akademik araştırmalar ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Online Anket Özellikleri

Online anketler, geleneksel anketlere göre birçok avantaja sahiptir. 

Kolay Erişilebilirlik: Online anketlere herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda erişilebilir. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden (bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) anketlere katılmak mümkündür.

Daha Hızlı: Online anketlerin doldurulması daha hızlıdır. Katılımcılar, geleneksel anketlerde olduğu gibi kağıt formu doldurup geri göndermek gibi bir işlem yapmak zorunda kalmazlar.

Daha Ucuz: Online anketler, geleneksel anketlere göre daha düşük maliyetlidir. Kağıt, posta, baskı maliyetleri gibi giderler olmadığı için online anketler daha ekonomiktir.

Otomatik Analiz: Online anketler, otomatik olarak analiz edilebilir. Veriler, anketi hazırlayan kişi veya kurum tarafından kolayca incelenebilir ve çıkarımlar yapılabilir.

Daha Fazla Katılım: Online anketler, daha fazla kişi tarafından doldurulabilir. Katılımcılar, geleneksel anketlerde olduğu gibi fiziksel olarak anketi almak veya teslim etmek için bir yere gitmek zorunda kalmazlar.

Gizlilik: Online anketler, katılımcıların gizliliğini korur. Anketlere katılanların kimlikleri saklanabilir veya anonim olarak doldurulabilir.

Çoklu Dil Desteği: Online anketler, birden fazla dilde hazırlanabilir. Böylece farklı dillerdeki katılımcılar anketlere daha kolay katılabilirler.

Anında Geri Bildirim: Online anketler, katılımcılara anında geri bildirim sağlayabilir. Anketi doldurduktan sonra katılımcılar, sonuçları hemen görebilirler.

Pazarlama Faaliyetlerini Anket Çalışması İle Destekleyin!

Verdiğiniz hizmetlerin müşterilerinizde oluşturduğu deneyimi ve bıraktığı izlenimi biliyor musunuz? Başarılı şirketlerin %83’ü düzenli olarak geri bildirim topladıklarını söylüyor. Mobildev Anket kişilerin ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştırarak, markanızın bıraktığı izi ve sunduğu deneyimi ölçmenize yardımcı olur. Bu sayede markanıza değer katabilir, satışlarınızı hızla artırabilirsiniz.

Esnek Araçlar ile Mükemmel Anketler Tasarlayın!

Mobildev’in anket tasarım araçları, markanız ile uyumlu kolay doldurulabilen formlar yaratmanızı sağlarken; müşteri deneyimine uygun arayüzünün sunmuş olduğu anket çeşitleri ile uzman olmaya gerek kalmadan, birkaç dakika içinde mükemmel bir anket tasarlayabilirsiniz. Anketinizi dikkat çekici görsellerle destekleyebilir, renklendirebilir, markanızın kurumsal kimliği ile bütünleşen karşılama ve bitiş (hoş geldiniz, teşekkürler) sayfaları ekleyebilir, müşterilerinizin kısa sürede geri bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz.

Eğlenceli Deneyimler Oluşturun!

Mobildev Anket ile anketinizi oluştururken; memnuniyeti temsil eden yüzler, beğeni durumunu gösteren beğeni işaretleri, hissi temsil eden kalpler gibi birbirinden farklı ikonik seçeneklerle anketinizi özelleştirebilir ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mobildev Anket ile yapacağınız eğlenceli anketler, kişilerinizde etkileşime geçme isteğini uyandırıp ankete katılmaları için ikna etmenize yardımcı olur. Bu sayede dönüşüm oranlarınızı hızla yükseltebilirsiniz.

Düşük Maliyetli Yüksek Performanslı Anketler Hazırlayın!

Hazırlayacağınız online anketler ile süreçlerinizi dijitalleştirerek; baskı, dağıtım, sayısallaştırma ve saha maliyetini düşürebilir, operasyon yükünüzü azaltarak zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Günümüzde online olarak toplanan geri bildirim türleri, geleneksel geri bildirim toplama yöntemlerine oranla çok daha hızlı, ekonomik ve etkilidir.

Çeşitli Paylaşım Kanallarından Anketinizi Dağıtın!

Mobildev Anket üzerinden oluşturduğunuz formu hedef kitlenize uygun olarak belirlediğiniz kanallardan (cep telefonuna SMS ile link gönderimi, weblink gönderimi, QR kod) dağıtabilirsiniz. Mobildev Anket’i kullanarak hedef kitlenizden doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabilirsiniz.