Genel Bakış
SMS ile Pazarlamada Hızı ve Güvenliği
Bir Üst Seviyeye Çıkarın

Güvenli İletişim Platformu (GİP), on-premise çalışan gelişmiş bir SMS Gateway ürünüdür. Yoğun kullandığınız ve sizin için kritik öneme sahip olan SMS ile pazarlama kanalınızı, kişisel verilerinizi başka bir veri tabanına aktarmadan ve aracı hizmet sağlayıcı firmaya gerek olmadan yönetebilirsiniz.
GİP, SMS ile iletişimde daha fazla güvenliğe ve hıza ihtiyaç duyan kurumların yüksek performansla çalışmalarını sağlar. Hedefi, tüm operatörler ile uyumlu alt yapısı ve basit ve kolay ara yüzleri sayesinde size özgürlük tanıyarak, SMS ile pazarlamayı bir üst seviyeye çıkarıp kişilerinizle daha hızlı ve güvenli bir iletişim kurmanızı sağlamaktır.

Daha Hızlı

Güvenli İletişim Platformu ile, SMS iletişiminizin yoğun, sık ve hızlı olması gerektiği dönemlerde, aracı hizmet sağlayıcı firmaların teknik kapasitesini diğer müşterileri ile paylaşmak zorunda kalmadan SMS’lerinizi direkt operatörlere ileterek SMS gönderebilir ve bu sayede herhangi bir duraklama, yavaşlık yaşamamış olursunuz.

Daha Hızlı
Daha Güvenli
Daha Güvenli

Mobildev SMS gateway servisi sizin sunucularınızda çalışır. GİP ile mesaj gönderimi esnasında verilerinizi aracı hizmet sağlayıcı firmalarla paylaşmadan direkt operatöre iletirsiniz. Bununla birlikte platformun internete erişimini kısıtlayabilir kullanıcılara IP numarası, sayfa erişimi gibi yetkilendirmeler yaparak veri güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Süreklilik

Aracı hizmet sağlayıcıların kendine özgü veri desenine sahip ürünleri, olası bir aracı hizmet sağlayıcı değişikliğinde veri kayıpları yaşamanıza neden olur. Güvenli İletişim Platformunun, aracı hizmet sağlayıcıya bağlılığı ortadan kaldıran ve tüm operatörlerle uyumlu yapısı olası bir değişiklikte; SMS ile pazarlama iletişiminizin veri kaybı olmadan devam etmesini sağlar.

Süreklilik
Teknik Özellikleri

Mobildev’in SMS gateway ürünü olan GİP (güvenli iletişim platformu) içerdiği zengin özellikleri sayesinde size SMS pazarlama kanalınızı profesyonelce yönetme imkanı sunar.

Bildirim Yönetimi

Kullanıcılar için GİP üzerinde gerçekleştirilen gönderimin kurulması, tamamlanması, dışa veri aktarımı gibi kritik işlemlere özel bildirimler eklenebilir, bu bildirimleri sms, e-posta kanalı ile iletebilir ya da ekran üzerinde gösterebilirsiniz.

İzin Yönetimi

GİP ile, İYS ve İVT platformlarından, interaktif kısa numara üzerinden ya da farklı kanallardan gelen ret bildirimlerini yöneterek, ret bildirimi yapmış kişilere ticari SMS gönderiminizi engelleyebilir ve olası cezalardan korunabilirsiniz.

Veri Tabanı Bağlantısı

Aynı networkte yer alan farklı veri tabanlarında kayıtlı olan kişilere, oluşturacağınız demografik, gsm, tckn gibi sorgu kriterleri (sql, script vb.) ile herhangi bir entegrasyon gerekmeden erişebilir SMS gönderebilirsiniz.

Veri Tabanı Uyumu

Gip, MSsql, mysql, mariaDB gibi en çok tercih edilen veri tabanları ile çalışır. Ayrıca farklı veri tabanları ile çalışması için uyumlu hale getirilebilir.

Responsive Ara Yüzler

GİP’in tüm ekranlara (bilgisayar, tablet, cep telefonu) uyumlu arayüzü ile kişileriniz ile kolayca etkileşime geçebilirsiniz.

API

GİP’in API servisleri ile SMS gönderimi, raporlama yeteneklerini farklı yazılımlara kazandırabilir, blacklist ve veri paylaşımı yapabilirsiniz.

Güçlü Gönderim Araçları

 • Zamanlama Araçları

  Gönderimlerinizi siz uygun olduğunuzda önceden ileri tarihli veya belirli bir tarihe bağlı periyodik kurabilir, son iletim zamanı ekleyerek; belli bir zamandan sonra SMS mesajının iletilmesini engelleyebilirsiniz.

 • Şablonlar

  Mesaj şablonları ile her defasında mesajı baştan yazmak zorunda kalmazınız ya da kullanıcıların sadece belirlediğiniz şablonlarla SMS mesajı göndermesini sağlayabilirsiniz.

 • Karakter ve Dil Seçenekleri

  912 karaktere kadar (Concat SMS) mesaj gönderimi yapabilir ve unicode desteği ile Türkçe, Çince, Rusça, Arapça gibi dillerde mesaj gönderebilirsiniz.

GÖNDERİM
 • Yetkilendirme

  Operasyonu gerçekleştiren kişinin, ancak departman yöneticisinin onayladığı mesajları gönderebilmesini sağlayabilir ya da firmanıza ait hangi alfanümerikler üzerinden gönderim yapabileceğini belirleyebilirsiniz.

 • Kişiselleştirme

  Portföyünüzde kayıtlı kişilerinize ait verileri kullanarak mesajlarınızı otomatik olarak kişiselleştirebilir böylece geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

 • Raporlama

  Kişilerinize gönderdiğiniz SMS’lerin iletilme oranlarını, iletilmeme nedenlerini, tarih ve gönderim bazlı raporlayabilir ve bunları excel ile dışarı aktarabilirsiniz. 

SMS ile pazarlama sizin için kritik bir öneme sahip ise kişisel verilerinizi aktarmadan, aracı hizmet sağlayıcıya gerek olmadan direkt operatörlerle erişin. Hızınızı ve güvenliğinizi artırın.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Kullanıcı Yönetimi

Platformun özellikleri sayesinde kullanıcılarınızı detaylı olarak yetkilendirebilir ; daha güvenli ve verimli bir operasyonel süreç sağlayabilirsiniz.

KULLANICI YÖNETİMİ
 • Operasyonel olarak görevlendirdiğiniz kişilerin erişeceği IP numaralarını, saat aralıklarını, ve hangi sayfalara erişimleri olacağını sınırlandırabilirsiniz.

 • Farklı adres defterleri ya da portföy yönetimi ile iletişime geçecek departmanı sınırlandırma yaparak ayrı ayrı yetkilendirebilirsiniz.

 • Firmanıza ait, alfanümerikler üzerinden departmana veya kişilere özel gönderim yetkisi tanımlayabilirsiniz.

 • Sadece yetki verilmiş kullanıcılar sistem içindeki verileri dışarı aktarabilir ve aktarımla ilgili uyarılar eklenerek yetkili kullanıcılar dışarıya aktarım sırasında bilgilendirilir

Desteklediği Servisler

Kişilerinize ulaşmak için GİP'in tüm operatörler ile uyumlu olarak alt yapısı ile aşağıdaki servisleri kullanabilirsiniz.

 • SMS
  SMS

 • OTP
  OTP

 • TCKNo'ya SMS
  TCKNo'ya SMS

 • İnteraktif SMS
  İnteraktif SMS

Duyurular
Tümü
Kurumsal Servisler

Olası Afet Durumlarına Karşı Hazırlıklı Mıyız?

23 yıl önce gerçekleşen Düzce depreminin yıldönümünde, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak “Çök-Kapan-Tutun" tatbikatı yapılacak.

 Kasım 12, 2022
Kurumsal Servisler

Kısa URL Oluşturma ve Yönetme İşlemleri İçin Mobildev

SMS pazarlaması, günümüzde işletmelerin müşterileriyle doğrudan iletişim kurabilmesi için en etkili yöntemlerden biridir.

 Mayıs 8, 2023
Kurumsal Servisler

JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir.

 Ekim 5, 2022
Kurumsal Servisler

KVKK Uyum Sürecinde; Jurcom ve Mobildev İş Birliği

Mobildev & JURCOM iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde olan 10’ dan fazla firmaya hizmet verilmektedir.

 Ekim 5, 2022
Kurumsal Servisler

Hem Yurt İçinde Hem Yurt Dışında Acil Durum Bildirimi

“Acil•Care”nin kullanımıyla, gerek çalışanlar, gerekse de çalışan yakınları için bireysel veya kitlesel risk içeren olaylarda aksiyon süresi dikkate değer ölçüde kısaltılabilir.

 Mart 11, 2022
Kurumsal Servisler

Toplu SMS’de Yıllar Sonra Bir İlk!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK), Mobil Şebekeler İçin Yurtiçi SMS Çağrı Sonlandırma Ücretlerinde 1 Nisan 2022 tarihi ile düzenlemeye gitti.

 Mart 29, 2022