SMS ile pazarlama sizin için kritik bir öneme sahip ise kişisel verilerinizi aktarmadan, aracı hizmet sağlayıcıya gerek olmadan direkt operatörlerle erişin. Hızınızı ve güvenliğinizi artırın.

Product Mockup
SMS ile Pazarlamada Hızı ve Güvenliği Bir Üst Seviyeye Çıkarın

Güvenli İletişim Platformu (GİP), on-premise çalışan gelişmiş bir SMS Gateway ürünüdür. Yoğun kullandığınız ve sizin için kritik öneme sahip olan SMS ile pazarlama kanalınızı, kişisel verilerinizi başka bir veri tabanına aktarmadan ve aracı hizmet sağlayıcı firmaya gerek olmadan yönetebilirsiniz.

GİP, SMS ile iletişimde daha fazla güvenliğe ve hıza ihtiyaç duyan kurumların yüksek performansla çalışmalarını sağlar. Hedefi, tüm operatörler ile uyumlu alt yapısı ve basit ve kolay ara yüzleri sayesinde size özgürlük tanıyarak, SMS ile pazarlamayı bir üst seviyeye çıkarıp kişilerinizle daha hızlı ve güvenli bir iletişim kurmanızı sağlamaktır.

Daha Hızlı İletişim

Güvenli İletişim Platformu ile, SMS iletişiminizin yoğun, sık ve hızlı olması gerektiği dönemlerde, aracı hizmet sağlayıcı firmaların teknik kapasitesini diğer müşterileri ile paylaşmak zorunda kalmadan SMS’lerinizi direkt operatörlere ileterek SMS gönderebilir ve bu sayede herhangi bir duraklama, yavaşlık yaşamamış olursunuz.

Daha Güvenli İletişim

Mobildev SMS gateway servisi sizin sunucularınızda çalışır. GİP ile mesaj gönderimi esnasında verilerinizi aracı hizmet sağlayıcı firmalarla paylaşmadan direkt operatöre iletirsiniz. Bununla birlikte platformun internete erişimini kısıtlayabilir kullanıcılara IP numarası, sayfa erişimi gibi yetkilendirmeler yaparak veri güvenliğinizi artırabilirsiniz.

İletişiminizi Sürekli Hale Getirin

Aracı hizmet sağlayıcıların kendine özgü veri desenine sahip ürünleri, olası bir aracı hizmet sağlayıcı değişikliğinde veri kayıpları yaşamanıza neden olur. Güvenli İletişim Platformunun, aracı hizmet sağlayıcıya bağlılığı ortadan kaldıran ve tüm operatörlerle uyumlu yapısı olası bir değişiklikte; SMS ile pazarlama iletişiminizin veri kaybı olmadan devam etmesini sağlar.

Veri Tabanı Bağlantısı

Aynı networkte yer alan farklı veri tabanlarında kayıtlı olan kişilere, oluşturacağınız demografik, gsm, tckn gibi sorgu kriterleri (sql, script vb.) ile herhangi bir entegrasyon gerekmeden erişebilir SMS gönderebilirsiniz.