GENEL BAKIŞ

Her Firma
Yeni Müşterilere Ulaşmak İster

Hedefli Mesaj Servisi ile operatörlerin izni alınmış üyelerine detaylı hedeflemeler yaparak fırsatlarını iletebilirsiniz. Böylece hiç müşteriniz olmayan kişilere ulaşarak yeni satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı

Türkiye'deki tüm operatörlerin iletişim izni olan aboneleri, ayrıca Zubizu kullanan kişileri belirlediğiniz kriterlere göre hedefleyerek, onlara çeşitli kanallar üzerinden marka iş birliği ile mesajlarınızı gönderebilirsiniz. 

Geniş Kapsama Alanı
Ayrıntılı Raporlama

Ayrıntılı Raporlama

Hedefli Mesaj’ın gelişmiş raporlama özellikleri ile, belirlediğiniz kriterde yer alan kaç kişiye mesajınızın iletildiğini detaylı olarak görebilir ve stratejilerinizi bu sonuçlara göre geliştirebilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri

Hedefli Mesaj Servisi’nin 25+ kriterleme seçenekleri arasından, sizi potansiyel müşterilerinize ulaştıracak lokasyon, cinsiyet, yaş gibi seçeneklerle kolayca kişilere ulaşabilirsiniz.

Lokasyon

Kişilerinizin sık bulundukları il, ilçe ve mahalleri, seyahat ettikleri ülke ya da şehir değiştirme sıklıklarını hedefleyebilirsiniz.

Cihaz

Kişileriniz arasındaki akıllı telefon kullanıcılarını ya da kullandıkları cihazların marka ve modelini hedefleyebilirsiniz.

Demografik

Yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, medeni durumu ya da meslek bilgisi üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Davranış

Sosyal Medya ve internet kullanımı, ziyaret ettiği siteler, yüklediği mobil uygulamalar üzerinden hedefleme yapabilirisiniz.

Özel Kitleler

Alışveriş severler, finansçılar, araç sahipleri birçok özel kriter üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Abonelik

Operatörlerin kulüplerine üye olan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. (Akıllı Kadınlar, Çiftçiler vb.)

Satışlarınızı Yeni Müşterilerle Artırın

Yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarını artırmak isteyen firmalar, izni alınmış operatör üyelerine hızlı bir şekilde ulaşarak fırsatlarını iletebilirler.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Farklı Gönderim Tipleri

Farklı gönderim tipleri ile hedef kitlenize, tercih ettiği kanaldan ulaşarak; etkileşimi arttırabilirsiniz.

Gönderim Tipleri
  • Belirlediğiniz kriterler ile, potansiyel müşterilerinize mesajınızı metin yoluyla SMS gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı görsel olarak iletmek istiyorsanız, potansiyel müşterilerinize MMS mesajları gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı hedefli IVR ile, sesli mesaj olarak gönderebilir ve hazırladığınız kurgularla, menüleri takip ederek kişilerin işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Kişilerinizle e-posta yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız hedefli e-posta servisi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Duyurular

Tümü
Outbound

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) Kayıt ve Aktarım Tarihlerinde Süre Uzatımı

28.08.2020 tarihli ve 31227 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik'te Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik (Yönetmelik) uyarınca elektronik ticari ileti gönderecek hizmet sağlayıcıların nezdin

 Kasım 30, 2020
Outbound

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) geçiş ile birlikte SMS/OTP servislerinde zorunlu değişikliğe gidilmiştir. Tarafınızca yapılması gerekenler önemli konular bulunmaktadır.

 Ocak 22, 2021
Outbound

İYS’ye Kolayca İzinli Verilerinizi Aktarın

Ticari iletişime devam edebilmek için 31 Mayıs’a kadar İYS (İleti Yönetim Sistemi) platformuna tüm ticari ileti izinlerinizi aktarmanız gerekiyor.

 Eylül 3, 2020
Outbound

Ticari İleti Şikayet Süreçlerinizde Mobildev Yanınızda

Elektronik ticari İletiler, iletişime geçilecek kişilere ancak önceden izinleri alınmak şartıyla gönderilebilir.

 Eylül 18, 2020
Outbound

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

 Ekim 22, 2020
Outbound

İYS İle Birlikte Ticari İleti Gönderiminde Hangi Koşullar Değişiyor?

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun’un 4 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan yönetmeliğine göre; ticari iletişim yapan tüm gerçek ve tüzel kişilerin (Hizmet Sağlayıcılar), ticari iletişim izinlerini aktaracakları İleti Yönetim Sistem

 Ağustos 14, 2020
Outbound

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak 24, 2018
Outbound

SMS Marketing'de Ustalaşın

Mobildev’in tüm operatörleri kapsayan alt yapısı sayesinde, SMS Marketing Suite ile, istediğin operatörle herhangi bir sınırlamaya takılmadan SMS ile pazarlamaya başlayabilirsiniz.

 Ağustos 11, 2017
Outbound

Başarılı Bir E-postanın Sırları

Maalesef e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını garanti edecek herhangi bir kısa yol yok. Pazarlamacıların e-posta gönderimini bütünlemesine incelemeli ve sürekliliği sağlamalıdır. İyi bir e-posta yazarı olabilmek için bazı ipuçları vereceğiz.

 Ağustos 2, 2017
Outbound

Toplu E-Posta Ölçümleme

Hedef kitleye ulaşmada oldukça etkili olan Toplu E-Posta servisi ile ölçümleme yapabilirsiniz. Etkin raporlama arayüzleri ve raporları doğru yorumlayarak ürün ve hizmetleriniz hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Ocak 23, 2014
Outbound

Mesaj Gönderiminde Başarı Unsurları

Mesaj Gönderiminde Başarı Unsurları Nelerdir? Mesajınızı Oluştururken Nelere Dikkat Etmelisiniz?Mesajınızın Başarısını Belirleyecek olan Ölçüler Nelerdir?

 Ocak 22, 2014