GENEL BAKIŞ
Her Firma
Yeni Müşterilere Ulaşmak İster

Hedefli Mesaj Servisi ile operatörlerin izni alınmış üyelerine detaylı hedeflemeler yaparak fırsatlarını iletebilirsiniz. Böylece hiç müşteriniz olmayan kişilere ulaşarak yeni satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı

Türkiye'deki tüm operatörlerin iletişim izni olan aboneleri, ayrıca Zubizu kullanan kişileri belirlediğiniz kriterlere göre hedefleyerek, onlara çeşitli kanallar üzerinden marka iş birliği ile mesajlarınızı gönderebilirsiniz. 

Geniş Kapsama Alanı
Ayrıntılı Raporlama
Ayrıntılı Raporlama

Hedefli Mesaj’ın gelişmiş raporlama özellikleri ile, belirlediğiniz kriterde yer alan kaç kişiye mesajınızın iletildiğini detaylı olarak görebilir ve stratejilerinizi bu sonuçlara göre geliştirebilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri

Hedefli Mesaj Servisi’nin 25+ kriterleme seçenekleri arasından, sizi potansiyel müşterilerinize ulaştıracak lokasyon, cinsiyet, yaş gibi seçeneklerle kolayca kişilere ulaşabilirsiniz.

Lokasyon

Kişilerinizin sık bulundukları il, ilçe ve mahalleri, seyahat ettikleri ülke ya da şehir değiştirme sıklıklarını hedefleyebilirsiniz.

Cihaz

Kişileriniz arasındaki akıllı telefon kullanıcılarını ya da kullandıkları cihazların marka ve modelini hedefleyebilirsiniz.

Demografik

Yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, medeni durumu ya da meslek bilgisi üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Davranış

Sosyal Medya ve internet kullanımı, ziyaret ettiği siteler, yüklediği mobil uygulamalar üzerinden hedefleme yapabilirisiniz.

Özel Kitleler

Alışveriş severler, finansçılar, araç sahipleri birçok özel kriter üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Abonelik

Operatörlerin kulüplerine üye olan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. (Akıllı Kadınlar, Çiftçiler vb.)

Satışlarınızı Yeni Müşterilerle Artırın

Yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarını artırmak isteyen firmalar, izni alınmış operatör üyelerine hızlı bir şekilde ulaşarak fırsatlarını iletebilirler.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM
Farklı Gönderim Tipleri

Farklı gönderim tipleri ile hedef kitlenize, tercih ettiği kanaldan ulaşarak; etkileşimi arttırabilirsiniz.

Gönderim Tipleri
  • Belirlediğiniz kriterler ile, potansiyel müşterilerinize mesajınızı metin yoluyla SMS gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı görsel olarak iletmek istiyorsanız, potansiyel müşterilerinize MMS mesajları gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı hedefli IVR ile, sesli mesaj olarak gönderebilir ve hazırladığınız kurgularla, menüleri takip ederek kişilerin işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Kişilerinizle e-posta yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız hedefli e-posta servisi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Duyurular
Tümü
Outbound

Yılın Son Çeyreği İçin Pazarlama İpuçları

Yılın son çeyreği olan dönem, karı artırmak ve yılı herhangi bir yıldan daha yüksek bir notla bitirmek için kritik bir zamandır. Bu aynı zamanda birçok tüketicinin daha fazla alışveriş yaptığı dönemdir.

 Eylül 7, 2022
Outbound

Black Friday’ de Satışlarınızı Artıracak Pazarlama İpuçları

Black Friday, tüketicilerin en sevdikleri ürünleri daha düşük fiyatlarla bulmaya çalışacakları yılın en büyük satış olaylarından biridir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterilere tanıtmak için mükemmel bir zamandır.

 Kasım 2, 2022
Outbound

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım 30, 2022
Outbound

Bayramda Hazırlıklı Olun: Önceden Planlayarak SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

Bayram yaklaşıyor ve firmalar müşterilerine bayramda iletecekleri kurumsal tebrik mesajlarını şimdiden planlıyorlar.

 Nisan 14, 2023
Outbound

Anneler Günü İçin Hazır Olun!

İstatistiklere göre Anneler Günü'nde sadece 2022'de 31,7 milyar dolar harcama yapıldı. 2023’ te bu rakamın 35 milyar doların üzerinde olacağı düşünülüyor.

 Mayıs 8, 2023