Her Firma
Yeni Müşterilere Ulaşmak İster

Hedefli Mesaj Servisi ile operatörlerin izni alınmış üyelerine detaylı hedeflemeler yaparak fırsatlarını iletebilirsiniz. Böylece hiç müşteriniz olmayan kişilere ulaşarak yeni satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı

Türkiye'deki tüm operatörlerin iletişim izni olan aboneleri, ayrıca Zubizu kullanan kişileri belirlediğiniz kriterlere göre hedefleyerek, onlara çeşitli kanallar üzerinden marka iş birliği ile mesajlarınızı gönderebilirsiniz. 

Ayrıntılı Raporlama

Hedefli Mesaj’ın gelişmiş raporlama özellikleri ile, belirlediğiniz kriterde yer alan kaç kişiye mesajınızın iletildiğini detaylı olarak görebilir ve stratejilerinizi bu sonuçlara göre geliştirebilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri

Hedefli Mesaj Servisi’nin 25+ kriterleme seçenekleri arasından, sizi potansiyel müşterilerinize ulaştıracak lokasyon, cinsiyet, yaş gibi seçeneklerle kolayca kişilere ulaşabilirsiniz.

Lokasyon

Kişilerinizin sık bulundukları il, ilçe ve mahalleri, seyahat ettikleri ülke ya da şehir değiştirme sıklıklarını hedefleyebilirsiniz.

Cihaz

Kişileriniz arasındaki akıllı telefon kullanıcılarını ya da kullandıkları cihazların marka ve modelini hedefleyebilirsiniz.

Demografik

Yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, medeni durumu ya da meslek bilgisi üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Davranış

Sosyal Medya ve internet kullanımı, ziyaret ettiği siteler, yüklediği mobil uygulamalar üzerinden hedefleme yapabilirisiniz.

Özel Kitleler

Alışveriş severler, finansçılar, araç sahipleri birçok özel kriter üzerinden kişilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Abonelik

Operatörlerin kulüplerine üye olan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. (Akıllı Kadınlar, Çiftçiler vb.)

Satışlarınızı Yeni Müşterilerle Artırın

Yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarını artırmak isteyen firmalar, izni alınmış operatör üyelerine hızlı bir şekilde ulaşarak fırsatlarını iletebilirler.

SİZİ ARAYALIM

Farklı Gönderim Tipleri

Farklı gönderim tipleri ile hedef kitlenize, tercih ettiği kanaldan ulaşarak; etkileşimi arttırabilirsiniz.

  • Belirlediğiniz kriterler ile, potansiyel müşterilerinize mesajınızı metin yoluyla SMS gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı görsel olarak iletmek istiyorsanız, potansiyel müşterilerinize MMS mesajları gönderebilirsiniz.

  • İletmek istediğiniz mesajı hedefli IVR ile, sesli mesaj olarak gönderebilir ve hazırladığınız kurgularla, menüleri takip ederek kişilerin işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Kişilerinizle e-posta yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız hedefli e-posta servisi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.