Outbound Pazarlama

Mobildev’in Outbound pazarlama olarak konumlanan geleneksel pazarlama ürün ve servisleri ile, firmanızın vermek istediği mesajı, kampanyalarınızı, duyuru ve bilgilendirmelerinizi, kişileriniz tarafından görünürlüğü yüksek kanallar aracılığıyla ileterek doğrudan ulaştırmak istediğiniz kişilere veya potansiyel müşterilere iletebilir, bu sayede firmanızı büyütüp gelirinizi artırabilirsiniz. 

Product Mockup

SMS Marketing Suite

Mobildev’in tüm operatörleri kapsayan  alt yapısı sayesinde, SMS Marketing Suite ile, istediğin operatörle herhangi bir sınırlamaya takılmadan SMS ile pazarlamaya başlayabilirsiniz.

E-mail Marketing Suite

 E-posta iletişim kanalı üzerinden yaptığınız kampanyalarınız için ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarını sağlar ve geri dönüşümlerinizi artırmanıza yardımcı olur.

Hedefli Mesaj

Yeni müşterilere ulaşmak satışlarınızı arttırmak için hedef kitlenize uygun izinleri alınmış üyelere hemen fırsatlarınızı gönderin.

SML

SMS iletişim kanalının sunduğu, yüksek iletim oranları, hız ve erişilebilirlik gibi özellikler ile e-posta servislerinin geniş raporlama özelliklerini tek bir serviste bir arada kullanın.