Genel Bakış

Her Zaman En Günceline Ulaşın

GSM numaraları kapanabilir veya kişi kullandığı GSM numarasını farklı sebeplerden değiştirebilir. Böyle durumlarda eğer kişilere ait TCK numaralarına  sahipseniz, Mobildev TCKN MSISDN servisleri ile kolayca kişinin güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mobildev, 3 operatörü kapsayan alt yapısı ile bu iki servisi sunduğu API servisleri aracılığı ile çalıştırmaktadır. Böylece kamu kurumları, belediyeler, sigorta ve ödeme takip şirketleri, kişilerin her zaman en güncel GSM numarasına ulaşarak zorunlu olan bilgilendirmeleri kolayca yapabilirlerken, GSM veri tabanlarını güncel tutan şirketler iletişimlerine kesintiye uğramadan devam ederler.

TCKN - MSISDN Eşleştirme

Veri tabanınızda yer alan bilgiler zamanla güncelliğini yitirerek kullanılmaz hale gelir. GSM hatları kişiler tarafından zaman içerisinde kapatılabilir ve GSM numarası başka bir kişiye devredebilir. Böyle bir durumda kişilere ait TC kimlik numaralarına ve GSM numaralarına sahipseniz; GSM numarasının hala o kişiye mi ait olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

TCKN - MSISDN Eşleştirme
TCKN - MSISDN Sorgulama

TCKN - MSISDN Sorgulama

Kişilerin GSM numaralarına sahip değilseniz ya da kayıtlı olan GSM numaraları iptal edilmiş ise ilgili kişilerle iletişim kuramazsınız. Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tekliflerinizi ya da bilgilendirmelerinizi onlara iletemezsiniz. Eğer TCK numarasına sahipseniz, Mobildev TCKN-MSISDN sorgulama servisleri ile kolay ve ekonomik olarak ilgili kişilere ait güncel GSM numaralarını öğrenebilirsiniz. Böylece kişilerle iletişiminize kesintisiz devam edersiniz.

Servislerin Özellikleri

ÖZELLİKLER
  • API Servisleri

    API servislerini entegre ederek; verinizi dışarı çıkartmadan kendi çözümleriniz içinden veri tabanınızdaki TCK numaralarıyla eşleşen GSM numaralarını 3 operatör rehberinden listeleyebilirsiniz.

  • Geniş Kapsama Alanı

    Mobildev TCKN ile MSISDN servisinin geniş kapsama alanı sayesinde sorgulamanızı tüm Türkiye'deki GSM hatları için yapabilirsiniz. Bulmak istediğiniz GSM numarası hangi operatöre (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) ait olursa olsun saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

  • Sorgu Ayarları

    Bir kişiye ait birden fazla GSM hattı varsa, yapacağınız seçime bağlı olarak TCK numarası sorgusu sonucunda o kişiye ait tüm GSM numaralarını ya da en son açılan GSM hattına at GSM numarasını sorgulayabilirsiniz.

TCKN Sorgu ile İletişiminiz Kesilmesin!

TCK numarasını bildiğiniz kişilerin güncel GSM numaralarını sorgulayarak öğrenebilir; kişilere bilgilendirmelerinizi, ürün ve hizmetlerinizin tekliflerini kolayca iletebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Duyurular

Tümü
Veri Yönetimi

Yeni Doküman Tespiti Modelimiz ile SIU2020 Konferansındayız!

Mobildev, Boğaziçi Üniversitesi danışmanlığında Datamin Kişisel Veri Keşif Aracı isimli yeni bir ürün geliştirdi.

 Ekim 6, 2020
Veri Yönetimi

Kapalı Portföye Sahip Saha Ekipleri İle İzin Yönetimi

Mobildev İzinli Veri Tabanı (İVT ) servisi kişileriniz ile temasta bulunduğunuz her noktada kesintisiz olarak; hem izinli veri tabanınızı güncel tutmanıza hem de genişletmenize imkan sağlamaktadır.

 Ekim 27, 2020
Veri Yönetimi

150.000 Altındaki İletişim İzinlerinizi İYS ye Aktarmanız İçin Son Tarih 31 Mayıs

İYS (İleti Yönetim Sistemi) 31 Mayıs’tan sonra geçmişe yönelik izinlerin aktarımına izin vermeyecek ve 16 Ocak tarihinden itibaren operatörler tarafından gönderimleri engelleyecek.

 Kasım 12, 2020
Veri Yönetimi

İYS ve Yeni İzinli İletişim Dönemi

Yeni yönetmelik artık hizmet sağlayıcıların, İYS ye kaydolmalarını ve tüm izinli iletişim adreslerini İYS ye aktarmalarını ve paralel olarak İYS platformunda da izinlerini güncel tutmalarını istemektedir.

 Kasım 17, 2020
Veri Yönetimi

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat 8, 2021
Veri Yönetimi

Software Development Engineer

Mobildev offers an opportunity to learn the best practices in personal data protection rule compliance through machine learning.

 Mart 10, 2021