Her Zaman En Günceline Ulaşın

GSM numaraları kapanabilir veya kişi kullandığı GSM numarasını farklı sebeplerden değiştirebilir. Böyle durumlarda eğer kişilere ait TCK numaralarına  sahipseniz, Mobildev TCKN MSISDN servisleri ile kolayca kişinin güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mobildev, 3 operatörü kapsayan alt yapısı ile bu iki servisi sunduğu API servisleri aracılığı ile çalıştırmaktadır. Böylece kamu kurumları, belediyeler, sigorta ve ödeme takip şirketleri, kişilerin her zaman en güncel GSM numarasına ulaşarak zorunlu olan bilgilendirmeleri kolayca yapabilirlerken, GSM veri tabanlarını güncel tutan şirketler iletişimlerine kesintiye uğramadan devam ederler.

TCKN - MSISDN Eşleştirme

Veri tabanınızda yer alan bilgiler zamanla güncelliğini yitirerek kullanılmaz hale gelir. GSM hatları kişiler tarafından zaman içerisinde kapatılabilir ve GSM numarası başka bir kişiye devredebilir. Böyle bir durumda kişilere ait TC kimlik numaralarına ve GSM numaralarına sahipseniz; GSM numarasının hala o kişiye mi ait olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

TCKN - MSISDN Sorgulama

Kişilerin GSM numaralarına sahip değilseniz ya da kayıtlı olan GSM numaraları iptal edilmiş ise ilgili kişilerle iletişim kuramazsınız. Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tekliflerinizi ya da bilgilendirmelerinizi onlara iletemezsiniz. Eğer TCK numarasına sahipseniz, Mobildev TCKN-MSISDN sorgulama servisleri ile kolay ve ekonomik olarak ilgili kişilere ait güncel GSM numaralarını öğrenebilirsiniz. Böylece kişilerle iletişiminize kesintisiz devam edersiniz.

Servislerin Özellikleri

  • API Servisleri

    API servislerini entegre ederek; verinizi dışarı çıkartmadan kendi çözümleriniz içinden veri tabanınızdaki TCK numaralarıyla eşleşen GSM numaralarını 3 operatör rehberinden listeleyebilirsiniz.

  • Geniş Kapsama Alanı

    Mobildev TCKN ile MSISDN servisinin geniş kapsama alanı sayesinde sorgulamanızı tüm Türkiye'deki GSM hatları için yapabilirsiniz. Bulmak istediğiniz GSM numarası hangi operatöre (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) ait olursa olsun saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

  • Sorgu Ayarları

    Bir kişiye ait birden fazla GSM hattı varsa, yapacağınız seçime bağlı olarak TCK numarası sorgusu sonucunda o kişiye ait tüm GSM numaralarını ya da en son açılan GSM hattına at GSM numarasını sorgulayabilirsiniz.

TCKN Sorgu ile İletişiminiz Kesilmesin!

TCK numarasını bildiğiniz kişilerin güncel GSM numaralarını sorgulayarak öğrenebilir; kişilere bilgilendirmelerinizi, ürün ve hizmetlerinizin tekliflerini kolayca iletebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM