TCKN Sorgu ile İletişiminiz Kesilmesin!

TCK numarasını bildiğiniz kişilerin güncel GSM numaralarını sorgulayarak öğrenebilir; kişilere bilgilendirmelerinizi, ürün ve hizmetlerinizin tekliflerini kolayca iletebilirsiniz.

Product Mockup

TCKN - MSISDN Eşleştirme

Kişilere ait TC kimlik numaralarına ve GSM numaralarına sahipseniz; GSM numarasının hala o kişiye mi ait olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

TCKN - MSISDN Sorgulama

Eğer TCK numarasına sahipseniz, Mobildev TCKN-MSISDN sorgulama servisleri ile kolay ve ekonomik olarak ilgili kişilere ait güncel GSM numaralarını öğrenebilirsiniz. Böylece kişilerle iletişiminize kesintisiz devam edersiniz.

Geniş Kapsama Alanı

Mobildev TCKN ile MSISDN servisinin geniş kapsama alanı sayesinde sorgulamanızı tüm Türkiye'deki GSM hatları için yapabilirsiniz. Bulmak istediğiniz GSM numarası hangi operatöre (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) ait olursa olsun saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

GSM Sorgulama

Bir kişiye ait birden fazla GSM hattı varsa, yapacağınız seçime bağlı olarak TCK numarası sorgusu sonucunda o kişiye ait tüm GSM numaralarını ya da en son açılan GSM hattına at GSM numarasını sorgulayabilirsiniz.