Bütçenizi ve Dönüşüm Oranlarınızı
Optimize Edin

GSM ve E-Posta Doğrulama servisi ile, gönderim yaptığınız iletişim adreslerinin geçerli olup olmadıklarını doğrulayarak, iletilme oranlarını ve dönüşüm oranlarını artırabilir ve veri tabanınızı temizleyerek iletişim bütçenizi doğru yönetebilirsiniz.

Kolay Kullanım

GSM ve E-posta doğrulama servisinin sunduğu API servisleri sayesinde, CRM, varlık yönetimi ve pazarlama otomasyonları gibi farklı yazılımlar üzerinden doğrulama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mobildev'in mesajlaşma, izin ve veri yönetimi ürünleri içerisinden de servisi aktif ederek doğrulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Maliyet Optimizasyonu

Toplu e-posta gönderimi yapıyorsanız, iletileriniz kişilerinize iletilse de iletilmese de servis sağlayıcınız tarafından ücretlendirilir. Mobildev’in GSM ve E-Posta Doğrulama Servisi ile portföyünüzde yer alan e-posta adreslerinizi doğrulayabilir ve sadece geçerli e-posta adreslerine gönderim yaparak, geçersiz e-posta adreslerine yapılan gönderimler sebebiyle oluşacak maliyetten kurtulabilirsiniz. Böylece bütçenizi ve kişi listenizi doğru ve etkin yönetebilir hem de geçersiz e-posta adreslerine gönderim sebebiyle ortaya çıkan SPAM riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

GSM No Doğrulama

GSM Doğrulama kriterleri sayesinde veri tabanınızda yer alan GSM numaralarının geçerliliğini ve operatör bilgisini sorgulayabilirsiniz.

 • Geçerlilik Kontrolü

  Veri tabanınızda kayıtlı olan GSM numaralarının gerçekten var olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Operatör Bilgisi

  Veri tabanınızda kayıtlı olan GSM numaralarının hangi operatöre ( Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

 • Numara Taşıma

  Periyodik ve anlık sorgulamalarla GSM numaralarının hangi operatörlerden taşındığını görebilirsiniz.

E-Posta Adresi Doğrulama

Mobildev E-Posta Doğrulama servisi ile, bir çok kriterle doğrulama yaparak e-posta adreslerinizi doğrulayarak, gereksiz maliyete ve iletilerinizin SPAM'a düşmesine engel olabilirsiniz.

 • Format Kontrolü

  E-posta adresinin e-posta yazım formatına uygunluğu kontrol edilir.

 • Alan Adı Kontrolü

  E-Posta adresinin ait olduğu alan adının geçerli bir alan adı olup olmadığını kontrol edilir.

 • Sunucu Kontrolü

  E-posta servis sunucusuna erişim kontrol edilerek, raporlanır.

 • E-Posta Tipi

  Kurumsal mı genel e-posta servis (yahoo, hotmail vb.) sağlayıcıya mı ait olduğu raporlanır.

 • Hesap Kontrolü

  Hesabın geçerliği (var/yok), e-posta alımına uygunluğu (posta kutusu boş vb.) kontrol edilir.

 • Ülke Kontrolü

  E-posta sunucusunun hangi ülkede barındırıldığı ile bilgisine erişilir.

GSM E-posta Doğrulama ile Hedefinize Ulaşın

GSM ve E-Posta Doğrulama servisi ile, gönderim yaptığınız iletişim adreslerinin geçerli olup olmadıklarını doğrulayarak, iletilme oranlarını ve dönüşüm oranlarını artırabilir ve veri tabanınızı temizleyerek iletişim bütçenizi doğru yönetebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM