GSM E-posta Doğrulama ile Hedefinize Ulaşın

GSM ve E-Posta Doğrulama servisi ile, gönderim yaptığınız iletişim adreslerinin geçerli olup olmadıklarını doğrulayarak, iletilme oranlarını ve dönüşüm oranlarını artırabilir ve veri tabanınızı temizleyerek iletişim bütçenizi doğru yönetebilirsiniz.

Product Mockup
Gereksiz Maliyetlerden Kurtulun!

Güncelliğini yitirmiş verilerinizi tespit edin, bu verileri hızla güncelleyerek başta geçersiz e-posta adreslerine yapılan gönderimler sebebi ile ortaya çıkanlar olmak üzere hatalı verilerin size yarattığı tüm maliyetlerden kurtulun.

Kolay Kullanım

GSM ve E-posta doğrulama servisinin sunduğu API servisleri sayesinde, CRM, varlık yönetimi ve pazarlama otomasyonları gibi farklı yazılımlar üzerinden doğrulama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mobildev'in mesajlaşma, izin ve veri yönetimi ürünleri içerisinden de servisi aktif ederek doğrulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Maliyet Optimizasyonu

Toplu e-posta gönderimi yapıyorsanız, iletileriniz kişilerinize iletilse de iletilmese de servis sağlayıcınız tarafından ücretlendirilir. Mobildev’in GSM ve E-Posta Doğrulama Servisi ile portföyünüzde yer alan e-posta adreslerinizi doğrulayabilir ve sadece geçerli e-posta adreslerine gönderim yaparak, geçersiz e-posta adreslerine yapılan gönderimler sebebiyle oluşacak maliyetten kurtulabilirsiniz. Böylece bütçenizi ve kişi listenizi doğru ve etkin yönetebilir hem de geçersiz e-posta adreslerine gönderim sebebiyle ortaya çıkan SPAM riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

GSM Numarası Doğrulama Kriterleri

GSM Doğrulama kriterleri sayesinde veri tabanınızda yer alan GSM numaralarının geçerliliğini ve operatör bilgisini sorgulayabilirsiniz.

E-posta Adresi Doğrulama

Mobildev E-Posta Doğrulama servisi ile, bir çok kriterle doğrulama yaparak e-posta adreslerinizi doğrulayarak, gereksiz maliyete ve iletilerinizin SPAM'a düşmesine engel olabilirsiniz.