E-Posta Pazarlama Araçları ile İşinizi Büyütün!

E-posta iletişim kanalı üzerinden yaptığınız kampanyalarınız için Mobildev ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarını sağlar ve geri dönüşümlerinizi artırmanıza yardımcı olur.

Product Mockup
E-mail Marketing Suite İle E-Posta Pazarlamanın Ötesine Geçin!

Mobildev E-Mail Marketing Suite, sahip olduğu yenilikçi ve güçlü araçlar sayesinde, e-mail kampanyalarını daha iyi yönetmenizi ve müşteri deneyiminizi iyileştirerek kampanya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kişilerinizi Harekete Geçirip ve Derinleşin

E-mail Marketing Suite ile kişilerinilerinize kişiselleştirilmiş ve kaliteli içerikler sunabilir, web sitesi trafiğinizi artırabilir, lead toplayabilir ve satışları hareketlendirebilirsiniz. Mobildev E-mail Marketing Suite’in firmanızın büyümesine katkı sağlayacak araçları ile, gönderdiğiniz her e-mail de kişilerinizle bağlantıda olduğunuzu hissettirerek, markanızla ilişkilerini derinleştirebilirsiniz.

Kanunlarla Uyumlu E-posta'lar Gönderin!

Mobildev E-Mail Marketing Suite İVT servisi ile uyumu sayesinde, kişilerle temas ettiğiniz tüm noktalardan topladıgınız veri işleme ve ticari iletişim izinlerini porföyüne otomatik olarak aktarır. Ayrıca İYS ile uyumu sayesinde İYS platformundan gelen izinli kayıtları ve ret bildirimlerini toplarken, İYS platformuna da diğer kanallardan topladığı izinleri ve ret bildirimlerini kaydeder ve sizi olası cezalardan korur.

Güçlü Gönderim Araçları ile Eşsiz E-postalar Gönderin!

Mobildev E-mail Marketing Suite’in akıllı kampanyalar geliştirebileceğiniz, kapsamlı ve modern araçları ile, hedef kitlenize özel e-mail şablonları oluşturabilir, kurumsal renklerinizle özelleştirebilir, görseller ekleyerek zenginleştirebilirsiniz. Bu sayede kolayca her ekrana uyumlu tasarımlar yapabilir, trendleri yakalayabilir, hedef kitlenizi harekete geçirerek geri dönüşümü yüksek e-mail kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Etkileşime Geçirin

Multimedya desteği, özel etkileşim butonları ile zengin içeriklere sahip açılış sayfalarını oluşturabilir ve kişileri hedeflediğiniz etkileşime yönlendirebilirisiniz.