Potansiyel Müşterilerinizi Bulun!

Mobildev’in Hedefli Reklam Servisi ile, Sosyal medya mecralarının sunmadığı gelişmiş hedefleme kriterlerinden yararlanarak reklam bütçenizi boşa harcamadan gelirinizi artırabilirsiniz.

Product Mockup
Bir İzne Gerek Olmadan Reklamlarınızı Gösterin

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile, detaylı hedeflemeler yaparak, ticari iletişim izni almanıza gerek olmadan reklamlarınızı sosyal medya mecraları üzerinden doğrudan potansiyel müşterilerinize gösterebilirsiniz.

En Karlı Müşterilerinizi Bulun!

Veri tabanınızda bulunan kişilerinize ait bilgileri kullanarak, doğru yerden, doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

İletişim İznine Gerek Yok!

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile, detaylı hedeflemeler yaparak, ticari iletişim izni almanıza gerek olmadan reklamlarınızı doğrudan potansiyel müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Hedef Kitle Seçimi

Mobildev Hedefli Reklam Servisinin "aynalama" özelliği sayesinde, en çok gelir yaratan müşteri listenizi GSM operatörüne ileterek, belirlediğiniz kriterlere uyan ve operatörün izinli veri tabanındaki tüm kişilere reklam gösterimi yaparak en karlı müşteriler listenizi genişletebilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri ile Kişilerinize Ulaşın

Mobildev Hedefli Reklam Servisi ile 800’den fazla hedefleme seçeneği arasından, lokasyon, cinsiyet, yaş gibi sizi kolayca potansiyel müşterilerinize ulaştıracak kategori seçenekleri ile, ilgili kişilerinize ulaşarak reklamlarınızdan alacağınız dönüşümleri ve satış oranlarını artırabilirsiniz.