Kısa URL

Link ile paylaşımların arttığı bu dönemde kullanıcı deneyimini ön planda tutan, kolay anlaşılabilir ve güvenilir linkler paylaşan firmalar tıklama oranlarını artırır. Mobildev Kısa URL ile, kullanacağınız tüm linkleri  kullanıcı deneyimini destekleyen, yüksek güvenlikli, markanızla ve arama motorları ile uyumlu şekilde kısaltabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden yöneterek kişiye özel hale getirebilir, tıklanma oranlarını karşılaştırabilir ve pazarlama kanallarınıza optimize ederek yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.

Product Mockup
Kolayca Kısaltın ve Tıklama Oranınızı Artırın!

Mobildev Kısa URL ile, kodlama ya da kurulum yapmanıza gerek kalmadan kolayca kısaltmak istediğiniz linki servis üzerine yazarak ve talep ettiğiniz link sayısını da ekleyerek oluşturabilirsiniz.

Demografik Bilgilere Göre Yönlendirme

Mobildev Kısa URL servisi ile linklerinizi, ülkelere, dillere, cihaz ve ziyaretçi kategorilerine göre ya da en çok etkileşim alanlara göre yönlendirerek doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

Etkileşime Göre Yönlendirme

İçeriklerinizin hangisinin daha çok etkileşim alacağını Mobildev Kısa URL ile test edebilirsiniz. Mobildev Kısa URL servisi, oluşturduğunuz iki içeriğin etkileşim değerlerini belirlediğiniz tıklanma sayısına göre ölçerek, sonrasında yönlendirmelerini otomatik olarak sadece yüksek etkileşimli içeriğe doğru yapar.

Güvenlik Özellikleri

Mobildev Kısa URL servisinin gelişmiş güvenlik önlemleri ile, oluşturduğunuz linkleri koruyarak manüpilasyona uğramasına engel olabilirsiniz.