Etkileşime Yönlendiren Açılış Sayfaları Oluşturun!

Multimedya desteği, özel etkileşim butonları ile zengin içeriklere sahip açılış sayfalarını oluşturabilir ve kişileri hedeflediğiniz etkileşime yönlendirebilirisiniz.

Product Mockup
Kişiselleştirilmiş Açılış Sayfaları Oluşturun

Dinamik Landing Page, markanızın sesleneceği kişilere ileteceğiniz tanıtım, bilgilendirme, duyuru, davet mesajlarını zenginleştirmek istediğinizde, güçlü tasarım araçları ile vermek istediğiniz mesajı metnin sınırlarından çıkarıp, iletilerinize video, ses, görüntü, yol tarifi, etkinliği takvime ekle gibi özellikler ekleyebilme olanağı tanır. Gönderdiğiniz mesajların içeriğinin değişmesi gerektiğinde yeniden mesaj gönderme zahmetine girmeden sunucularınıza entegre edilen alt yapısı sayesinde, güncellemeleri alır ve mesajınızı otomatik olarak günceller.

Mesajınızı Her Zaman Güncel Tutun

DLP ile bir şablon hazırlayarak, şablonla veri tabanınız arasında entegrasyon sağlayıp, sürekli güncel kalan bir mesaj deneyimi sunabilirsiniz. DLP, otomatik veri alabilen yapısı ile, parametrelere bağlı olarak bilgileri anlık olarak veri tabanınızdan sorgular ve mesaj içeriğini kişi mesajınızı görüntülediği anda güncelleyerek ekrana yansıtır.

İçeriklerinizi Güvenle Paylaşın

DLP, tasarladığınız açılış sayfanız ile veri tabanınız arasında güvenli bir bağlantı sağlar. Kişilerinizle paylaştığınız ve gizliliği önem taşıyan mesajlarınız, DLP’nin bu eşsiz alt yapısı sayesinde ilgili kişi ile sizin aranızda kalır. Başka hiçbir şekilde görüntülenmez ya da DLP sunucları dahil başka hiç bir sunucuda saklanmaz. 

Özgün Tasarımlar Oluşturun

İnternet hızının her geçen gün artması; içeriklerin resim, ses, video ile zenginleşmesini sağladı. DLP’nin kolay tasarım yapabileceğiniz arayüzü ile, açılış sayfalarınıza renkli alanlar, logo, video ve resimler ekleyebilir, sosyal medya ikonları, konum bilgisi, etkinlik tarihini takvime ekleme, paylaşım butonu gibi zengin özellikler ile metinden çok daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. DLP’nin bu özellikleri sayesinde markanın hedef kitle üzerindeki görsel algısını, istenilen standartlarda oluşturabilirsiniz.

Teknik Özellikler

DLP'nin teknik özelliklerinden yararlanarak kusursuz çalıştırabilirsiniz.