Hesabınızı Uzmanlarımız Yönetsin

Mobildev'in profesyonel destek ekibinden hesap yönetim hizmeti alarak, operasyon yükünüzü azaltır, Mobildev ürün ve servislerinden en üst düzeyde verim alır ve destek ekibimizin tecrübe ve bilgisi sayesinde yüksek güvenlikle ve profesyonelce yönetilen hesaplarınızdan elde ettiğiniz geliri artırabilirsiniz.

Product Mockup

Zahmetsiz Veri Tabanı Yönetimi

Ekibimiz, izinli veri tabanınızı kanunlara uygun olarak yönetebilmenize destek olur. Sizin için izin formlarınızı, paylaşım kanallarınızı yönetebilir. Düzenli veri tabanı raporları oluşturur. Veri aktarımı akışını sürekli olarak kontrol eder. 3. taraf firmalar için yapılacak entegrasyon süreçlerinize destek olarak operasyon yükünüzü hafifletir.

İzleme ve Raporlama

Veri tabanınızın gelişimini sürekli izleyerek, az gelişim gösteren (mağaza, kullanıcı vb.) noktaları belirler ve hataları erkenden tespit edip size raporlarız.

Paylaşım Kanalı Yönetimi

Kişilerle temas ettiğiniz noktaları (mağazalar, e-ticaret, servis nok.) tanımlar ve zaman içerisinde yaşanan değişiklere uygun olarak güncel tutarız.

İspat ve Savunma

Olası şikayetlerde, dijital ispat niteliğindeki verileri toplayarak oluşturduğumuz resmi evrak ile savunmanıza destek oluruz

Entegrasyon Yönetimi

İzinli veri tabanınıza erişmesini istediğiniz diğer firmalar ile yapılacak API entegrasyonlarda baştan sona destek oluruz.