Mobildev API Servislerine, “Yurtdışı SMS” API’si Eklendi!

Kasım 2, 2012
Mobil dünyanın en önemli iletişim kanalı olan Toplu SMS gönderimlerinde sadece yurtiçi SMS gönderimiyle sınırlı kalmayıp yurtdışına SMS gönderimiyle de iş geliştirmek artık mümkün. 

Yurtdışı SMS servisini ve data sistemlerini İş ve Çözüm Ortaklarına açarak, çok daha verimli çalışmalara imza atan Mobildev, sistemine son olarak "Yurtdışı SMS API Dokümanı"nı ekledi. 

Yurtdışı SMS servisine yönelik olarak hazırlanan API dokümanında çözüm geliştiriciler için:
  • Sistem Gereksinimleri
  • Kullanılacak Karakterlere İlişkin Uyarılar
  • Anlaşmalı Uluslararası Operatörler
  • Hata Kodları
  • Kullanıcı Bilgileri Kontrolü
  • Mesaj (SMS) Gönderme
  • Raporlama
  • SMS İletilmeme Nedenleri
başlıkları altında tüm bilgiler paylaşılıyor. 

Mobildev tarafından hazırlanan kullanımı kolay API'ler sayesinde sadece birkaç dakika içinde Yurtdışı SMS servisi, kullanıcılar tarafından sisteme ekleniyor ve hızla kullanıma açılıyor.

Yurtdışı SMS Nedir?

Yurtdışı SMS servisi hem Ön Ödemeli hem de Faturalı abonelerin yurtdışına SMS gönderimi gerçekleştirmesini sağlayan bir servistir. Yurtdışı SMS paketleri sayesinde aboneler, yurtdışındaki tüm hatlara çok uygun fiyata Toplu SMS gönderebilir.

Yurtdışı SMS servisi ayrı bir sözleşme ve ek evrak içermeyip, mevcut Toplu SMS aboneliği üzerinden yurtdışına SMS gönderimi imkanı sunar. Yurtdışı SMS gönderiminde her gönderim 3 kredi olarak ücretlendirilir.

Yurtdışı SMS gönderimi için alfanumerik ayrı bir sanala  tanımlanmaz. Mevcut Toplu SMS sanalına alfanumerik tanımlanır ve sadece ilgili alfanumeriğe yetki verilir.

Yurtdışı SMS API dokümanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

www.mobildev.com | 444 0 554 | destek@mobildev.com

İlgili İçerik

Duyurular

İYS Üzerinde Operatör Kontrolü Başladı!

İleti Yönetim Sistemi üzerinde kişilerin geçmiş tarihli izin kontrolü yapmaları için verilen süre 15 Temmuz itibariyle doldu. Kişiler kontrollerini iys.org.tr ve e devlet üzerinde yapabildiler.

Gozde Mermerci Temmuz 19

Mesai Bilgilendirmesi

Kurban Bayramı sebebi ile, müşteri hizmetleri ekibimiz bayramın 1. ve 2. günü 20.07.2021 ve 21.07.2021 tarihlerinde 09:30 – 17:30 saatleri arasında sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Gozde Mermerci Temmuz 17

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

Gozde Mermerci Temmuz 9

İYS ile Birlikte Yeni Döneme Hazırlık

Mobildev’i İYS iş ortağı olarak yetkilendiren firmaların, Mobildev İVT ve İVT Lite ürünleri aracılığıyla izinli iletişim adreslerinin İYS’ye aktarımı tamamlandı.

Gozde Mermerci Haziran 11

İYS Uyum Webinarları Tamamlandı

Katılımcılar, webinarların sağladığı faydaları ve memnuniyetlerini webinar sonrası anketlerimize katılıp yüksek puan vererek belirtti. Webinarlarımız bu ve farklı konularda devam edecektir.

Gozde Mermerci Haziran 1

Java Yazılım Uzmanı Arıyoruz

We are looking for Java Developers to join our developer team who will be able to work with an enthusiasm for implementing pioneering steps on the subject of marketing solutions.

Gozde Mermerci Mart 22

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.