Mobildev API Servislerine, “Yurtdışı SMS” API’si Eklendi!

Kasım 2, 2012
Mobil dünyanın en önemli iletişim kanalı olan Toplu SMS gönderimlerinde sadece yurtiçi SMS gönderimiyle sınırlı kalmayıp yurtdışına SMS gönderimiyle de iş geliştirmek artık mümkün. 

Yurtdışı SMS servisini ve data sistemlerini İş ve Çözüm Ortaklarına açarak, çok daha verimli çalışmalara imza atan Mobildev, sistemine son olarak "Yurtdışı SMS API Dokümanı"nı ekledi. 

Yurtdışı SMS servisine yönelik olarak hazırlanan API dokümanında çözüm geliştiriciler için:
  • Sistem Gereksinimleri
  • Kullanılacak Karakterlere İlişkin Uyarılar
  • Anlaşmalı Uluslararası Operatörler
  • Hata Kodları
  • Kullanıcı Bilgileri Kontrolü
  • Mesaj (SMS) Gönderme
  • Raporlama
  • SMS İletilmeme Nedenleri
başlıkları altında tüm bilgiler paylaşılıyor. 

Mobildev tarafından hazırlanan kullanımı kolay API'ler sayesinde sadece birkaç dakika içinde Yurtdışı SMS servisi, kullanıcılar tarafından sisteme ekleniyor ve hızla kullanıma açılıyor.

Yurtdışı SMS Nedir?

Yurtdışı SMS servisi hem Ön Ödemeli hem de Faturalı abonelerin yurtdışına SMS gönderimi gerçekleştirmesini sağlayan bir servistir. Yurtdışı SMS paketleri sayesinde aboneler, yurtdışındaki tüm hatlara çok uygun fiyata Toplu SMS gönderebilir.

Yurtdışı SMS servisi ayrı bir sözleşme ve ek evrak içermeyip, mevcut Toplu SMS aboneliği üzerinden yurtdışına SMS gönderimi imkanı sunar. Yurtdışı SMS gönderiminde her gönderim 3 kredi olarak ücretlendirilir.

Yurtdışı SMS gönderimi için alfanumerik ayrı bir sanala  tanımlanmaz. Mevcut Toplu SMS sanalına alfanumerik tanımlanır ve sadece ilgili alfanumeriğe yetki verilir.

Yurtdışı SMS API dokümanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

www.mobildev.com | 444 0 554 | destek@mobildev.com

İlgili İçerik

Duyurular

Müşteri Sadakat Yönetiminin Faydaları

Mobildev İVT ile, mobil uygulama, mağaza, çağrı merkezi, satış sonrası servis noktaları gibi, farklı kanallardan topladığınız sadakat izinlerini, tek platform üzerinden yönetebilirsiniz. Müşteri sadakat yönetimi

Gozde Mermerci Ekim 21

Türk Telekom Planlı Çalışma

VIP/OTP SMS Planlı Çalışma

Erkan Aytac Ekim 19

İYS de Güncel Olduğunuza Emin Olun

İYS ye gönderilen veri akışınızı kontrol ederek, izin durumlarınızın güncel olduğundan emin olun.

Gozde Mermerci Ekim 18

Teknik Destek Uzmanı Arıyoruz

Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, Türkiye’nin önde gelen Servis Sağlayıcı şirketleri ile işbirliği yaparak, portföyüne 18 yılda 23.000'den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir.

Gozde Mermerci Eylül 28

Turizm ve Seyahat Pazarlamacıları İçin; Toplu SMS Pazarlama İpuçları

Mobildev olarak, turizm ve seyahat sektöründeki firmaların, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşıladığını müşterilerine duyurmasına yardımcı olacak 4 önemli konudan aşağıda bahsettik.

Gozde Mermerci Eylül 27

Toplu SMS Pazarlama Kampanyalarınızın Dönüşümünü Artırın!

Firmanızın kampanyalarını duyururken, gelir kaybı yaşamamak için kişilerden yeni aldığınız ticari elektronik ileti izinlerini 3 iş günü içinde ileti yönetim sistemi İYS ye mutlaka aktarmanız gerekiyor.

Gozde Mermerci Eylül 15

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.