Hedefli Mesaj


30 milyona yakın izinli veri tabanına Hedefli Mesaj servisiyle ulaşın,
kampanya ve tanıtımlarınızı potansiyel müşterilerinize gönderin!


Hedefli Mesaj servisi ile, operatör ve anlaşmalı izinli veri tabanlarında yer alan kişilere, ilgi ve profil özelliklerine uygun kampanya ve tanıtım mesajlarınızı iletebilirsiniz. Yeni müşteriler kazanmanızın yolunu açan Hedefli Mesaj servisi ile potansiyelinizi geliştirin, pazar payınızı artırın!

Hedefli Mesaj

Cinsiyet, yaş, medeni durum gibi 25 adet kriterden en fazla 4 tanesini kullanarak kişileriniz arasında hedef kitlenizi belirleyebilir ve mesajınızı doğru kitleye gönderebilirsiniz..


Hemen Başvur

Geniş Kapsama Alanı


 
Türkiye'deki tüm operatörlerin iletişim izni olan aboneleri, ayrıca Zubizu kullanan kişileri belirlediğiniz kriterlere göre hedefleyerek, onlarla çeşitli kanallar üzerinden mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Kamu kurumları, Marka İşbirliği anlaşmasıyla diğer kurumlar 30 milyonluk zengin veri tabanından yararlanabilir.

Farklı Gönderim TipleriHedefli SMS; kriterler yardımı ile hedeflediğiniz potansiyel müşterilerinize SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Hedefli MMS; görsel mesajlar ile kişilerinizle iletişime geçmek istiyorsanız MMS mesajları gönderebilirsiniz.

Hedefli IVR; sesli mesaj gönderebilir ve hazırladığınız kurgularla, menüleri takip ederek kişilerin işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

Hedefli E-Posta; izinli veri tabanına e-posta adresleri ile kayıt olan kişilere ulaşabilirsiniz.

Kriterleme Seçenekleri


Cinsiyet, yaş, medeni durum gibi 25 adet kriterden en fazla 4 tanesini kullanarak kişileriniz arasında hedef kitlenizi belirleyebilir ve mesajınızı doğru kitleye gönderebilirsiniz..

Potansiyel Müşterilerinizi Hedefleyin


İzinli veri tabanına kayıtlı kişilere demografik ve ilgileri doğrultusunda mesaj göndermenizi sağlayan Hedefli Mesaj servisiyle doğru kişilerle, doğru zamanda, doğru mesajla buluşun.SMS ile Pazarlama Kanalları


Harekete geçiren kurgular ile kişilerinizden aldığınız dönüşümleri artırın.

Kuponlar, anketler ve zengin içerikli mesajlar göndererek iletişiminizi çeşitlendirin. Onlara özel mesajlar oluşturun ve iletişiminizi onların ilgi duyduğu yöntemlerle yapın.

Marka İşbirliği İle Hedefli Mesaj

İzinli veri tabanlarına mesaj gönderim hizmetinden faydalanabilmek için marka işbirlikleri yapabilirsiniz. Ürünlerinizi operatör abonelerine ya da hizmeti sunan kurumların abonelerine özel tekliflerle sunabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.


Ücretsiz Dene