Müşterilerinizin Deneyimini Geri Bildir.in ile Toplayın

Restoran ve kafeler, KOBİ'ler, büyümeyi ve gelir artırmayı hedefleyen tüm firmalar, müşterileri ile etkili bir çift yönlü iletişim kurarak, geri bildirim toplamalı ve müşteri memnuniyetini geliştirmelidir. Mobildev Geri Bildir.in servisi ile, kullanımı oldukça kolay bir yolla müşterilerinizden verdiğiniz hizmet veya iş üzerine, olumlu ya da olumsuz görüş bildirilmelerini talep ederek ürün veya hizmetlerinizi geliştirebilir karınızı artırabilirsiniz.

Product Mockup
Memnuniyet Ölçerek Firmanızı İleri Taşıyın

Mobildev GeriBildir.in ile, kişilerinizden sunmuş olduğunuz servis ve hizmet kalitesi hakkında ya da öneriler hakkında geri bildirim toplayabilirsiniz. Hizmet sunduğunuz her masaya, her bir servis noktasına vb. gruplamalar yapacak şekilde geri bildirim formlarını kolayca yerleştirerek dönüşleri toplayabilirsiniz. Size geri bildirim geldiği anda varsa sorunu çözmek adına yanıt dönebilir ve soruna müdahale edebilirsiniz.

Çeşitli Toplama Kanallarından Geri Bildirim Toplayın

Mobildev Geri Bildir.in servisinin zengin toplama kanalları ile, kişileriniz için tercih ettikleri kolay yoldan geri bildirim toplayabilirsiniz. Mobildev Geri Bildir.in servisini kullanarak kişilerinizden hızlı ve verimli geri dönüşler alıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Web Link, QR kod ile Geri Bildirim Toplayın

Kişilerinizden web link veya OR kod ile geri bildirim toplayabilirsiniz.

Yüz Yüzü Geri Bildirim Toplayın

Kişilerinizle yüz yüze temas ettiğiniz noktalarda Geri Bildir.in hazır ara yüzlerini kullanarak geri bildirim toplayabilirsiniz

Parametreler ile Geri Bildirim Toplayın

Belirlediğiniz parametrelerle kısa numaranıza SMS gönderen kişiler geri bildirim formlarınıza erişebilir.