Anında Cevap ile Müşterilerinizle İletişiminizi Aktif Tutun

Müşteri ile aktif iletişim yapan, müşterilerinden talep veya bilgi alma, anket sonucu toplama ve onay alma ihtiyacı olan firmalar,  finans, bankacılık, perakende, lojistik, kurye ve kargo dağıtım vb. firmaları hızlandırmak amacıyla Mobildev’in geliştirdiği Anında Cevap servisi ile, müşterilerinizle hızlı bir interaktif iletişim deneyimi yaşabilirsiniz. Üstelik sadece SMS kanalı ile değil, web sitenize yerleştireceğiniz pop-up görselleri sayesinde de kolay ulaşılabilir hale gelip tek tıkla müşterilerinize aksiyon aldırarak dönüşüm oranlarınızı yükseltebilir ve memnuniyeti artırarak veriminizi de yükseltebilirsiniz.

Product Mockup
Anında İletişim Kurun

Mobildev Anında Cevap servisinin, telefonun açılış ekranında görüntülenen ve kişinin cevap vermesi için ekranda sabit olarak bekleyen, kişi cevap vermeden ekrandan silinmeyen yapısı ile, beklediğiniz hiçbir cevap sonuçsuz kalmaz ve linke tıklama problemi olmadığı için kolay ulaşılabilirliği sayesinde gözden kaçmaz.

Direkt Erişim

Turkcell Anında Cevap servisi, herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan telefonun açılış ekranında görüntülenir. Kişilerin cevap vermesi için ekranda sabit olarak bekler, kişi cevap vermeden ekrandan silinmez. Böylece beklediğiniz hiçbir cevap sonuçsuz kalmaz, kolay ulaşılabilirliği sayesinde gözden kaçmaz.

Kolay Katılım

Herhangi bir linke tıklamaya, SMS ya da e-posta mesaj kutusuna gitmeye gerek kalmadan kişiler, Turkcell Anında Cevap anketine erişebilirler. Herhangi bir tuşlama yapmadan anket direkt başlar ve onlara sadece geri bildirimlerini bildirmek kalır.

Koşullu Sorular Oluşturun

Turkcell Anında Cevap servisinin, koşullu soru yapısı ile kişilere anketi doldurma anında verdikleri cevaplara göre farklılaşan yeni sorular sorabilirsiniz.

Hazır Şablonlar

Hazır şablonlardan yararlanarak, çoktan seçmeli, çoktan tek seçmeli, açık uçlu sorulardan oluşan mini anketler hazırlayabilirsiniz.