Acil Durumlarda Hızınızı ve Koordinasyonuzu Kaybetmeyin!

Çok sayıda çalışanı olan bir kurumsanız ya da dağıtım, aktarım, servis vb. konularda hizmet veriyor; çalışanlarınız farklı şehir hatta ülkelerde bulunuyorsa acil durumlarda çalışanlarınızla hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

Product Mockup
Çalışanlarınızın Güvenliğini En Üst Düzeye Çıkarın

Artan doğal afet, yangın, tehlikeli toplumsal olaylar gibi insanların güvenliğini tehdit eden durumlarda, hayat kurtaran bir fonksiyon olan iletişimi; gelişmiş özellikleri ile rakiplerinden ayrışan Mobildev Acil Care ile doğru kullanarak, süreçlerinizi kolaylaştırıp, hızlandırır ve saha çalışanlarının güvenliğini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Daha Kolay ve Hızlı Acil Durum Bildirimi

Acil durumlarda, bildirimin kolay ve hızlı olması hayati önem taşıyabilir. Var olan uygulamalardan farklı olarak, Mobildev Acil Care’nin önceden tasarlanan acil durum senaryoları sayesinde, çalışanlar acil durum anında sadece telefonu sallama hareketi ile yetkili kullanıcılara bildirim gönderirler, gönderdikleri bildirimde koordinat, adres bilgileri de bulunur ve ilgili birimin yönlendirilmesi sağlanır. Bu sayede yetkili kişiler hızlıca müdahalede bulunabilir.

Duruma Özel Senaryolar

Çalışanlarınızın, bulundukları bölge, durum, yaşadıkları tehlikenin boyutu aynı olmayabilir. Her acil durum için farklı süreçler işletilmesi ya da farklı yetkililerin bilgilendirilmesi gerekebilir. Tüm çalışanların aynı senaryo üzerinden acil durum bildirimi oluşturması, hatalı yönlendirmelere ve yetkili kişilerin yanlış müdahalede bulunmasına sebep olabilir. Mobildev Acil Care’nin her çalışana, departmanlara, bölgelere ve benzeri ayırıcı durumlara özel tasarlanabilen senaryoları sayesinde, tehlike seviyesine göre senaryo seçebilir, daha doğru bir acil durum süreci yönetebilirsiniz.

Mobildev Acil Durum Yönetim Yetenekleri

Acil Care’nin gelişmiş yetenekleri ile, acil durumlarda herhangi bir aksaklık yaşamadan, profesyonelce çalışanlarınızın güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz. Dilerseniz acil durumda kişileriniz size bildirim gönderilir ya da siz onların durumlarını sorguluyabilirsiniz.

Bildirim Gönderme Çeşitliliği

Mobildev Acil Care servisi üzerinden, firma çalışanları yetkili kişilere bulunduğu duruma ve kritikliğe göre hayatını kolaylaştıracak bir çok seçenek ile bildirim gönderebilir.