İVT ile Olası Cezalardan Korunun!

Müşterilerinizden izin alarak, firmanızı ceza yemekten koruyun.

Product Mockup
İzinli Veri Tabanınızı Tek Noktadan Yönetin

İVT web sitesi, e-ticaret, mağaza, çağrı merkezi ve müşterilerinizin sizinle temas ettiği tüm noktalardan gelen müşteri verilerinizi birleştirerek çeşitli doğrulama yöntemleriyle, KVKK ve ETK gereği toplamanız gereken izinleri anlık olarak kayıt altına alıp açık rızaları tek noktadan yönetmenizi sağlar.

Veri Tabanınızı Doğru Yöneterek Gelirinizi Artırın

Markanızla ilgilenen kişilerden topladığınız izinli veriler ile markanızın pazarlamasını doğru kişilere yaparak istenilen amaca ve hedefe ulaşmayı kolaylaştırır; oluşturulan mailing, kupon, SMS vb. kampanyaların dönüşümleri ile kazancınızı arttırabilirsiniz.

KVKK Uyumlu Açık Rıza Yönetimi

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, müşterilerinizin farklı kanallardan topladığınız kişisel bilgilerini neden topladığınız, nerede tuttuğunuz ve kimle paylaştığınız konusunda aydınlatmanızı, açık rızalarını almanızı ve gerektiğinde tüm bu veri işleme sürecini ispatlamanızı ister. Tüm bu süreci İVT üzerinden kolayca kanuna uygun olarak yönetebilirsiniz.

ETK ile Uyumlu

Elektronik Ticari İleti Kanunu(ETK) kapsamında, müşterilerinizle pazarlama faliyetleriniz doğrultusunda iletişime geçmeniz için iletişim izinlerini toplamanız gerekir. İVT ile kanuna uygun şekilde veri hacminizi büyütüp aldığınız izinler sayesinde kişilerinizle iletişime geçerek gelirinizi arttırabilirsiniz.

Mobil Uygulama Kolaylığı

Mobildev İVT’nin mobil uygulaması ile, mobil cihazının üzerinden kişilerinizin izinlerini sorgulayabilir ve yeni izinler toplayarak veri tabanınızı büyütebilirsiniz.

Mutlu Müşteriler
Teknosa
Abdi İbrahim
Astra Zenaca
Chicco
Gratis
GSK
Gusto
Hotiç
Kiğılı
Tchibo
ETS
Madamme Coco