İVT Lite ile İYS'ye Hemen Entegre Olun!

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun'a uygun olarak 150.000 adetin altındaki geçmiş tarihli iletişim izinlerinizi İYS’ye (ileti yönetim sistemi) aktarmanız için 31 Mayıs 2021 son tarihti. 1 Haziran’dan itibaren yeni aldığınız iletişim izinlerinin, iznin aldığı tarihten itibaren 3 iş günü içinde İYS’ye aktarılması gerekmektedir. 4. gün iznin İYS’ye aktarımı mümkün olmayacaktır. İYS’ye aktarılmayan izinler kanunen geçersiz sayılacaktır. İVT Lite ile iletişim izinlerinizi kolayca İYS’ye aktararak; izinlerinizi koruyabilir; kampanyalarınızı duyurmaya, SMS ve E-posta göndermeye ve gelirinizi artırmaya devam edebilirsiniz.

Product Mockup

İYS Nedir?

6563 sayılı elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanunun 4 Ocak 2020 tarihi yönetmeliğine göre; İYS A.Ş tarafından kurulan ortak bir veri tabanıdır. Türkiye’de ticari iletişim yapan tüm gerçek ve tüzel kişiler ticari iletişim izni aldıkları iletişim adreslerini bu veri tabanına aktarmak zorundalar.

İYS’ye Veri Aktarımına Hazır

Tüm iletişim izinlerinizi İYS platformuna aktarmazsanız, firmanızın topladığı izinler geçersiz sayılacak ve operatör tarafından izni İYS’ye aktarılmayan kişilerin GSM numaralarına SMS gönderiminiz engellenecektir.

İVT Lite ile Eşsiz İzin Yönetimi

Ticari iletişim izinlerinizi kanunlara uygun şekilde İVT Lite’ın zengin izin yönetimi özelliklerini kullanarak yönetebilirsiniz.

İVT Lite’ı Mobildev Ürünleri ile Uyumlu Kullanın

İVT Lite’ı, Mobildev SMS Marketing Suite, İVT ve Ret Bildirimi ile uyumlu kullanarak, tüm ürünler ile arasında gerçek zamanlı veri senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz.