İVT Lite ile İYS'ye Entegre Olun!

6563 sayılı elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanunun 4 Ocak 2020 tarihi yönetmeliğine göre; firmanızın bugüne kadar topladığı ticari iletişim izinlerini 1 Aralık’a kadar İYS’ye aktarmazsanız tüm izinleriniz geçersiz sayılacak. 1 Aralık’tan sonra da kişilerinizden yeni aldığınız her iletişim iznini, aldığınız tarihten sonraki 3 iş günü içinde İYS'ye aktarmazsanız kişilerinizle iletişim kurmaya devam edemeyeceksiniz. İVT Lite ile tüm izinli veri tabanınızı kolayca İYS’ye aktararak şimdiye kadar almış olduğunuz izinleri koruyabilirsiniz. Böylece kişilerinize kampanyalarınızı duyurmaya, SMS göndermeye ve gelirinizi artırmaya devam edebilirsiniz.

Product Mockup

İYS Nedir?

6563 sayılı elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanunun 4 Ocak 2020 tarihi yönetmeliğine göre; İYS A.Ş tarafından kurulan ortak bir veri tabanıdır. Türkiye’de ticari iletişim yapan tüm gerçek ve tüzel kişiler ticari iletişim izni aldıkları iletişim adreslerini bu veri tabanına aktarmak zorundalar.

İYS’ye Veri Aktarımına Hazır

Tüm iletişim izinlerinizi İYS platformuna aktarmazsanız, firmanızın topladığı izinler geçersiz sayılacak ve operatör tarafından izni İYS’ye aktarılmayan kişilerin GSM numaralarına SMS gönderiminiz engellenecektir.

İVT Lite ile Eşsiz İzin Yönetimi

Ticari iletişim izinlerinizi kanunlara uygun şekilde İVT Lite’ın zengin izin yönetimi özelliklerini kullanarak yönetebilirsiniz.

İVT Lite’ı Mobildev Ürünleri ile Uyumlu Kullanın

İVT Lite’ı, Mobildev SMS Marketing Suite, İVT ve Ret Bildirimi ile uyumlu kullanarak, tüm ürünler ile arasında gerçek zamanlı veri senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz.