Toplu SMS ile Hedef Kitlenize Anında Ulaşın!

SMS Marketing Suite ile, üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de
Mobildev'in kısa  numarası ile toplu SMS gönderin. Müşterileriniz ile dilediğiniz zaman, nerede olurlarsa olsunlar etkileşimde bulunun. Toplu SMS pazarlama deneyiminizi A'dan Z'ye zenginleştirerek, SMS kanalını daha verimli kullanıp dönüşümlerinizi artırın.

Product Mockup
Etkin ve Yaygın Bir İletişim Yöntemi; SMS Pazarlama

İnsanların bir bölümü SMS'in öldüğünü düşünse de; gönderilen SMS'lerin %90’ı ilk 3 dakika içinde okunuyor. SMS pazarlama, markaların, kalabalık görsel trafiği ile kişileri küstürmeden, gürültüyü azaltarak, kişileriyle derinleşip süreklilik oluşturmasını sağlıyor. Mobildev SMS Marketing Suite, size SMS pazarlama deneyiminizi zenginleştirerek bu kanalı en verimli şekilde kullandırmayı hedefler.

İşletmenizin Pazarını Genişletin

SMS Marketing Suite’in Türkiye’deki tüm operatörler ve yurt dışı operatörleri ile entegre alt yapısı sayesinde dünya nüfusunun %85’ ine erişebilirsiniz. 

Zengin SMS Deneyimi

Bir toplu SMS programında bulunan yeteneklerden daha fazlasına sahiptir. 

  • OTP SMS
  • İnteraktif SMS
  • Başlıklı SMS

Kanunlara Uyumlu Toplu SMS Gönderin

Mobildev SMS Marketing Suite’in, eşsiz teknik özellikleri ile SMS ile pazarlama faliyetlerinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  • IVT Uyumu
  • Ret Bildrimi
  • iYS Uyumu

Toplu SMS ile İşletmenizin Dönüşümlerinizi Artırın

SMS Marketing Suite ile SMS pazarlama deneyiminizi A'dan Z'ye zenginleştirerek, SMS kanalını daha verimli kullanıp dönüşümlerinizi artırın. Hedef kitlenizle etkili iletişim kurmak için Toplu SMS'in gücünden faydalanın.

Mutlu Müşteriler
Teknosa
Abdi İbrahim
Chicco
Gratis
Gusto
Hotiç
Kiğılı
Tchibo
BP
ETS
Madamme Coco