Mobil Anket


Kişilerinizden ürün ve hizmetleriniz hakkında; hızlı geri bildirim almanızı sağlayan Mobil Anket ile sorularınız cevapsız kalmasın.

Mobil Anket, saha maliyetlerini düşürür, katılımcıları doğrular ve görüşlerine anında ulaştırır ve size hız kazandırır.

Mobil Anket

Daha Hızlı Bilgi Toplamak için Hemen Mobildev Mobil Anket Kullanın!


Hemen Başvur

Dağıtım Kanalları


Katılım sürecini başlatmak için farklı yollar seçebilirsiniz!

İsterseniz cep telefonuna bir link ile yönlendirebilir, isterseniz SMS metni şekilde gönderebilir, isterseniz de basıl mecra, TV ve radyo reklamı seçebilirsiniz.

Mobil Anketin Özellikleri


Geleneksel anket düzenleme yöntemlerine oranla çok daha hızlı ve etkilidir; ses, video, görsel içeriklerini izleyerek veya dinleyerek bu materyaller hakkında yorum yapabilir.

Yazım Hatalarını Önleyin

Kişilerinizin forma yazdıkları E-posta adreslerini, GSM numaralarını, tarih, plaka, metin, sayı ve yazım formatlarındaki hatalarını kontrol edebilirsiniz.

Zorunlu Alanlar

Formunuzda doldurulması gerekli alanlarınızı belirleyerek, katılımcılarınızın bu alanları doldurulmadan formun tamamlanmasını engelleyebilirsiniz.

Mükerrer Kontrolü

Formlarınıza yapılacak mükerrer katılımları; GSM numarası, e-posta adresi ya da özelleştirilmiş URL kontrolü yaparak engelleyebilirsiniz.

Şifre ile Katılım

Katılım öncesinde kişilerden daha önce belirlemiş olduğunuz şifreyi forma yazmalarını ve sonrasında formu doldurmalarını sağlar.

Son Katılım Tarihi

Hazırlamış olduğunuz formlara bir son katılım tarihi belirleyebilir; bu tarihten sonra yapılan katılımları "kapanış sayfası" na yönlendirebilirsiniz. 

IP Kontrolü

Bir IP adresi üzerinden yapılacak katılımlara sınır getirebilirsiniz; örneğin aynı IP adresinden internete bağlanan en fazla 5 kişi katılabilir gibi.

Kurum Kimliği

Formlara logonuzu ekleyebilir, kurum kimliğinizi yansıtan renkleri kullanarak metinleri, arka alanları düzenleyebilirsiniz. 

Sosyal Medya Adresleri

Formunuza, kişilerin markanız hakkında daha fazla bilgi almalarını sağlamak için sosyal medya hesaplarınızın adreslerini ekleyebilirsiniz.

Karşılama & Teşekkür

Formunuzun neden doldurulması gerektiğini kişilerinize anlatmak için bir karşılama sayfası hazırlayabilirsiniz ya da farklı bir sayfayla, katılım sağladıkları için teşekkür edebilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfalara uzun metinler, görseller ve videolar ekleyerek; onları formlarınızı doldurmaları için ikna edebilirsiniz. 

Farklı Soru Alanları

Listenizdeki kişilerinizi segmentlere ayırmak ve kişiselleştirilebilir mesajlar üretmek için, formunuza farklı sorular ekleyerek kişilerinizin demografik bilgilerini (cinsiyet, yaş, lokasyon gibi); E-posta ve SMS mesajı gibi iletişim yöntemlerinden hangisini tercih ettiklerini öğrenebilirsiniz.

Soru Tipleri

Farklı soru tipleri kullanarak, elde etmek istediğiniz bilgiyi daha doğru tanımlayabilirsiniz.

  • Açık Uçlu
  • Formatlı (metin, sayı, tarih, plaka vb..)
  • Çoktan Tek Seçmeli
  • Çoktan Çok Seçmeli

Likert Ölçeği Kullanımı

Ağırlığı olmayan bir seçeneğin her iki tarafına dengeli yanıt seçenekleri sunarak belirli bir konu hakkındaki görüşleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Multi Medya Yanıt Seçenekleri

Yanıt için seçeneklerinde sadece metin değil, görsel ve videolar da sunabilirsiniz. Örneğin kişilerinizin yanıt verirken, iki resimden ya da videodan birini seçmelerini sağlayabilirsiniz.

Şarta Bağlı Sorular

Kişilerinize, daha önce yanıtladıkları bir sorunun cevabına göre farklı yeni sorular sorabilirsiniz.

Dolduranlar

Katılanlar, yarıda bırakanlar ya da hiç ilgilenmeyenleri ayrı ayrı raporlayabilir. Katılan ya da yarıda bırakan kişilerin; yanıtları, IP adresleri, kullandıkları işletim sistemleri, konumları, katılım zamanları ve oturum süreleri listelenebilir.

Yanıtlar

Verilen yanıtlar soru bazında raporlanabilir. Yanıtlar arasında karşılaştırma yapılabilir, örneğin 1. soruda "a" şıkkını seçenler diğer sorulara hangi yanıtları vermişler gibi.

Likert ölçeği kullanarak oluşturduğunuz sorularda, ağırlıkları, toplam puanları ortalamaları raporlayabilirsiniz

Karşılaştır

Kişilerinizin farklı zamanlardaki katılım sonuçlarını birbirleriyle karşılaştırarak, kişilerinizin değerlendirmelerinde yaşanan değişimi izleyebilirsiniz.