Geliştirilmiş Toplu E-posta Deneyimi


Markanızın toplu e-posta gönderimlerini kolaylıkla yapabilmesini sağlamanın yanında, farklı mesajlaşma kanalları ile entegre çalışabilen toplu e-posta servisi ile iletişim süreçlerinizi etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

Mobildev toplu e-posta servisi; geri dönüşleri ve mesajınızın iletim başarısını artırabilmeniz için birçok araç ile birlikte sunuluyor; SPAM riskini henüz e-posta gönderim gerçekleşmeden ölçüyor, e-posta adreslerinizin geçerliliğini doğruluyoruz. Doğru mesajı oluşturduğunuzdan emin olmanız için A/X testi yapabilirsiniz. Birçok farklı kanal üzerinden profilleme yaparak en doğru gönderim listesini oluşturabilirsiniz. Mesajlarınıza gösterilen ilgiyi ölçebilmeniz için linklerinizi etiketleyebilir ya da puanlayabilirsiniz. Okuma, tıklama, ilgili düzeyi vb. birçok rapor alabilir ve rapor sonucuna göre ister e-posta kanalı üzerinden isterseniz de farklı kanallar üzerinden yeni mesajlar kurgulayabilirsiniz.Toplu E-posta

Gelişmiş e-posta pazarlama yetenekleri ile ilgi çekici kampanyalar oluşturun.


E-Posta Servisi için Başvur

E-Posta Tasarım Araçları


HTML Ustası Olmanıza Gerek Yok!

Mobildev E-posta Servisi’nin şablon tasarımı özelliği ile HTML bilginiz olmasa dahi, sürükle bırak kolaylığındaki araçları kullanarak e-posta tasarımınızı kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca, toplu e-posta gönderimleriniz için hazır e-posta tasarım şablonlarını kullanabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Toplu e-posta mesajı gönderimleriniz için, hazır modülleri de kullanabilirsiniz Hazır modüllerin listesi, size içerik üretiminiz konusunda rehberlik edecektir. Bu listeden metin içeriği oluşturmak için herhangi bir hazır modülü seçebilir ve seçtiğiniz modüldeki metnin yazı tipi, yazı stili yazının fontunun büyüklüğü, zeminin rengi gibi alanlarında dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Hazır modüller üzerinden görsel işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Açılan hazır modüllerden, bu kez görsel işlem yapabilmenize uygun bir örneği seçebilir ve işaretler aracılığı ile imajınızı saat yönünün tersine ve saat yönüne döndürebilir; imajınızı dikey ve yatay olacak şekilde çevirebilirsiniz.

Etiketleme ve Link Puanı


Kim Ne İle İlgilenmiş?

Bu araç ile e-posta içerinde yer alan bu linklere etiket ekleyebilir ya da linklere puan verebilirsiniz. Linkleri puanlama aracılığı ile linkler arasında önem sıralaması yapabilirsiniz ve kimlerin daha değerli tıklamalar yaptığını anlama şansına sahip olabilirsiniz.

Etiketleme aracılığı ile linkleri gruplayabilir ve linkin konusuna göre kişilerin ilgi alanlarını öğrenerek, ikinci mesajı buna göre planlayabilirsiniz.

A/X Testi


Mobildev E-posta Servisi’nin A/X testi özelliğinden yararlanarak, gerçek kampanyanızı göndermeden önce küçük bir grubu hedef olarak seçebilir ve farklı içerikte ya da farklı konu başlıklarında kampanya gönderimlerini bu yöntemle yapabilirsiniz.
Böylece, hangi gönderimin geri dönüş oranı daha fazla ise gerçek gönderiminizin stratejisini o kampanyanın sonuçlarına göre kurgulayabilirsiniz.


Ücretsiz Dene