Toplu SMS


Mobildev, SMS ile pazarlamayı daha aktif ve verimli kullanmanız için,
size diğer iletişim kanalları ile entegre çalışan gelişmiş bir platform sunmaktadır. Mobil pazarlamanın temel öğesi olan SMS ile mesajların yanı sıra; kuponlar, bağlantılar ve zengin içeriklere sahip açılış sayfaları gönderebilir, kişilerinizin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Direkt Pazarlama

Kişilerinize ortalama %98 açılma oranına ve 4 dk açılma süresine sahip bir kanal üzerinden ulaşın.


Hemen Başvur

Her Şey Tek Ekranda


Gönderim zamanı ve sınırlarını belirleyin, gönderim listenizi, tüm içerik ayarlarınızı tek bir ekranda kolayca hazırlayın.

Toplu Gönderimler

Çok sayıda kişiye ve aynı anda gönderimi yapılan ve çoğu kez reklam amaçlı mesajlar için kullanılan Toplu (Bulk) gönderimleri, yalnızca Mobildev’in ara yüzünü kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemsel

İşlemsel gönderimler, bir web sitesine üye olduktan sonra, gönderilen “Üyelik işleminiz başarı ile gerçekleşti.” mesajı gibi belirli şartların gerçekleşmesinin ardından yapılan türde gönderimlerdir ve bu tür gönderimleri, Mobildev API’leri aracılığı ile yapabilirsiniz.

SMS gönderimlerinizi Excel, CSV ve TXT dosyanızdan, portföyünüzde yer alan kayıtları kullanarak, API üzerinden, grup oluşturarak ve manuel olarak hızlı bir biçimde yapabilirsiniz

İleri Tarihli Gönderim

Gönderimlerinizi belirli aralıklarla ve birden fazla seferde yapabilirsiniz. Gönderimlerinizin, şimdiden ileri bir tarihe kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kill Time

Önceden sınır olarak belirlenmiş bir tarihten ve saatten sonraya kalan mesajların gönderimi gerçekleştirilmez.

Otomatik Mesaj
Önemli tarihlerde kişilerinize belirlediğiniz şablon mesajını otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Periyodik Mesaj

Periyodik olarak tekrarlanacak mesaj gönderimlerinizin kurulumunu yapabilirsiniz.

Kişiselleştirme

Kişilerinize adları ile hitap ederek, onlara ait kupon kodu, randevu saati, hediye puanlarının miktarı gibi bir takım bilgileri kişiye özel bir hale getirerek mesaj metinlerini kişiselleştirebilirsiniz.

Concat

Concat SMS (Concatenated/Birleştirilmiş Mesaj) aracılığı ile 160 karakterden daha uzun mesajlar gönderebilirsiniz.

Şablonlar

Mesajlarınız için, hazır metin şablonları oluşturabilirsiniz. Böylece, sürekli benzeri içeriklerde yaptığınız gönderimlerde zamandan tasarruf edersiniz.

Karakter Desteği

Unicode ve Türkçe karakter desteği ile seslendiğiniz kişilere onların konuştuğu dilde gönderim yapabilirsiniz.

SMS ile Pazarlama Kanalları


Harekete geçiren kurgular ile kişilerinizden aldığınız dönüşümleri artırın.

Kuponlar, anketler ve zengin içerikli mesajlar göndererek iletişiminizi çeşitlendirin. Onlara özel mesajlar oluşturun ve iletişiminizi onların ilgi duyduğu yöntemlerle yapın.

Kişiselleştirme


Seslendiğiniz her kişi birbirinden farklıdır. Onların dikkatini çekebilmek için onlara özgü yazılmış içeriklerle ve onların mesajınızı almaya en motive oldukları zamanda iletişime geçmelisiniz. Mobildev sunduğu araçlarla, kişiselleştirilmiş ürün tavsiyeleri ve kampanyalar geliştirmenize yardımcı olarak, geri dönüş oranlarınızı artırır.


Ücretsiz Dene